1083 |
C2MEN |
HUUM Sauna Kayak Team |
|
- Arden Arroval
- Tanel Kuningas
|
HUUM Sauna Kayak Team AT |
|
1084 |
K2WOM |
kauksi telklaager |
|
|
ÜlleHeli |
|
1086 |
K2MEN |
Coop Pank |
|
- Markus Rene Pae
- Mihkel Uus
|
Coop Pank |
|
1087 |
C2WOM |
Tahtejõud on meie jõud |
|
- Keiti Vilkost
- Reelika Sultson
|
Tahtejõud on meie Jõud |
|
1088 |
K3MEN |
Enima |
|
- Kristjan-Mark Taaler
- Kermo Voll
- Mihkel Tanissaar
|
Enima |
|
1089 |
K2MEN |
Kaiu JK |
|
|
Kaiu JK |
|
1090 |
K1MEN |
Small M |
|
|
Kummutajad |
|
1091 |
K1MEN |
Karula enduro punker |
|
|
Kummutajad |
|
1093 |
K2MEN |
Võru Suusaklubi |
|
- Kristjan Uibo
- Marti Pungits
|
Suusa Kayak |
|
1094 |
RAFT |
Uniwork |
|
- Tanel Kapp
- Kerli Kapp
- Meelis Mägi
- Tiit Keskküla
- Tiia Keskküla
- Roomet Rattus
|
Pinge vabalt |
|
1095 |
K1MEN |
Johannes Toom |
|
|
AlbertjaBruno |
|
1096 |
K2MIX |
MTÜ Seebihokiturniirid |
|
- Katrin Kaarama
- Tarvo Altmäe
|
MTÜ Seebihokiturniirid |
|
1097 |
K2MEN |
OK Võru |
|
- Tarmo Siimaare
- Kristjan Karabelnik
|
Shortcut |
|
1098 |
MEGASUP |
Elamus Pluss |
|
- Lauri Uibo
- Krister Kasemaa
- Hannes Kuslap
- Tairi Kollo
- Hendrik Eerikson
- Helena Pruul
|
Elamus Pluss |
|
1099 |
K1MEN |
Lynx |
|
|
Lynx |
|
1100 |
K2MEN |
Pugri |
|
- Janis Pugri
- Gustav Erik Pugri
|
IPO |
|
1101 |
C4MEN |
Massu Ratsaklubi |
|
- Armand Reinmaa
- Herman Reinmaa
- Tarmo Mängel
- Margus Mölder
|
Massu Ratsaklubi |
|
1102 |
K2MEN |
Vesivibud |
|
- Andri Kaaremäe
- Reimo Otter
|
Vesivibud |
|
1103 |
K1MEN |
Haaslava MTB |
|
|
Metsasingel |
|
1104 |
K1MEN |
Southwestern Advantage |
|
|
Schedule n attitude |
|
1105 |
K1MEN |
Random |
|
|
Random |
|
1106 |
K2MEN |
Viwa Vitaminwater |
|
- Janari Pähn
- Essu Heintalu
|
Viwa Vitaminwater |
|
1107 |
C2MEN |
Võru Tunne |
|
|
Puhtalt Sinule |
|
1108 |
C2MEN |
Rivers |
|
|
Kõpsimägi |
|
1109 |
C2MEN |
Mehemürakad |
|
|
Pahandus |
|
1110 |
C2WOM |
Unpredictables |
|
|
Unpredictables |
|
1111 |
K1MEN |
Haaslava MTB |
|
|
Haaslava MTB |
|
1112 |
K2MEN |
Estonia to the moon |
|
- Henri Oliver Palm
- Arnold Poznahirko
|
Estonia to the moon🚀 |
|
1113 |
K1MEN |
Innover |
|
|
Innover |
|
1114 |
K1MEN |
Kummutajad |
|
|
Kummutajad |
|
1115 |
K4MEN |
Reimann Retked |
|
- Ivar Hütt
- Rasmus Hütt
- Dan Hüvonen
- Kristian Sülluste
|
Väle Tigu |
|
1116 |
RAFT |
Nedsaja Küla Bänd |
|
- Iisak Sulev Andreller
- Paul Hunt
- Toomas Valk
- Sulev Liiva
- Karl Põder
|
Nedsaja Küla Bänd |
|
1117 |
C2MEN |
pa pa pa Paidra paugutajad |
|
- Richard Tupp
- Rasmus Koort
|
Tamula Tagujad |
|
1118 |
K2MEN |
Aasa ja Pinska |
|
- Indrek Kivilaan
- Marko Pukk
|
Aasa ja Pinska |
|
1119 |
RAFT |
Täissegilape |
|
- Mihkel Kasepuu
- Kristjan Leol
- Helena Talimaa
- Jaanis Palm
- Eneli Tänavots
- Erik Ehrbach
- Sander Tuulik
|
Täissegilape |
|
1120 |
K1MEN |
Soorebane |
|
|
M-T-P OÜ |
|
1121 |
K1MEN |
Armprint |
|
|
Armprint |
|
1122 |
K2WOM |
Pankreatiit |
|
- Luisa Klaar
- Eliise Maripuu
|
Pankreatiit |
|
1123 |
RAFT |
Hekamerk |
|
- Mihkel Martinfeld
- Paul Ööbik
- Jaak Raidma
- Priit Ader
- Ander Antoine Nõmm
- Tuleb Hiljem
|
Hekamerk |
|
1124 |
C2MEN |
Job is done! |
|
- Margus Mikk
- Daniel Balbas
|
Job is done! |
|
1125 |
K2MEN |
PersonalBest |
|
|
LeboOts |
|
1127 |
K1MEN |
SMIT |
|
|
Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus on parim |
|
1128 |
K1MEN |
PahurPart |
|
|
Pahur Part |
|
1129 |
SUP_MEN |
River |
|
|
River1 |
|
1130 |
SUP_MEN |
River2 |
|
|
River2 |
|
1131 |
C2MEN |
Kihnu2024 |
|
|
Kihnu2024 |
|
1132 |
C2MEN |
Ei anna ära! |
|
- Egert Tomingas
- Kenet Pedaja
|
Ei anna ära! |
|
1133 |
C2WOM |
Annika ja Liisa |
|
- Liisa Noormets
- Annika Orula
|
tiim25 |
|
1134 |
K1MEN |
Mehed |
|
|
Väike Matu |
|
1135 |
K1MEN |
Jääkuubik |
|
|
Tark ei torma |
|