Startlist 2022

1066

Boats

24

Countries

1845

Men

397

Women

2242

All participiants

Remove all filters
# Class Club Country Members Team name
112 K2MEN Metsavennad
  • Estonia
  • Tagmar Tigane
  • Taavi Palo
Metsavennad
113 K2WOM ***
  • Estonia
  • Kristi Näpping
  • Marju Aas
***
114 RAFT Omaking
  • Estonia
  • Vambola Leis
  • Kerstin Kauksi
  • Älis Innos
  • Kaili Hallik
  • Enn Kahri
  • Eren Leis
Omaking
115 K2MEN Davy Jones
  • Estonia
  • Heiko Pukk
  • Timo Urva
Davy Jones
116 K1MEN Vanakoolimehed
  • Estonia
  • Anto Liivat
World of Kayaks
117 K1MEN Stonenose
  • Estonia
  • Urmas Mei
Stonenose
118 K1MEN Stonenose
  • Estonia
  • Toomas Sau
Stonenose
119 K2MIX Helian
  • Estonia
  • Elner Rannu
  • Hedi Rannu
Helian
121 K2MEN Simmo mängib esimest korda
  • Estonia
  • Siim Tarbe
  • Karl Veskus
Simmo mängib esimest korda
122 C2MEN Haanja
  • Estonia
  • Aare Eiche
  • Priit Hiob
Enefit
123 K2MIX SLR
  • Estonia
  • Lilli Rello
  • Siim Rello
Ruudi
125 K1MEN EÜS Põhjala
  • Estonia
  • Vahur Tambaum
Optimist
126 K1MEN Räägi ASK
  • Estonia
  • Karl Kadak
Vembu
127 K1MEN Räägi ASK
  • Estonia
  • Iiv Aavik
Tembu
128 C2MIX SK Pirita
  • Estonia
  • Lembit Uudsemaa
  • Tiina Lahesalu
kanuu ja kahvel
130 K1MEN Minge metsa
  • Estonia
  • Ergo Põder
Angry pikachu
131 C2MIX Nelson
  • Estonia
  • Tanel Jaanimäe
  • Silvi Punt
Nelson-Mudaaugu
132 K1MEN Karavan
  • Estonia
  • Viktor Merkuljev
ARGOvan
133 C2MEN Vastseliina vsk.
  • Estonia
  • Lehar Link
  • Merlis Pajustik
Tark ei torma.
134 K1MEN Pirita AK
  • Estonia
  • Ivo Linask
JÄÄR
135 K1MEN COOP VÕRU
  • Estonia
  • Veiko Park
COOP VÕRU
136 RAFT Pioneeripataljon
  • Estonia
  • Ottomar Kirspuu
  • Märt Mägi
  • Kevin Münter
  • Maru-Mehis Kore
  • Sander Jaama
  • Allar Rump
  • Gert Raidla
Pioneeripataljon
137 K1MEN UNIMUTS
  • Estonia
  • Karl Jakobson
Unimüts
138 K2MEN Pärnu Matkaklubi
  • Estonia
  • Lauri Uibo
  • Viljar Viik
Pärnu Matkaklubi
139 K1MEN Nagla1
  • Estonia
  • Kaarel Nagla
Nagla1
141 K2MEN TILK
  • Estonia
  • Rait Tilk
  • Mart Tilk
TILK
142 K2MIX Roadservice
  • Estonia
  • Timo Vares
  • Mari Taal
Roadservice
145 K1MEN Sõudmise ja aerutamise klubi (SAK) Tartu
  • Estonia
  • Mattias Meriste
MMS
146 K1MEN Fox
  • Estonia
  • Märt Häkkinen
Fox
148 K2MEN ARENA/TEAM
  • Estonia
  • Meliko Siniorg
  • Martin Veermäe
arena
149 K2MEN Koppel
  • Estonia
  • Kuido Koppel
  • Aare Kalev
Koppel
150 K2MIX Segased
  • Estonia
  • Madis Altermann
  • Kaiti Birk
Inspiredi spordiklubi
151 K1MEN Kaarel
  • Estonia
  • Kaarel Käsk
Kaarel Käsk
152 K2MEN KRT
  • Estonia
  • Mihkel Kerge
  • Jolan Ševtsov
Keskpärane praam
153 K1WOM Äkki
  • Estonia
  • Hanna Riive
¯\_(ツ)_/¯
155 C2MEN Tahes tahtmata
  • Estonia
  • Siim Ojaver
  • Mikk Köösel
Jonna
156 BOAT Betoonking
  • Estonia
  • Jürgen Helštein
Betoonking
157 K2MIX Jänes ja Mutt
  • Estonia
  • Heiki Kurissoo
  • Mari Viitmann
Jänes ja Mutt
158 C2MIX Võidukas paar
  • Estonia
  • Kärt Otto
  • Sander Haukamägi
Haukamägi
159 K2MIX Uju Talvel MTÜ
  • Estonia
  • Rauno Pärg
  • Merili Palu
Iceswim Festival
160 K1MEN ProMassaaž
  • Estonia
  • Jaanus Põtter
Promassaaž
161 K2MEN Pole
  • Estonia
  • Deivis Tihovski
  • Kristjan Raudlepp
Märjad ja vihased
162 K1MEN Kjk Vike
  • Estonia
  • Ago Veilberg
Mees metsast
163 K1MEN 2xVõhandul
  • Estonia
  • Jaanus Piller
2xVõhandul
165 K2MEN motopõnnid
  • Estonia
  • Alari Pihlapuu
  • Rauno Härm
Motopõnnid
166 C2MEN Kanuujurakad
  • Estonia
  • Mario Kramin
  • Siim Kaljund
KanuuJurakad
167 K2MIX Mändla
  • Estonia
  • Mare Mändla
  • Rauno Ragnar Magnus
Märjad lestad
168 C2MEN MoMo
  • Estonia
  • Riho Pärn
  • Argo Pärn
MoMo
169 K2MEN Jeekim
  • Estonia
  • Ainar Avloi
  • Rainer Vaitmaa
Siidinäpud
172 RAFT Long Row Shift
  • Estonia
  • Vidrik-Rein Arukask
Team EDF