Startlist 2022

391

Boats

17

Countries

547

Men

134

Women

681

All participiants

# Class Club Country Members Team name
1 K2MIX Haanja Suusaklubi
  • Estonia
  • Minni Aia-Utsal
  • Joosep Aia
Sakartvelo II
2 K1MEN Pirita Aerutamisklubi
  • Estonia
  • Teet Vähesoo
Saunapäev
3 K1MEN SWA
  • Estonia
  • Tõnis Kaasik
Panna on vaja
4 SUP_MEN Viljandi aerutamisklubi
  • Estonia
  • Madis Vitsut
Viljandi Aerutamisklubi
5 C2MEN TEAM GRK
  • Estonia
  • Kristian Lillemäe
  • Märt Hendrikson
TEAM GRK
6 C2MEN Medalon.ee
  • Estonia
  • Sander Kahu
  • Marek Meiesaar
Mulgi Pudel | Medalon.ee
7 K2MEN Volvo Trucks
  • Estonia
  • Ats Möllits
  • Ivo Viia
Team Volvo Trucks
8 K1MEN Eesti Kärestikuaerutajate Klubi
  • Estonia
  • Urmo Ustav
Ustav - whitewater.ee
9 K2MEN Simuna Spordiklubi/Talukartul
  • Estonia
  • Taavi Valgmäe
  • Jürgo Jartsev-Moont
Jürtod
10 K1MEN Haanja Suusaklubi
  • Estonia
  • Kristjan Utsal
Sakartvelo I
11 K1MEN Reimann Retked
  • Estonia
  • Mart Reimann
Yukoni sprint
12 K1MEN Apollo 11
  • Estonia
  • Kristjan Erusk
Apollo 11
13 C2MEN Vennad Lõvisüdamed
  • Estonia
  • Eero Valge
  • Ardo Luhakivo
Vennad Lõvisüdamed
14 K1MEN SK Latgols
  • Latvia
  • Ilmars Ostrovskis
LATGOLS
15 K2MIX Eesti Sukeldujate Klubi
  • Estonia
  • Siiri Pajo
  • Karl Pütsep
Vesilennuk (stardime ja maabume veepinnal - mis vahepeal toimub, seda näeme rajal)
16 SUP_WOM Võru Suusaklubi
  • Estonia
  • Consuelo Laanemäe Räim
RäimeSUP1
17 C2MEN Das Boot
  • Estonia
  • Marko Runthal
  • Vahur Parrol
DAS BOOT
18 K1MEN Eesti Puu
  • Estonia
  • Carl Bret Parko
Eesti Puu
19 K2MEN EAF
  • Estonia
  • Marek Lindmaa
  • Martin Ilumets
Yukoni trenn
20 K2MIX AHHAA
  • Estonia
  • Karl Kraus
  • Ketlin Kolossov
Hobiklubi A
21 K2MIX Team Latvia
  • Latvia
  • Guntars Logins
  • Santa Birgele
Alpha Partners - Sales Training
22 K1WOM ShotgunŠMÄ
  • Estonia
  • Keit Järve
---
23 C1MEN Hevossaaren hampparit ry
  • Finland
  • Jaakko Mäkikylä
Welhonpesän Hampparit
24 C2MEN Go Reisiajakiri
  • Estonia
  • Villu Zirnask
  • Aivar Luud
Go Reisiajakiri
25 C2MEN Finisher.TV
  • Estonia
  • Reigo Kimmel
  • Magnus Ahuna
Finisher.TV
26 K2MEN Viimsi Sport, Nelson
  • Estonia
  • Aulo Aasmaa
  • Martin Ruudi
Viimsi Sport / Nelson
27 C2WOM Medalon.ee
  • Estonia
  • Sandra Siimussaar
  • Sandra Vaks
Sandra² | Medalon.ee
28 MEGASUP Võru Suusaklubi
  • Estonia
  • Tõnis Räim
  • Roosmarii Räim
RäimeSUP2
29 K1MEN Allveeaerutaja
  • Estonia
  • Aivar Tikerberi
Allveeaerutaja
30 K2MEN Vihased Isased
  • Estonia
  • Sulev Ainlo
  • Märt Saaren
Vihased Isased
31 K2MEN Tahes tahtmata
  • Estonia
  • Andres Kaju
  • Indrek Kermon
Yukoni trenn
32 K2MEN Kukemuna
  • Estonia
  • Heiko Eesalu
  • Jaanus Moorits
Kukemuna
33 K1MEN ...
  • Estonia
  • Priit Külaots
valed valikud
34 RAFT Kagu Elekter
  • Estonia
  • Eiko Jõgi
Kagu Elekter
35 K1WOM ...
  • Estonia
  • Raili Luig
valed valikud
37 C2MIX Medalon.ee
  • Estonia
  • Vahur Kahu
  • Maili Kahu
Säärane Mulk | Medalon.ee
38 C2MIX Varblased
  • Estonia
  • Timo Jääger
  • Kristiina Noortoots
Varblased
39 K2MEN Ambla SK
  • Estonia
  • Marti Lepik
  • Andres Kalle
Punamütsikesed
40 K2WOM World Of Kayaks | Yukon Team Estonia
  • Estonia
  • Linda Tetsmann
  • Anette Baum
World of Kayaks / Yukon River Quest 2022
41 C2MEN Kõuekõmin
  • Estonia
  • Marvo Kalmus
  • Margo Nigul
Kõuekõmin
42 RAFT Rosma Waldorfkool
  • Estonia
  • Margus Tamm
  • Katrin Sakson
  • Maili Parrol
  • Kaidi Kaljuste
  • Liisa Maasik
  • Triinu Puidet
  • Raivo Tsopatalo
  • Teele Ööbik
Rosma Wandersellid
43 K2MEN Epsilon
  • Estonia
  • Kristjan Pihus
  • Martin Lints
Ypsilon
44 K1MEN Kalsa kayaking team
  • Estonia
  • Sander Nemvalts
Kalsa Kayaking Team
45 K1MEN Harilik Jõgisiga
  • Estonia
  • Toomas Sepp
Harilik Jögisiga
46 K1MEN Reimann Retked
  • Estonia
  • Ivar Hütt
Reimann Retked
47 UNK1MEN Tartfilm
  • Estonia
  • Margus Kiis
KIIS 2022
48 K1MEN KULGEJA
  • Estonia
  • Andrus Purje
Kulgeja
49 K2MEN Eesti Kärestikuaerutajate Klubi
  • Estonia
  • Rivo Lemmik
  • Taavi Kolbin
whitewater.ee
50 K2MIX KMOY
  • Estonia
  • Raimond Lepiste
  • Anett Välling
PAAR
51 K1MEN JÄLLE MINA
  • Estonia
  • Marko Harjo
JÄLLE MINA