14. Võhandu Maraton [2019]

Koht Koht klassis Klass Stardinumber Riik Võistlejad Võistkond Aeg / Kell Kaotus
1 1 K2MEN 1155 Raigo Põder
Kristjan Oras
TÜASK/World of Kayaks 07:45:03
14:45
2 2 K2MEN 494 Arūnas Dubauskas
Vaidas Linkevičius
yris 08:03:02
15:03
00:17:59
3 3 K2MEN 864 Indrek Kermon
Andres Kaju
World of Kayaks | RehvidPluss 08:04:38
15:04
00:19:35
4 1 K1MEN 832 Martin Nordstrand
Outlife 6 08:05:29
15:05
00:20:26
5 2 K1MEN 283 Jonas Ragauskas
Association of Visaginas Rowing Club 08:14:27
15:14
00:29:24
6 3 K1MEN 463 Eduard Taivere
H. Hollo Õpilane 08:14:40
15:14
00:29:37
7 4 K2MEN 159 Victor Tratsiak
Kustanovich Henadzi
Kajak 08:51:22
15:51
01:06:19
8 4 K1MEN 139 Dainius Jaraminas
Vilnius-Riga braliukas 08:53:26
15:53
01:08:23
9 5 K2MEN 828 Jonny Torstensson
Emil Torstensson
Outlife 2 09:00:22
16:00
01:15:19
10 5 K1MEN 834 Jörgen  Kard
Outlife 8 09:00:26
16:00
01:15:23
11 6 K2MEN 610 Martin Rist
Ain Allas
Vihased Lihased 09:04:40
16:04
01:19:37
12 1 K2MIX 830 Mathias Carling
Kristina Carling
Outlife 4 09:05:16
16:05
01:20:13
13 6 K1MEN 833 Fredrik Wangler
Outlife 7 09:05:19
16:05
01:20:16
14 7 K1MEN 293 Tomas Abaliksta
Arendal Kajakklubb 09:09:29
16:09
01:24:26
15 8 K1MEN 815 Koit Põder
Tartu 09:15:07
16:15
01:30:04
16 7 K2MEN 521 Toomas Lelumees
Indrek Juhanson
SAK Tartu / kolmas laine 09:16:48
16:16
01:31:45
17 8 K2MEN 1061 Kristo Orav
Markko Kolossov
Tahe Outdoors 09:16:49
16:16
01:31:46
18 9 K2MEN 1073 Ivar Hütt
Mart Reimann
Reimann Retked 2 09:20:11
16:20
01:35:08
19 9 K1MEN 414 Petr Smítka
SMART travel 09:21:59
16:21
01:36:56
20 10 K1MEN 24 Hannes Kase
Wavehopper 09:25:07
16:25
01:40:04
21 11 K1MEN 104 Timo Vares
Karla Sõbrad 09:26:02
16:26
01:40:59
22 2 K2MIX 185 Ülar Roose
Merike Rahnik
R&R 09:29:17
16:29
01:44:14
23 12 K1MEN 835 Nils Svensson
Outlufe 9 09:29:18
16:29
01:44:15
24 10 K2MEN 1068 Are Altraja
Tarmo Tootsi
Elva Aerutamisklubi 09:30:01
16:30
01:44:58
25 13 K1MEN 1160 Assar Jõepera
Eesti Laskesuusatamise föderatsioon 09:35:09
16:35
01:50:06
26 11 K2MEN 145 Teet Vähesoo
Priit Purde
World of Kayaks 09:35:50
16:35
01:50:47
27 3 K2MIX 164 Ilze Balode
Arnis Kalniņš
Rumakss 09:36:43
16:36
01:51:40
28 1 C2MEN 1134 Jaakko Soivio
Heikki Hihnala
O M J A K O N 09:37:25
16:37
01:52:22
29 14 K1MEN 231 Linards Volks
Venta 09:37:36
16:37
01:52:33
30 15 K1MEN 1138 Petri Forsman
Multisport.fi 09:37:44
16:37
01:52:41
31 12 K2MEN 1 Anti Eelmets
Lembit Laas
Kõotati 09:38:20
16:38
01:53:17
32 4 K2MIX 369 Zanna Vihrova
Vasiliy Kazak
Kajak 09:39:40
16:39
01:54:37
