Avatud raja stardinimekiri
11.04.2020

# Klass Klubi Riik Liikmed Tiimi nimi
1 K2MIX Eesti Kärestikuaerutajate Klubi
  • Eesti
  • Taavi Tiirats
  • Ingrid Tiirats
Tiiratsid whitewater.ee
2 K1MEN Eesti Kärestikuaerutajate Klubi
  • Eesti
  • Rivo Lemmik
whitewater.ee
3 C2MEN Adramadrus
  • Eesti
  • Viljar Valder
  • Krister Tüllinen
Süvvariik
4 C2WOM Miks me seda teeme
  • Eesti
  • Kätlin Kristin Kalja
  • Heleen Gustavson
Miks me seda teeme
5 K2MEN Tulilind
  • Eesti
  • Jüri Lehestik
  • Margus Kelder
Tulilind
6 K2MIX Ekstreempark
  • Eesti
  • Meriliin Irves
  • Hillar Irves
Ekstreempark
7 C2MEN Team Terrason
  • Eesti
  • Evar Ilisson
  • Anvar Vakk
Team Terrason
8 C2MIX SSS
  • Eesti
  • Triinuliis Sillakivi
  • Romet Rammo
Lootus
9 K1MEN Kaarel
  • Eesti
  • Kaarel Käsk
Kaarel Käsk
10 K1MEN Ühing
  • Eesti
  • Madis Vodja
Ühing
11 K2WOM pole
  • Eesti
  • Silvi Punt
  • Silvi Punt
1kober+1
12 K1MEN Ühing
  • Eesti
  • Mats Ploompuu
Ühing
13 C2WOM Matkasellid
  • Eesti
  • Marge Metsoja
  • Lii Toots
Matkasellid
14 K1MEN Mikrovai
  • Eesti
  • Tiit Eskel
Mikovai 1
15 K2MEN Mikrovai
  • Eesti
  • Herko Kibuvits
  • Vahur Sepp
Mikrovai 2
16 C2MEN Mikrovai
  • Eesti
  • Raido Vigand
  • Priit Hansen
Mikrovai 3
17 C2MEN Mikrovai
  • Eesti
  • Siim Eskel
  • Meino Esula
Mikrovai 4
18 K2MIX Kiritšuk tiim
  • Eesti
  • Aleksei Kiritšuk
  • Ljubov Kiritšuk
Kiritšuk team
19 K2MEN Battdrafft
  • Eesti
  • Kert Jalakas
  • Regan Peetsalu
IsasedPekid
20 K2MEN Battdrafft
  • Eesti
  • Magnus Heinmets
  • Madis Laiverik
KarvasedRummipallid
21 K2MIX Team MARU
  • Eesti
  • Kaili Simberg
  • Riho Leben
Süstalased
22 C2WOM Päiksekiired
  • Eesti
  • Eelika Kapitan
  • Jaana Tents
Päiksekiired
23 SUP_WOM 21cc
  • Eesti
  • Laura Oks
SIC ESTONIA
24 K1MEN PÄRNU NOORED AERUTAJAD
  • Eesti
  • Andres Laar
PÄRNU NOORED AERUTAJAD
25 K1WOM PÄRNU NOORED AERUTAJAD
  • Eesti
  • Margit Kaljo
PÄRNU NOORED AERUTAJAD
26 C2MEN Tikunärimise klubi
  • Eesti
  • Margus Tamp
  • Margus Kirsimets
Tikunärimise klubi
27 C2MIX Mõlatajad
  • Eesti
  • Ivari Kliimant
  • Mirjam Tamp
Mõlatajad
28 C2MEN AEGA ON
  • Eesti
  • Aivo Aru
  • Kaido Kängsepp
AEGA ON
29 K1MEN Giaretta Itaalia mööblisalong
  • Eesti
  • Dmitri Piskoppel
www.giaretta.ee
30 C2MEN KIIRET POLE
  • Eesti
  • Priit Pabo
  • Ken Koplimägi
KIIRET POLE
31 K1MEN Pärnu Kalevi Aerutajate Klubi
  • Eesti
  • Uko Kõrge
Pärnu Kalakombinaat
32 C2MEN Saaremäe ja Proos
  • Eesti
  • Liivar Saaremäe
  • Priit Proos
Saaremäe ja Proos
33 K2MIX Tartu
  • Eesti
  • Ene Ojaperv
  • Kaido Männi
Kahekesi süstal
34 C1MEN Avastaja
  • Eesti
  • Taavi Nelke
Avastaja
35 SUP_MEN Sic Estonia
  • Eesti
  • Ivari Järvekald
SIC Estonia
36 C2MEN C2 36
  • Eesti
  • Viktor Muuli
  • Rasmus Muuli
C2 36
37 SUP_MEN Transferwise
  • Ukraina
  • Pavel Dvoinos
Flyer's Team
Paatide Statistika
C2MEN 9
K1MEN 8
K2MIX 5
K2MEN 4
C2WOM 3
C2MIX 2
SUP_MEN 2
K2WOM 1
SUP_WOM 1
K1WOM 1
C1MEN 1
Osalejate Statistika
Eesti 60
Ukraina 1