Avatud raja stardinimekiri
06.06.2020

# Klass Klubi Riik Liikmed Tiimi nimi
1 K2MIX Eesti Kärestikuaerutajate Klubi
  • Eesti
  • Taavi Tiirats
  • Ingrid Tiirats
Tiiratsid whitewater.ee
2 K2MEN Eesti Kärestikuaerutajate Klubi
  • Eesti
  • Rivo Lemmik
  • Taavi Kolbin
whitewater.ee
3 C2MEN Adramadrus
  • Eesti
  • Viljar Valder
  • Krister Tüllinen
Süvvariik
4 C2WOM Miks me seda teeme
  • Eesti
  • Kätlin Kristin Kalja
  • Heleen Gustavson
Miks me seda teeme
5 K2MEN Tulilind
  • Eesti
  • Jüri Lehestik
  • Margus Kelder
Tulilind
6 K1MEN üksik hunt
  • Eesti
  • Karli Aasma
Üksik hunt
7 C2MIX Team Terrason
  • Eesti
  • Evar Ilisson
  • Liina Kaljend
Team Terrason
8 C2MIX SSS
  • Eesti
  • Triinuliis Sillakivi
  • Romet Rammo
Lootus
9 K1MEN Kaarel
  • Eesti
  • Kaarel Käsk
Kaarel Käsk
10 K1MEN Ühing
  • Eesti
  • Madis Vodja
Ühing
11 K2MIX pole
  • Eesti
  • Silvi Punt
  • Kiur Kuusma
1kober+1
12 K1MEN Ühing
  • Eesti
  • Mats Ploompuu
Ühing
13 C2WOM Matkasellid
  • Eesti
  • Marge Metsoja
  • Lii Toots
Matkasellid
14 C2MEN Auna Ehitus
  • Eesti
  • Endo Haossar
  • Kaupo Pedosk
Auna Ehitus
18 K2MIX Kiritšuk tiim
  • Eesti
  • Aleksei Kiritšuk
  • Ljubov Kiritšuk
Kiritšuk team
19 K1MEN Battdrafft
  • Eesti
  • Kert Jalakas
IsasedPekid
20 K2MEN Battdrafft
  • Eesti
  • Emil Roland Peetsalu
  • Karl Miikael Peetsalu
KarvasedRummipallid
21 K2MIX Team MARU
  • Eesti
  • Kaili Simberg
  • Riho Leben
Süstalased
22 C2WOM Päiksekiired
  • Eesti
  • Eelika Kapitan
  • Jaana Tents
Päiksekiired
23 SUP_WOM 21cc
  • Eesti
  • Laura Oks
SIC ESTONIA
24 K1MEN PÄRNU NOORED AERUTAJAD
  • Eesti
  • Andres Laar
PÄRNU NOORED AERUTAJAD
25 K1WOM PÄRNU NOORED AERUTAJAD
  • Eesti
  • Margit Kaljo
PÄRNU NOORED AERUTAJAD
26 C2MEN Tikunärimise klubi
  • Eesti
  • Margus Tamp
  • Margus Kirsimets
Tikunärimise klubi
27 C2MIX Mõlatajad
  • Eesti
  • Ivari Kliimant
  • Mirjam Tamp
Mõlatajad
28 C2MEN AEGA ON
  • Eesti
  • Aivo Aru
  • Kaido Kängsepp
AEGA ON
29 K1MEN Giaretta Itaalia mööblisalong
  • Eesti
  • Dmitri Piskoppel
www.giaretta.ee
30 C2MEN KIIRET POLE
  • Eesti
  • Priit Pabo
  • Ken Koplimägi
KIIRET POLE
31 K1MEN Pärnu Kalevi Aerutajate Klubi
  • Eesti
  • Uko Kõrge
Pärnu Kalakombinaat
32 C2MEN Saaremäe ja Proos
  • Eesti
  • Liivar Saaremäe
  • Priit Proos
Saaremäe ja Proos
33 K2MIX Tartu
  • Eesti
  • Ene Ojaperv
  • Kaido Männi
Kahekesi süstal
34 C1MEN Avastaja
  • Eesti
  • Taavi Nelke
Avastaja
35 SUP_MEN Sic Estonia
  • Eesti
  • Ivari Järvekald
SIC Estonia
36 C2MEN C2 36
  • Eesti
  • Viktor Muuli
  • Rasmus Muuli
C2 36
37 SUP_MEN Transferwise
  • Ukraina
  • Pavel Dvoinos
Flyer's Team
38 C2MEN kiireon
  • Eesti
  • Oskar Koplimägi
  • Ainar Pari
kiireon
39 K2MIX Keskkonnaagentuur
  • Eesti
  • Jana Põldnurk
  • Jael Põldnurk
Lada Samara ja Tuuker
40 K1MEN EST-NLD
  • Eesti
  • Veiko Park
COOP VÕRU
41 K2MIX AreWeThereYet
  • Eesti
  • Enely Meho
  • Melari Vainola
Käpad
42 C2MEN Känd käbist kaugele ei kuku
  • Eesti
  • Lauri Semevsky
  • Viljar Semevsky
Semmid
43 K2MEN AERUTAJA
  • Eesti
  • Meelis Valgeväli
  • Eero Valgeväli
Öösorrid
44 K2MEN Jõelähtme Singel
  • Eesti
  • Siim Kompost
  • Argo Treiman
Käpikud
45 K1MEN ...
  • Eesti
  • Pärtel Keskküla
Rohkem mõla, pikem samm!
46 K1WOM ...
  • Eesti
  • Kadri Schmidt
Kadri
47 K1MEN HARJO
  • Eesti
  • Marko Harjo
JÄLLE MINA
48 K2MEN Põhja
  • Eesti
  • Joonas Nõmmann
  • Tarmo Sepp
Tiibadega Rääbis
49 K2MIX Roadservice
  • Eesti
  • Nele Marrandi
  • Timo Vares
Karla Sõbrad
50 C2MEN Kersti aerutamiskool
  • Eesti
  • Jakob Täht
  • Marek Täht
Kersti Aerutamiskool
51 SUP_MEN RTG Spordiklubi
  • Eesti
  • Vjatšeslav Jermolajev
RTG Spordiklubi
52 K2MEN Kollane välk
  • Eesti
  • Marion Kedrov
  • Taavi Vahi
KuuJääbikud
53 K2MEN KOFIDIS
  • Eesti
  • Indrek Pitk
  • Toivo Annus
KOFIDIS
Paatide Statistika
K1MEN 20
K2MEN 19
K2MIX 15
C2MEN 14
C2MIX 5
K1WOM 5
C2WOM 4
SUP_MEN 4
SUP_WOM 2
C1MEN 1
UNK 1
Osalejate Statistika
Eesti 145
Ukraina 1