33 5 K2MIX 183 Ain Fjodorov
Reeda Tuula-Fjodorov
Juusa 09:41:32
16:41
01:56:29
34 2 C2MEN 246 Zdenek Herzan
Jiri Choros Hron
Kickthewaves.cz 09:41:33
16:41
01:56:30
35 13 K2MEN 889 Heiko Eesalu
Jaanus Moorits
Kukemuna 09:44:17
16:44
01:59:14
36 14 K2MEN 976 Rickard Norlin
Joosep Tammemäe
Seiklushunt 09:46:13
16:46
02:01:10
37 6 K2MIX 286 Jussi viljanen
Outi Seppä
Mema 1 jussi&outi 09:46:42
16:46
02:01:39
38 15 K2MEN 808 Tauno Riibak
Sander Mirme
Aeruvaba 09:48:55
16:48
02:03:52
39 16 K1MEN 818 Jan Bělka
SK HAMR Praha 09:53:50
16:53
02:08:47
40 7 K2MIX 476 Anastasiia Kharlashina
Michail Veisman
SWEM 09:54:10
16:54
02:09:07
41 1 SUP_MEN 3 Madis Vitsut
#Aztron 09:57:06
16:57
02:12:03
42 17 K1MEN 556 Hannes Tähtsalu
Diskokuul 09:59:33
16:59
02:14:30
43 18 K1MEN 112 Raul Lepasild
Nähtamatu 10:00:26
17:00
02:15:23
44 16 K2MEN 52 Marti Lepik
Peeter Kümmel
Nuustaku 7.0 10:00:45
17:00
02:15:42
45 19 K1MEN 244 rasmus Kerge
Vennad Kerged 10:03:30
17:03
02:18:27
46 3 C2MEN 777 Tamás Kakas
Gábor Öreglaki
Hungarian Hedonists 10:05:44
17:05
02:20:41
47 17 K2MEN 384 üllar plangi
Reiko Zäär
Plangi & Zäär 10:10:18
17:10
02:25:15
48 20 K1MEN 721 Igor Lychev
Dragon Sankt-Peterburg 10:10:21
17:10
02:25:18
49 4 C2MEN 284 Kaupo Vallik
Siim Väli
Kiire ja Vihane 10:12:30
17:12
02:27:27
50 8 K2MIX 55 Timmo Tammemäe
Piibe Tammemäe
SMIT 10:16:23
17:16
02:31:20
51 18 K2MEN 83 Erki Rudi
Rünno Pusa
Majaka Kajakad 10:16:54
17:16
02:31:51
52 19 K2MEN 821 Tõnu Paljas
Meelis Moorits
Sinimütsike 10:17:42
17:17
02:32:39
53 9 K2MIX 626 Merike Meriküla
Priit Randpõld
Team Sutlema 10:18:09
17:18
02:33:06
54 20 K2MEN 48 Viljar Sinimeri
Ott Väli
MTÜ Kiilujälg 10:18:48
17:18
02:33:45
55 21 K1MEN 113 Aleksandr Sokolov
Molodoy boec 10:20:01
17:20
02:34:58
56 21 K2MEN 410 MARKKU SAVOLAINEN
Davide Bottieri
MeMa 10 MSa/Davi 10:20:57
17:20
02:35:54
57 22 K2MEN 735 Aivar Tikenberg
Raivo Männik
Metsanurga 10:21:40
17:21
02:36:37
58 23 K2MEN 168 Borodulin Iurii
Eduardov Alexander
Molodoy boez 10:22:23
17:22
02:37:20
59 22 K1MEN 446 Kermo Baumann
Baumann 10:23:15
17:23
02:38:12
60 23 K1MEN 845 Sergey Kovshar
Каное марафон 10:23:24
17:23
02:38:21
61 24 K2MEN 467 Andres Kalle
Villu Ant
Ikka ja jälle 10:24:17
17:24
02:39:14
62 25 K2MEN 42 Martin Ilumets
Andrus Ilumets
EAF 10:27:37
17:27
02:42:34
63 1 K1WOM 594 Linda Tetsmann
WK-360-EP 10:27:58
17:27
02:42:55
64 26 K2MEN 437 Mairo Alumaa
Marko Alumaa
vennad Alumaad 10:28:35
17:28
02:43:32
65 24 K1MEN 4 Ilmars Ostrovskis
LATGOLS 10:28:40
17:28
02:43:37
66 27 K2MEN 390 Rain Rohtla
Janar Randväli
