Startlist 2024

1101

Boats

29

Countries

1892

Men

428

Women

2320

All participiants

Remove all filters
# Class Club Country Members Team name
9 RAFT Omaking
  • Estonia
  • Vambola Leis
  • Kerstin Kauksi
  • Maie Pudersel
  • Annika Rikas
  • Tuleb Veel
  • Tuleb Veel
Omaking
13 RAFT AtsCo
  • Estonia
  • Martin Laurits
  • Ott Kalavus
  • Andre Bringfeldt
  • Ats Olesk
Kuuni ja tagasi
37 RAFT KL Pärnumaa malev
  • Estonia
  • Priit Avarmaa
Mehed metsast
127 RAFT Slackline.ee
  • Estonia
  • Heigo-Elmar Vahesaar
  • Grethel Vahesaar
  • Karolina Pugal
  • Karel Kasar
  • Kristo Valtin
  • Vladislav Tomassov
  • Andri Karo
Slackline.ee
134 RAFT Acino Estonia
  • Estonia
  • Markel Padar
  • Lisa Nimi
  • Lisa Nimi
  • Lisa Nimi
  • Lisa Nimi
  • Lisa Nimi
Acino
151 RAFT Kagu Elekter
  • Estonia
  • Eiko Jõgi
Kagu Elekter
162 RAFT Mooste Viinavabrik
  • Estonia
  • Kaspar Kotter
  • Mark Rõõmussaar
  • Kevin Koppel
  • Toni Kutsar
  • Kristjan Känd
  • Tanel Üprus
  • Toomas Pugri
  • Risto-Raul Pajula
  • Silver Kotli
Mooste Viinavabrik
227 RAFT Meie vahva seltskond
  • Estonia
  • Evert Rööpson
  • Joonas Vänto
  • Priit Kallakas
  • Martin Bek
  • Mihkel Lees
  • Erkki Keldo
Meie vahva seltskond
237 RAFT Lil Kimchi
  • Estonia
  • United States
  • Priit Heinla
  • Kärt Kelder
  • Jarmo Ling
  • Katrin Kreutzberg
  • Grete Kelder
  • Erik Karlsen
A piece of ship
267 RAFT Eesti Teaduste Akadeemia Meeskoor
  • Estonia
  • Ando Kangur
  • Martin Siimer
  • Sulev Lepp
  • Heino Junolainen
  • Martin Torma
  • Kaido Piho
  • Ahti Raba
  • Vahur Randveer
  • Lauri Linntamm
Eesti Teaduste Akadeemia Meeskoor
272 RAFT Tallinna Tehnikaülikool
  • Estonia
  • Kertu Lepiksaar
  • Siim Poom
  • Karl Läll
  • Remi-Marcus Maiste
  • Karin Pollimann
  • Karl Mathias Kirss
Vähemalt eelviimased
281 RAFT Lestapatrull
  • Estonia
  • Nikolai Konovalov
  • Kaarel Kargu
  • Jaak Riisberg
  • Mait Tamm
  • Joel Hainsalu
  • Sander Konoplitski
  • Andres Kiik
Lestapatrull
302 RAFT Rademar
  • Estonia
  • Martin Juksar
  • Marcus Juksar
  • Oskar Juksar
  • Kevin Raja
  • Silver Nõukas
  • Marten Juksar
  • Jürgo Haljaste
  • Sander Kadastik
Rademar
314 RAFT 6-pakk
  • Estonia
  • Martin Paabo
  • Martin Roos
  • Peeter Paabo
  • Maidu Järv
  • Indrek Paabo
  • Priit Paabo
6-pakk
334 RAFT PPA/VT
  • Estonia
  • Rauno Blaubrük
  • Kerlyn Roosipõld
  • Jürgen Valem
  • Kaspar Karo
  • Sander Sakkos
  • Mikk Altermann
PPA/VT
390 RAFT Mehed metsas
  • Estonia
  • Gunnar Koitsaar
Team Kaitsevägi/MM1
392 RAFT Mehed metsas
  • Estonia
  • Gunnar Koitsaar
Team Kaitsevägi/MM2
393 RAFT Mehed metsas
