Startlist 2022

1066

Boats

24

Countries

1845

Men

397

Women

2242

All participiants

# Class Club Country Members Team name
51 K1MEN JÄLLE MINA
  • Estonia
  • Marko Harjo
JÄLLE MINA
52 K2MEN Hiiumaa paadimehed
  • Estonia
  • Tõnis Tomson
  • Janno Selter
Lihtsalt paadimehed
53 C2WOM Kõuekõmin
  • Estonia
  • Getter Põder
  • Bibi Berlov
Kõuekõmin
54 C2MEN Adramadrus
  • Estonia
  • Viljar Valder
  • Krister Tüllinen
Adramadrus
55 K2MEN BCN
  • Estonia
  • Kaupo Pedosk
  • Romet Poll
KÖPS&ROMMY
56 K2MIX Visusti
  • Estonia
  • Urmas Mikko
  • Monika Laurits
Visusti
57 SUP_MEN Supster
  • Estonia
  • Janno Rütter
Supster Janno
58 K1MEN Üksikhakkajad
  • Estonia
  • Rauno Saarniit
Üksikhakkaja
59 K2MIX Rausid
  • Estonia
  • Madis Raus
  • Mari Raus
Rausid
60 K1MEN team®
  • Estonia
  • Rauno Vijar
Team®
61 K2MEN Kälimehed
  • Estonia
  • Henri Võsokovski
  • Erko Ledjanov
Kälimehed
62 K1MEN ammon
  • Estonia
  • Andrus Kaldma
ammon
63 C2MEN Tartu Vangla
  • Estonia
  • Alar Nõmmik
  • Ragnar Lauga
Oli seda jama nüüd vaja vol 5
64 K1MEN Tige kala
  • Estonia
  • Heiko Rau
Tige kala
65 C2MEN Juurviljabaas nr 4
  • Estonia
  • Siim Vahemäe
  • Peep Põlluäär
Juurviljabaas nr 4
66 C2MIX chicas locas
  • Finland
  • Kristin Ööpik
  • Hannes Lodi
chicas locas
67 SUP_MEN Supster
  • Estonia
  • Kaupo Õllek
Supster Kaupo
68 K1MEN Täämba Õdagu Praadimi Kunna !
  • Estonia
  • Henrik Mollok
Täämba Õdagu Praadimi Kunna !
69 K2MIX Tahes tahtmata
  • Estonia
  • Ave Sats
  • Ain Sats
Noor abielupaar
70 K1MEN Valed Valikud
  • Estonia
  • Madis Reinumägi
Valed Valikud
71 K2MEN JK no finish
  • Estonia
  • Jaanus Läti
  • Kaspar Kreek
JK no finish
72 K2MEN Luunja
  • Estonia
  • Neeme Porro
  • Erkki Raja
Luunja
73 K1WOM SKUP Olomouc
  • Czech Republic
  • Kateřina Najmanova
SKUP Olomouc
74 K1MEN Nilchinsky and Co.
  • Estonia
  • Tõnu Niilo
Raudoja sõudja
75 RAFT GIN Tonic
  • Estonia
  • Valdo Hälvin
  • Priit Avarmaa
  • Taavi Juht
  • Meelis Juht
  • Tõnu Kask
  • Tambet Juht
  • Janor Talts
GIN Tonic 1
76 K1MEN Matkasell
  • Estonia
  • Janel Miljand
Matkasell
77 K2MEN Die Hard 5
  • Estonia
  • Madis Rikko
  • Siim Osa
Die hard 5
78 K2WOM Mõivõikuilahe
  • Estonia
  • Ülle Allik
  • Maimu Torn
Maivõikuilahe
79 C2MEN Team K&E racing
  • Estonia
  • Kert Lillemäe
  • Erko Vaher
Team Grk
80 K1MEN Kajaku mafija
  • Latvia
  • Jānis Krumbergs
Kajaku mafija
81 C2MEN Tiitlikaitsjad
  • Estonia
  • Jürgen Aosaar
  • Rainar Laes
Tiitlikaitsjad
82 K1MEN Barley Porridge
  • Estonia
  • Sergei Fedosejev
Kaitsevägi
83 K2MIX Kaimad
  • Estonia
  • Madis Tomson
  • Kaia Kuub
KaiMad
84 K1WOM Hakkajad
  • Estonia
  • Kaidi Kask
Julge pealehakkamine on pool võitu
85 K1MEN airesana.lv
  • Latvia
  • Kristaps Kruzmanis
airesana.lv
86 SUP_WOM Supster
  • Estonia
  • Tiiu-Triin Tigas
Nordic Sup Girl
87 C2MEN Uppumatu Pähklikoor
  • Estonia
  • Otto Pukk
  • Oliver Tiitus
Uppumatu Pähklikoor I
88 K2MEN O Team
  • Estonia
  • Andres Oopkaup
  • Indrek Oopkaup
O Team
89 K2MEN Mägede pojad
  • Estonia
  • Karl Jõgi
  • Sander Võsa
Üks Köök
90 K1MEN Danish Vikings
  • Denmark
  • Andrew Fenn
Danish Vikings
91 K1WOM Hellerup Kajakklub
  • Denmark
  • Susan Lützner
Danish Vikings
92 K1MEN Eesti Kärestikuaerutajate Klubi
  • Estonia
  • Toomas Velka
OneManTeam
93 K2MIX MEIE
  • Estonia
  • Anti Roots
  • Janika Roots
MEIE
94 K2MEN era
  • Estonia
  • Jaanus Anderson
  • Andrus Anderson
Vennad Andersonid
95 C2MIX 50+
  • Estonia
  • Diana Veegen
  • Kaupo Veegen
50+
96 K2MEN Viljandi Tööjõureservid
  • Estonia
  • Alar Viitmaa
  • Rein Eiger
Viljandi Tööjõureservid
97 C3MIX AtsCo
  • Estonia
  • Martin Laurits
  • Rait Luht
  • Kai-Riin Laurits
Kuuni ja tagasi
98 K1MEN Fundacja KiM
  • Poland
  • Mikołaj Józefowicz
Fundacja KiM
99 K2MIX Agilist
  • Estonia
  • Ahti Kelder
  • Ivika Kelder
Ujukoma
100 C2MEN Kose
  • Estonia
  • Mirko Kiison
  • Kristjan Einroos
Kose Vedur