Võitjad 10:31:37
17:31
02:46:34
67 25 K1MEN 300 Andrius Lavrinovicius
psichų rojus 10:32:01
17:32
02:46:58
68 28 K2MEN 315 Mihkel Kõiv
Anto Laarmaa
Kurvis Kummuli 10:32:50
17:32
02:47:47
69 26 K1MEN 1143 Linas Samaška
Robinzonada Adventure Team 10:34:30
17:34
02:49:27
70 1 K2WOM 116 Anette Baum
Eve Külasalu
Wonderwomen 10:34:34
17:34
02:49:31
71 27 K1MEN 484 Marek Läte
#HeadInimesed 10:37:30
17:37
02:52:27
72 29 K2MEN 750 Erki Möller
Jarek Kurnitski
AA grupp (akadeemiline aerutamine) 10:39:03
17:39
02:54:00
73 30 K2MEN 66 Neeme Porro
Erkki Raja
Luunja 10:40:36
17:40
02:55:33
74 10 K2MIX 928 Raido Notton
Sirlet Viilas
Koplimadise 10:41:34
17:41
02:56:31
75 5 C2MEN 206 Vallo Vigel
Helar Laiakivi
Oota Sa!! 10:42:35
17:42
02:57:32
76 31 K2MEN 472 Kuldar Põder
Ando Arula
Eesti Sõudeeliit II 10:42:42
17:42
02:57:39
77 28 K1MEN 962 Raivo Teder
Üksik Hunt 10:44:38
17:44
02:59:35
78 29 K1MEN 22 Ivo Linask
Pirita AK Shrike1 10:45:26
17:45
03:00:23
79 1 C2MIX 71 Maili Kahu
Vahur Kahu
Säärane Mulk 10:45:54
17:45
03:00:51
80 30 K1MEN 399 František Dohnal
KVS Hranice 10:46:10
17:46
03:01:07
81 32 K2MEN 705 Oleg Melnikov
Михаил Воронов
JUVENTA SBOR 10:47:39
17:47
03:02:36
82 33 K2MEN 596 Randy Korb
Jüri Joonas
XTsport 10:49:38
17:49
03:04:35
83 2 C2MIX 829 Ronny Larsson
Ingela Engholm
Outlife 3 10:49:48
17:49
03:04:45
84 2 SUP_MEN 352 Aleksej Lobikov
Vilnius 10:51:59
17:51
03:06:56
85 34 K2MEN 525 Lauri Mäe
Hendrik Veevo
Adrenaliinisüst 10:53:06
17:53
03:08:03
86 31 K1MEN 743 Margus Reimann
Reimann Retked 10:53:12
17:53
03:08:09
87 32 K1MEN 457 Yury Krivou
Kajak 10:53:19
17:53
03:08:16
88 35 K2MEN 807 Sixten Sild
Tõnu Jõgi
Jõgi ja Sild 10:55:05
17:55
03:10:02
89 36 K2MEN 631 Mihkel Pihooja
Margus Karu
Torpeedo 1.1 10:58:11
17:58
03:13:08
90 33 K1MEN 464 Ahto Sooaru
Uljas 10:58:55
17:58
03:13:52
91 34 K1MEN 547 Urmet Ilves
Lynxs 10:59:28
17:59
03:14:25
92 37 K2MEN 215 Tanel Käär
Vahur Vaiksaar
Raisk 11:00:39
18:00
03:15:36
93 38 K2MEN 624 Mait Vaiksaar
Tõnis Vaiksaar
Raisk II 11:00:42
18:00
03:15:39
94 35 K1MEN 105 Karl Oissar
Marka 11:00:45
18:00
03:15:42
95 36 K1MEN 236 Edgars Purvins
airesana.lv 11:03:08
18:03
03:18:05
96 39 K2MEN 147 Rain Kivimägi
Karl-Andres Peärnberg
Siilid udus 11:04:01
18:04
03:18:58
97 11 K2MIX 442 Alexey Shishkov
Anastasiya Fedotova
Tri Stihii Moscow 11:04:21
18:04
03:19:18
98 37 K1MEN 686 Pärtel Keskküla
... 11:04:49
18:04
03:19:46
99 12 K2MIX 397 Oona Isoviita
rami reunanen
roona 11:05:11
18:05
03:20:08
100 6 C2MEN 842 Siim Kaljund
Mario Kramin
Kanuujurakad 11:07:10
18:07