  • Estonia
  • Gunnar Koitsaar
Team Kaitsevägi/MM3
394 RAFT Mehed metsas
  • Estonia
  • Gunnar Koitsaar
Team Kaitsevägi/MM 4
395 RAFT Mehed metsas
  • Estonia
  • Gunnar Koitsaar
Team Kaitsevägi/MM 5
411 RAFT Pihtas Põhjas
  • Estonia
  • Mart Sildnik
  • Leho Varik
  • Egert Merelaid
  • Rene Voog
  • Mart Laansalu
  • Taavi Hansing
TLREMM
426 RAFT Tsöli paat
  • Estonia
  • Jürgen Pikk
  • Kriss Oha
  • Tiia-Linda Purge
  • Joosep Aia
  • Joosep Markus Pild
  • Karl Gustav Pild
Tsöli paat
431 RAFT Ädu aer
  • Estonia
  • Kaija Kõiv
  • Marek Treufeldt
  • Urmet Kivi
  • Helis Kivi
  • Heidi Tiiter
  • Üllar Randmäe
Ädu Aer
434 RAFT Bildgren Ehitus OÜ
  • Estonia
  • Tõnu Kask
  • Sander Liimann
  • Erik Vahemäe
  • Randel Pärna
  • Tiit Ehandi
  • Urmas Kaasik
  • Liivo Kruusel
  • Karl Raagmets
  • Mikk Tuvikene
Bildgren Ehitus OÜ
444 RAFT Vändaandur
  • Estonia
  • Tarmo Truup
  • Alo Viira
  • Taimar Jõgeva
  • Arvo Astla
  • Kristjan Sibul
  • Rudolf Põder
Vändaandur
449 RAFT Poleklubitulimepanime
  • Estonia
  • Ott Pall
  • Silver Viisileht
  • Taavi-Rene Keevallik
  • Martin Koot
  • Kaupo Kalle
Katre mõla
459 RAFT Seiklus vees
  • Estonia
  • Kaupo Kaskla
  • Kristjan Mäeots
  • Esko Välling
  • Kristofer Mäeots
  • Markus Mäeots
  • Tarmo Tint
Tammetõru seiklused
466 RAFT 1.JVBr
  • Estonia
  • Gert Nurk
  • Kristo Pihlak
  • Igor Levtšenko
  • Artur Raudna
  • Kaarel Kaspar Eit
  • Heiko Viidebaum
  • Valmar Raudsepp
  • Algis Petrov
  • Priit Luuk-Luuken
Team Kaitsevägi
479 RAFT Mugavustsoon
  • Estonia
  • Artur Vilu
  • Vjatšeslav Sherban
  • Allan Askileiskiri
  • Siim Saadoja
  • Deniss Berman
  • Jarmo Nigols
  • Heins Vallimägi
Mugavustsoon
487 RAFT karvased ja sulelised
  • Estonia
  • Sandra Rikas
  • Meelis Rikas
  • Kristofer Tehver
  • Meelis Juhkam
Vigased
493 RAFT KANUUMATK.EU
  • Estonia
  • Janno Simso
KL Põlva malev
506 RAFT Vanglateenistus
  • Estonia
  • Rait Kuuse
  • Taavi Kuuse
  • Toomas Kiisla
  • Argo Tomingas
  • Kadri Margus
  • Alvar Prints
Vanglateenistus 1
513 RAFT Võitjad
  • Estonia
  • Kaire Raasik
  • Katriin Põlluäär
  • Mikk Tomson
  • Anet Müürsoo
  • Henry Lass
  • Märt Leesment
Võitjad
515 RAFT Pärnu Sõudekeskus Kalev
  • Estonia
  • Ilmar Naaber
  • Siiri Oad
  • Heigo Vuuk
  • Annes Noormets
  • Kaupo Koplus
  • Signe Tohv
  • Kaido Koppel
  • Kaido Kägu
  • Ave Metsar
  • Rünno Moorits
Sõudjad aerupaadis, see on vaatamisväärsus
520 RAFT PASTUUT
  • Estonia
  • Allan Käo
  • Marii Prii
  • Holger Enok
  • Helen Otto
  • Anton Maškov
  • Henri Porila
  • Marko Valter
  • Raivo Marjapuu
  • Mihkel Pärn
Holgeri esimene kord!
