Startlist 2022

1066

Boats

24

Countries

1845

Men

397

Women

2242

All participiants

# Class Club Country Members Team name
101 K1MEN Aramil
  • ???
  • Mikhail Yarevskiy
Aramil
102 K1MEN Proviisud
  • Estonia
  • Anti Proškin
Proviisud
103 C2MEN MTÜ Kiilujälg
  • Estonia
  • Viljar Sinimeri
  • Ott Väli
Kiilujälg ja Veteväli
104 C1MEN Viljandi aerutamisklubi
  • Estonia
  • Mihkel Vitsut
Viljandi Aerutamisklubi
105 C2WOM Tombak & Partnerid
  • Estonia
  • Kertu Tombak
  • Kertu Vuks
Vuks & Tombak
106 K2MIX Kes jõuaks 100km vett vaadata
  • Estonia
  • Martin Hirv
  • Liina Lumiste
Fun peab olema!!!!
107 RAFT Tühikumm MTÜ
  • Estonia
  • Reijo Vaide
  • Kuido Konsen
  • Randel Pärna
  • Ants Lippur
  • Ando Salundi
  • Margo Roosimägi
Tühikumm MTÜ
108 K2MIX Porter Racing
  • Estonia
  • Erik Tammsoo
  • Cristel Tammsoo
Urmas Varm Team / Raasiku Rajakad
109 K1MEN SAK Tartu
  • Estonia
  • Hannes Soosaar
SAK Maraton I
110 K2MEN Hagel Matkad
  • Estonia
  • Kimmo Paap
  • Marko Paap
Vennad Paabud
111 K1MEN Nogo Nobedad
  • Estonia
  • Mikk Mustmaa
Nogo nobe
112 K2MEN Metsavennad
  • Estonia
  • Tagmar Tigane
  • Taavi Palo
Metsavennad
113 K2WOM ***
  • Estonia
  • Kristi Näpping
  • Marju Aas
***
114 RAFT Omaking
  • Estonia
  • Vambola Leis
  • Kerstin Kauksi
  • Älis Innos
  • Kaili Hallik
  • Enn Kahri
  • Eren Leis
Omaking
115 K2MEN Davy Jones
  • Estonia
  • Heiko Pukk
  • Timo Urva
Davy Jones
116 K1MEN Vanakoolimehed
  • Estonia
  • Anto Liivat
World of Kayaks
117 K1MEN Stonenose
  • Estonia
  • Urmas Mei
Stonenose
118 K1MEN Stonenose
  • Estonia
  • Toomas Sau
Stonenose
119 K2MIX Helian
  • Estonia
  • Elner Rannu
  • Hedi Rannu
Helian
120 K2MIX Thirdpin
  • ???
  • Pavel Larionov
  • Irina Lushkina
Bubbles
121 K2MEN Simmo mängib esimest korda
  • Estonia
  • Siim Tarbe
  • Karl Veskus
Simmo mängib esimest korda
122 C2MEN Haanja
  • Estonia
  • Aare Eiche
  • Priit Hiob
Enefit
123 K2MIX SLR
  • Estonia
  • Lilli Rello
  • Siim Rello
Ruudi
124 K1MEN Nibe Roklub
  • Denmark
  • Jacob Norris
Danish Vikings
125 K1MEN EÜS Põhjala
  • Estonia
  • Vahur Tambaum
Optimist
126 K1MEN Räägi ASK
  • Estonia
  • Karl Kadak
Vembu
127 K1MEN Räägi ASK
  • Estonia
  • Iiv Aavik
Tembu
128 C2MIX SK Pirita
  • Estonia
  • Lembit Uudsemaa
  • Tiina Lahesalu
kanuu ja kahvel
129 SUP_MEN Power Sup
  • Austria
  • Markus Hellernann
Power Sup
130 K1MEN Minge metsa
  • Estonia
  • Ergo Põder
Angry pikachu
131 C2MIX Nelson
  • Estonia
  • Tanel Jaanimäe
  • Silvi Punt
Nelson-Mudaaugu
132 K1MEN Karavan
  • Estonia
  • Viktor Merkuljev
ARGOvan
133 C2MEN Vastseliina vsk.
  • Estonia
  • Lehar Link
  • Merlis Pajustik
Tark ei torma.
134 K1MEN Pirita AK
  • Estonia
  • Ivo Linask
JÄÄR
135 K1MEN COOP VÕRU
  • Estonia
  • Veiko Park
COOP VÕRU
136 RAFT Pioneeripataljon
  • Estonia
  • Ottomar Kirspuu
  • Märt Mägi
  • Kevin Münter
  • Maru-Mehis Kore
  • Sander Jaama
  • Allar Rump
  • Gert Raidla
Pioneeripataljon
137 K1MEN UNIMUTS
  • Estonia
  • Karl Jakobson
Unimüts
138 K2MEN Pärnu Matkaklubi
  • Estonia
  • Lauri Uibo
  • Viljar Viik
Pärnu Matkaklubi
139 K1MEN Nagla1
  • Estonia
  • Kaarel Nagla
Nagla1
140 K2MEN Thirdpin
  • ???
  • Pavel Vorobyov
  • Ivan Larionov
Na tonenkogo
141 K2MEN TILK
  • Estonia
  • Rait Tilk
  • Mart Tilk
TILK
142 K2MIX Roadservice
  • Estonia
  • Timo Vares
  • Mari Taal
Roadservice
143 K2MEN Thirdpin
  • ???
  • Dmitrii Lisin
  • Ilya Stolyarov
Undefined behavior
144 K1MEN Thirdpin
  • ???
  • Konstantin Volkov
Dobriy Ezh
145 K1MEN Sõudmise ja aerutamise klubi (SAK) Tartu
  • Estonia
  • Mattias Meriste
MMS
146 K1MEN Fox
  • Estonia
  • Märt Häkkinen
Fox
147 SUP_MEN Saint-P SUP
  • ???
  • Oleg Rozhkov
Saint-P. SUP
148 K2MEN ARENA/TEAM
  • Estonia
  • Meliko Siniorg
  • Martin Veermäe
arena
149 K2MEN Koppel
  • Estonia
  • Kuido Koppel
  • Aare Kalev
Koppel
150 K2MIX Segased
  • Estonia
  • Madis Altermann
  • Kaiti Birk
Inspiredi spordiklubi