03:22:07
101 7 C2MEN 768 Mikk Köösel
Siim Ojaver
Priima-Greta 11:08:20
18:08
03:23:17
102 38 K1MEN 245 Sixten Kerge
Vennad kerged 11:08:31
18:08
03:23:28
103 8 C2MEN 567 Ivo Truus
Priit Aav
Henn Hollo õpilased 11:09:07
18:09
03:24:04
104 3 SUP_MEN 893 Anton Suprunyuk
Mind Over Matter 11:10:18
18:10
03:25:15
105 40 K2MEN 1154 Tanel Taal
Kristjan Melikov
TRI KONA 50-50 11:10:41
18:10
03:25:38
106 39 K1MEN 754 Kuido Kartau
Kuido Kartau 11:10:55
18:10
03:25:52
107 40 K1MEN 545 Andrey Sosonkin
Elvis 11:11:50
18:11
03:26:47
108 41 K2MEN 131 Erki Seier
Ahti Seier
Kella Ei Saa 11:13:47
18:13
03:28:44
109 42 K2MEN 96 Tanel Merigan
Jürgen Esinurm
Töllerdised 11:15:53
18:15
03:30:50
110 41 K1MEN 90 Martin Vihm
Vihm 11:16:59
18:16
03:31:56
111 43 K2MEN 260 Toomas Maask
Henry Maask
Ässad 11:19:32
18:19
03:34:29
112 44 K2MEN 253 Risto Bristol
Taavet Bristol
Bristol & Bristol 11:20:49
18:20
03:35:46
113 42 K1MEN 89 Elner Rannu
Helian 11:21:15
18:21
03:36:12
114 45 K2MEN 590 Mattias Puusepp
Mihkel Ojamets
Süstamasohhism 11:21:36
18:21
03:36:33
115 43 K1MEN 1059 Marko Matvere
Merevaade 11:21:41
18:21
03:36:38
116 44 K1MEN 17 Aivar Tikerberi
Suurtix 11:22:28
18:22
03:37:25
117 13 K2MIX 123 Merle Pehk
Meelis Kallus
Fastidiots 11:22:33
18:22
03:37:30
118 46 K2MEN 77 Priit Junkin
Marko Greenbaum
Nautilus 11:22:42
18:22
03:37:39
119 47 K2MEN 221 Raimo Kalju
Avo Koppas
Jäälõhkuja 11:22:51
18:22
03:37:48
120 45 K1MEN 1150 Björn Grönesjö
Bjorn 11:23:03
18:23
03:38:00
121 48 K2MEN 29 Eero Valgeväli
Meelis Valgeväli
Vihased Hinged 11:23:19
18:23
03:38:16
122 49 K2MEN 207 Kristjan Kokk
Tarvo Jürimäe
Alla 11 tunni 11:23:23
18:23
03:38:20
123 46 K1MEN 227 Toomas Verro
Robinson 11:23:35
18:23
03:38:32
124 50 K2MEN 61 Jürgo Jartsev-Moont
Taavi Valgmäe
Vähem möla, rohkem möla!!! 11:24:08
18:24
03:39:05
125 47 K1MEN 738 Erkki Lindepuu
PahurPart 11:24:50
18:24
03:39:47
126 9 C2MEN 394 Marko Runthal
Vahur Parrol
Das BOOT 11:25:20
18:25
03:40:17
127 51 K2MEN 308 Meelis Viirma
Einar Kivisalu
Koomaklubi 11:26:00
18:26
03:40:57
128 48 K1MEN 1038 Kristjan Maade
Ad Astra 11:27:25
18:27
03:42:22
129 52 K2MEN 127 Urmas Kuum
Olavi Maasikas
KuumMaasikas 11:28:00
18:28
03:42:57
130 53 K2MEN 118 Rivo Randmäe
Raivo Randmäe
Beach Hill Racing 11:28:06
18:28
03:43:03
131 54 K2MEN 62 Raido Martinson
Vahur Vahemets
MereHunt 11:28:15
18:28
03:43:12
132 4 SUP_MEN 8 Konstantin Byvalyi
SUP_SPB 11:28:55
18:28
03:43:52
133 49 K1MEN 479 Ott Maasikas
MOtt 11:29:22
18:29
03:44:19
134 10 C2MEN 1112 Jurijs Seleznovs
Jevgenijs Blazevics
