Avatud raja stardinimekiri
06.06.2020

# Klass Klubi Riik Liikmed Tiimi nimi
54 C2MEN Kiire ja Vihane
  • Eesti
  • Siim Väli
  • Kaupo Vallik
Kiire ja Vihane
55 K1MEN Kuldkala
  • Eesti
  • Siim Samberk
Kuldkala
56 K2MEN Vanad - Koerad
  • Eesti
  • Vello Misler
  • Rein Valdmaa
Vanad - Koerad
57 K2MEN Tauno Sormus
  • Eesti
  • Tauno Sõrmus
  • Reio Tereste
Eesti Asi
58 K2MEN Merekarud
  • Eesti
  • Paavo Kõplas
  • Iko Kõplas
Merekarud
59 K2MEN Diskokuul
  • Eesti
  • Tannar Tähtsalu
  • Hannes Tähtsalu
Diskokuul
60 C2MEN Jäägrid
  • Eesti
  • Henri Jääger
  • Joosep Jääger
Jäägrid
61 K2MIX MägiVäli
  • Eesti
  • Indrek Mägi
  • Jaana Väli
MägiVäli
62 K1MEN Õnnevalem
  • Eesti
  • Eduard Taivere
Õnnevalem
63 SUP_MEN Võru Suusaklubi
  • Eesti
  • Tõnis Räim
Võru Suusaklubi
64 SUP_WOM Võru Suusaklubi
  • Eesti
  • Consuelo Laanemäe Räim
Võru Suusaklubi
65 K1MEN Battdrafft
  • Eesti
  • Regan Peetsalu
IsasedPekid
66 K1MEN Punane Täpp
  • Eesti
  • Jarkko Ainsoo
Punane Täpp
67 K2MEN John Mclanes special
  • Eesti
  • Madis Rikko
  • Siim Osa
Die Hard
68 K2MEN Nelson
  • Eesti
  • Ago Kastemäe
  • Agur Kastemäe
Nelson
69 K2MEN Sularaha
  • Eesti
  • Gerret Aasmäe
  • Martin Laul
Sularaha special
70 K2MEN Jõhvi Motoklubi
  • Eesti
  • Rainer Punga
  • Lauri Punga
Küte
71 K2MEN Aina paremini
  • Eesti
  • Veiko Hintsov
  • Herkki Suurman
Cubacana
72 K2MIX Helian
  • Eesti
  • Elner Rannu
  • Hedi Rannu
Helian
73 C2MEN FAT FROGS
  • Eesti
  • Lehar Link
  • Timo Tammiste
FAT FROGS
74 K2MIX Sportland Eesti
  • Eesti
  • Marge Kaarma
  • Kai Kantanen
Helly
75 C2MIX BMM
  • Eesti
  • Rainer Eelsoo
  • Margot Eelsoo
Babyshop
76 K2MIX Sportland Eesti
  • Eesti
  • Linda Lepassalu
  • Kaspar Karu
The Players
77 K2MEN Digiwise
  • Eesti
  • Tiimar Tartes
  • Lauri Antalainen
Digiwise
78 K2MEN Riivitud porgand
  • Eesti
  • Ahto Meri
  • Jaanus Meri
Meri ruudus
79 K1MEN SAK Tartu
  • Eesti
  • Toomas Lelumees
Matkaja
80 K1MEN R&R
  • Eesti
  • Ülar Roose
R&R
81 K1MEN Proviisud
  • Eesti
  • Anti Proškin
Proviisud
82 K2MIX Agilist
  • Eesti
  • Ivika Kelder
  • Ahti Kelder
Ujukoma
83 K1WOM Aix Team
  • Eesti
  • Kaisa Lotta Käärik
Aix Team
84 K1WOM Aix Team
  • Eesti
  • Greta Silberg-Käärik
Aix Team
85 K2MIX Sportland Eesti
  • Eesti
  • Janno Viilup
  • Kersti Viilup
Sisemaalased
86 K2MIX Raivo Sina vä
  • Eesti
  • Taavi Einaste
  • Susan Laura Einaste
Raivo Sina vä
87 K1MEN ZooVet
  • Eesti
  • Indrek Kuklane
Zoovet
88 C2WOM Triinud
  • Eesti
  • Triinu Kula
  • Triinu Raamat
Triinud
89 C2MIX Das Boot
  • Eesti
  • Maili Parrol
  • Vahur Parrol
Maili&Vahur
90 K1WOM Pärnu noored aerutajad
  • Eesti
  • Merike Rahnik
Pärnu noor aerutaja
91 C2MEN Combiwood OÜ
  • Eesti
  • Riho Laar
  • Raido Ivanov
Tõrva aerutajad
92 K1MEN Balte
  • Eesti
  • Aare Rohtmets
Balte
Paatide Statistika
K1MEN 20
K2MEN 19
K2MIX 15
C2MEN 14
C2MIX 5
K1WOM 5
C2WOM 4
SUP_MEN 4
SUP_WOM 2
C1MEN 1
UNK 1
Osalejate Statistika
Eesti 145
Ukraina 1