523 RAFT Lumememmed
  • Estonia
  • Sven Link
  • Terje Truu
  • Kaivo Mänd
  • Andor Pilve
Pikalt ees
531 RAFT Melelöövlid
  • Estonia
  • Mattias Idavain
  • Andreas Rambi
  • Mikk Saviste
  • Kasper Tafenau
  • Martin Raid
  • Reeno Aksel Aava
  • Mark Mathias Vuuk
Melelöövlid
539 RAFT Vanglateenistus
  • Estonia
  • Martin Nelis
  • Hannes Liivak
  • Olari Kaljuste
  • Ingemar Palmsaar
  • Ardo Õiglane
  • Jaano Saar
Tallinna Vangla
540 RAFT E-SERVICE
  • Estonia
  • Erik Arro
  • Egert Ader
  • Vaido Sooäär
  • Karl Allik
  • Karl Soosaar
  • Tauno Laurson
E-service
556 RAFT ascetic
  • Estonia
  • Ruslan Aizatulin
  • Anton Savits
  • Grigori Gavrilov
  • Filipp Shubin
  • Aleksei Petrov
  • Daniil Ivanov
  • Vladimir Svet
Bareraft
574 RAFT Võitu koju Toomas
  • Estonia
  • Hanna Heering
  • Kaspar Tammist
  • Marie Vellama
  • Erki Vellama
  • Geili Tulits
  • Teodor Manivald Toomik
  • Rauno Võsu
  • Romet Müür
Võitu koju Toomas
576 RAFT Baltic Agro
  • Estonia
  • Sirje Keskülla
  • Kadi Jääger
  • Risto Pikof
  • Kristjan Keero
  • Grenn- Tõnis Uussalu
  • Taavi Randoja
  • Jürgen Nool
  • Andreas Keermann
  • Tanel Põder
Baltic Agro 1
577 RAFT Pinesti tugevad
  • Estonia
  • Jaanus Aan
  • Taavi Petersell
  • Mait Karu
  • Martin Hendrikson
  • Riina Nõukas
  • Meriliis Alaniit
  • Janek Kähr
  • Timo Tootsman
  • Kristi Johanson
Pinesti Tugevad
578 RAFT Pioneeripataljon
  • Estonia
  • Ottomar Kirspuu
  • Märt Mägi
  • Andreas Varter
  • Sander Jaama
  • Kevin Münter
  • Gert Raidla
  • Maru-Mehis Kore
  • Andres Pajur
  • Harry Säär
Team Kaitsevägi/Pioneeripataljon
591 RAFT Puusaltsõudjad
  • Estonia
  • Siim Heering
  • Silvar Suu
  • Sigmar Suu
  • Kaspar Arusalu
  • Priit Janno
  • Allar Möll
  • Ingo Saunik
  • Toomas Meister
  • Sander Arusalu
  • Ants Käär
Puusaltsõudjad
602 RAFT Militarica
  • Estonia
  • Peeter Sikk
  • Kristiina Raudsepp
  • Veronica Klaar
  • Marko Kivimäe
  • Maiu Müürsepp
  • Paavo Peerna
  • Irina Rozanova
Militarica
604 RAFT Eramaja Ehitus OÜ Raft Team
  • Estonia
  • Heiki Mõttus
  • Leivo Vernik
  • Mihcel Sibul
  • Jürgen Jürgenson
  • Teet Kulpas
  • Oliver Tiitus
  • Romari Mõttus
Eramaja Ehitus OÜ Raft Team
609 RAFT Kardaanikunnid
  • Estonia
  • Madis Margus
  • Mikk Lankots
  • Timo Koiksoon
  • Gert Port
  • Kristjan Tugedam
Kardaanikunnid
639 RAFT SÕBRAD
  • Estonia
  • Grete Vaine
  • Sergei Kravtšenko
  • Maike Roosileht
  • Marika Salmus
  • Tõnis Roosileht
  • Kristjan Roosileht
SÕBRAD
646 RAFT Võõpsu Ekspress
  • Estonia
  • Tõnis Ignašov
  • Toomas Mets
  • Rauno Luup
  • Sander Vasar
  • Mihkel Mets
  • Raini Pert
Võõpsu Ekspress