Latvian Canoe 11:32:25
18:32
03:47:22
135 55 K2MEN 840 Madis Sillamaa
Teet Peedu
Silen Forever 11:32:29
18:32
03:47:26
136 50 K1MEN 299 Erkki Kolossov
Ukerdaja 11:34:01
18:34
03:48:58
137 11 C2MEN 739 Are Tints
Are Tallmeister
Are² 11:34:26
18:34
03:49:23
138 56 K2MEN 499 Ivo Nano
Urmas Uusneem
Poseidon 11:35:52
18:35
03:50:49
139 51 K1MEN 561 Taimar Ala
Keskkonnaagentuur 11:36:06
18:36
03:51:03
140 14 K2MIX 336 Raimo Naskali
Marja Arousva
Majavat 11:36:22
18:36
03:51:19
141 12 C2MEN 203 Joonas Poom
Kristen Kivisild
PEOLEOD 11:36:25
18:36
03:51:22
142 52 K1MEN 431 Margus Kütt
Kütt 11:36:37
18:36
03:51:34
143 57 K2MEN 876 Robert Parker
Hannes Uppin
ParUpp 11:37:03
18:37
03:52:00
144 58 K2MEN 570 Rajar Miller
Kalle-Kaspar Sepper
2107 11:37:13
18:37
03:52:10
145 53 K1MEN 611 Maa Rott
Kuueskordne 11:37:24
18:37
03:52:21
146 54 K1MEN 144 Gennady Pashchenko
Finway 11:37:37
18:37
03:52:34
147 55 K1MEN 169 Janis Vilcans
Kayaking Latgale 11:38:15
18:38
03:53:12
148 59 K2MEN 481 Märt Mägi
Kaarel Kümnik
Mägilased 11:38:21
18:38
03:53:18
149 60 K2MEN 838 Joonas Maanurm
Boriss Burkov
Silen Forever 11:38:23
18:38
03:53:20
150 56 K1MEN 150 Kalver Kukk
Vesikukk 11:38:52
18:38
03:53:49
151 57 K1MEN 528 Arvi Mikk
Elering 11:39:25
18:39
03:54:22
152 61 K2MEN 327 Veiko Hintsov
Mikk Kalamees
Aina paremini 11:40:17
18:40
03:55:14
153 58 K1MEN 1053 Janar Adari
Ahvens.Lv 11:40:51
18:40
03:55:48
154 62 K2MEN 128 Alexander Nesterenko
Innokenty Nesterenko
Northern Way 11:40:57
18:40
03:55:54
155 63 K2MEN 863 Denis Peskov
Dmitriy Momogid
SamaraRowingRiders 11:43:15
18:43
03:58:12
156 64 K2MEN 615 Heikki Tang
Jarno Koger
FMMB 11:43:46
18:43
03:58:43
157 59 K1MEN 301 Seren Mühala
Aluver 11:44:03
18:44
03:59:00
158 65 K2MEN 891 Alar Viitmaa
Rein Eiger
Viljandi Tööjõureservid 11:45:15
18:45
04:00:12
159 15 K2MIX 135 Rene Käsik
Viiu Juurik
Lennuakadeemia 11:47:13
18:47
04:02:10
160 16 K2MIX 341 Tõnis Kaasik
Kinne Tõnnison
Kannison 11:47:52
18:47
04:02:49
161 66 K2MEN 681 Taavi Hindrikson
Hendrik Küün
Fast THW 11:49:53
18:49
04:04:50
162 13 C2MEN 158 Rivo Perm
Taavet Tamm
Eesti Sõudeeliit 11:50:24
18:50
04:05:21
163 60 K1MEN 925 Tarvo Liik
3park 11:50:38
18:50
04:05:35
164 17 K2MIX 179 Madli Jentson
Ahti Reinup
M&K 11:50:54
18:50
04:05:51
165 5 SUP_MEN 562 Peter Zagorodnyy
Sup_spb 11:51:14
18:51
04:06:11
166 67 K2MEN 379 Glen Laks
Raido Karik
Laks ja Karik 11:51:46
18:51
04:06:43
167 68 K2MEN 837 Henno Puu
Sergei  Lopuhhin
Silen forever 11:52:36
18:52
04:07:33
168 69 K2MEN 895 Lauri Sõõro
Tomi Paukkunen
Kondimootor 11:52:47
18:52
04:07:44
169 61 K1MEN 702 Kristo Vääri
Kilu kuival 11:52:49
18:52
04:07:46
170 70 K2MEN 1107 Raul Rätsep
Teet Ilves
Keravälk 11:53:03
18:53
04:08:00
171 14 C2MEN 1019 Cheron Lukk
Rene Post
Mehemürakad 11:53:18
18:53
04:08:15
172 71 K2MEN 712 Sergei Vertepov
Veiko Jänes
Vabadussport 11:53:25
18:53
04:08:22
173 72 K2MEN 506 Teet Torim
Erko Leemet
Le Torim 11:53:37
18:53
04:08:34
174 18 K2MIX 583 Alar Reiska
Evelyn Himma
Cristella1 11:53:45
18:53
04:08:42
175 62 K1MEN 819 Ago Kastemäe
Estonian Cell1 11:55:36
18:55
04:10:33
176 19 K2MIX 213 Viktor Merkuljev
Jana Merkuljev
Karavan 11:55:55
18:55
04:10:52
177 63 K1MEN 986 Timo Kivelä
TAK 11:57:53
18:57
04:12:50
178 15 C2MEN 642 Kurmet Ossip
Taavi Kula
Leevi 1 11:57:59
18:57
04:12:56
179 64 K1MEN 214 Vilimas Varanavicius
Robinzonada 11:58:04
18:58
04:13:01
180 16 C2MEN 195 Tanel Kumm
Janko Pallon
Piirikad 11:58:17
18:58
04:13:14
181 73 K2MEN 76 Sulev Ainlo
Mait Leemet
Vihased Isased 11:58:22
18:58
04:13:19
182 65 K1MEN 1054 Rauno Notton
Koplimadise 2 11:58:41
18:58
04:13:38
183 74 K2MEN 370 Margus Miller
Siim Tammer
AMÖÖB 11:59:04
18:59
04:14:01
184 66 K1MEN 724 Cris Koppel
Mort Club 11:59:25
18:59
04:14:22
185 75 K2MEN 555 Mareks Kreismanis
Didzis Dzelzitis
GM3 11:59:57
18:59
04:14:54
186 76 K2MEN 706 Alvi Loo
Argo Kikas
Lookas Vennad 12:01:25
19:01
04:16:22
187 1 RAFT 920 Unno Niit
Heini Põder
Jaanus Kala
Kaarel Mäesalu
Risto Tõniste
Rando Treimuth
Jaanus Pruuli
Kalmer Valtin
Karmo Põder
Mayday, mayday püüa 12:01:32
19:01
04:16:29
188 67 K1MEN 890 Elar Steinberg
kek 12:01:54
19:01
04:16:51
189 2 RAFT 538 Erki LILO
Raino Lilo
Rain Jansen
Kaur Palm
Aarne Saar
Margus Jansen
Lehar Laurits
Margus Hämarik
Antti Lilo
Kastre Karud 12:02:09
19:02
04:17:06
190 17 C2MEN 332 Jaanus Kann
Markko Olo
Sõukruvi 3.6 12:02:25
19:02
04:17:22
191 3 C2MIX 15 Marek Täht
Kersti Oimar
Kersti aerutamiskool 12:04:45
19:04
04:19:42
192 77 K2MEN 1099 Anti Proškin
Jaan Rakaselg
World of Kayaks 12:06:06
19:06
04:21:03
193 78 K2MEN 663 priit avarmaa
tambet juht
Mõra Põhjas 12:06:15
19:06
04:21:12
194 79 K2MEN 667 Mihkel Mait Veske
Kert Kartau
Vassakule 12:07:38
19:07
04:22:35
195 68 K1MEN 82 Tiit Ojasoo
Ariel 1 12:09:33
19:09
04:24:30
196 80 K2MEN 752 Sander Kosk
Steven Sillamaa
Parvepoisid vol 2 12:09:51
19:09
04:24:48
197 69 K1MEN 490 Andres Hellerma
#HeadInimesed 12:12:12
19:12
04:27:09
198 18 C2MEN 598 Rivo Miilmaa
Olev Oolup
Surveproff 12:12:16
19:12
04:27:13
199 70 K1MEN 64 Karl Jakobson
Klaire & Co 12:12:26
19:12
04:27:23
200 81 K2MEN 1034 Joosep Erik Jüriado
Keio Novikov
Rööprähklejad vol.2 12:13:31
19:13
04:28:28
201 6 SUP_MEN 376 Rein Lehtmets
saba 12:14:18
19:14
04:29:15
202 71 K1MEN 666 Kaido Toobal
Kormoran Kayak 12:14:45
19:14
04:29:42
203 4 C2MIX 551 Tõnis Piirisild
Triinu Piirisild
Pogola 12:16:28
19:16
04:31:25
204 72 K1MEN 831 Allan Everum
Outlife 5 12:17:18
19:17
04:32:15
205 2 K1WOM 146 Galina Pashchenko
Finway 12:18:31
19:18
04:33:28
206 82 K2MEN 564 Madis Kostabi
Karl-Hendriko Kobi
TVJ Logistikapataljon 12:18:51
19:18
04:33:48
207 73 K1MEN 349 Tarmo Siimsaare
Olerex 12:20:02
19:20
04:34:59
208 74 K1MEN 1111 Toomas Tarve
Jõekääru 12:22:40
19:22
04:37:37
209 19 C2MEN 745 Evar Ilisson
Anvar Vakk
Team Andu 12:23:01
19:23
04:37:58
210 75 K1MEN 482 Andrus Soonsein
Domare Kinnisvara 12:24:34
19:24
04:39:31
211 20 C2MEN 468 Raul Piirisild
Margus Soidla
Puit ja Mets 12:24:36
19:24
04:39:33
212 83 K2MEN 247 Ahto Alas
Andre Maaker
Jazz 12:25:24
19:25
04:40:21
213 84 K2MEN 948 Алексей Иванов 82
Алексей Иванов 83
Pelican 12:26:13
19:26
04:41:10
214 85 K2MEN 391 Mattias Idavain
Tõnu Idavain
Isa ja poeg 12:26:29
19:26
04:41:26
215 86 K2MEN 585 Hardi Kuimets
Raido Peedomaa
ARCWOOD 12:26:40
19:26
04:41:37
216 21 C2MEN 1141 Indrek Papp
Andre Mõttus
World of Kayaks 12:26:45
19:26
04:41:42
217 87 K2MEN 202 Siim Kompost
Reimo Valts
Igatahes põhja! 12:28:21
19:28
04:43:18
218 76 K1MEN 995 Rivo Reisner
veel1tõmme 12:28:57
19:28
04:43:54
219 77 K1MEN 31 Silver Kütt
Sneaky 12:29:16
19:29
04:44:13
220 78 K1MEN 1003 Paul Teearu
OÜ Valga Puu 12:29:20
19:29
04:44:17
221 79 K1MEN 23 Margus Kaja
Tõivet 12:29:31
19:29
04:44:28
222 80 K1MEN 690 John Innos
Imiitimin 12:29:36
19:29
04:44:33
223 88 K2MEN 563 Gunnar Kurusk
Juhan Aasaru
Error 12:29:43
19:29
04:44:40
224 81 K1MEN 1071 Erik Tammsoo
Porter Racing aeruteam 12:30:21
19:30
04:45:18
225 2 K2WOM 380 Kaili Reek
Anna Lundblad
Kotkamäe 12:30:40
19:30
04:45:37
226 82 K1MEN 347 Raido Tammleht
Üksik hunt 12:30:42
19:30
04:45:39
227 1 C3MEN 947 Tanel Kalm
Janoš Nikopensius
Indrek Mahla
Värska Originaal 12:31:32
19:31
04:46:29
228 89 K2MEN 635 Karl-Erik Abram
Andres Lüiste
Aruküla Diislikeskus 12:31:41
19:31
04:46:38
229 90 K2MEN 268 Jaanus Mägi
Tauri Okas
Elukogenematud 12:32:33
19:32
04:47:30
230 83 K1MEN 41 Aulo Aasmaa
Viimsi Sport 12:32:37
19:32
04:47:34
231 84 K1MEN 133 Lembit Aaslav-Kaasik
Ragamuffin 12:32:39
19:32
04:47:36
232 91 K2MEN 511 Indrek Volens
Mihkel Valdma
Arbuus 12:32:44
19:32
04:47:41
233 92 K2MEN 841 Ranno Tasane
Aare Kährik
Mulks 12:32:51
19:32
04:47:48
234 22 C2MEN 969 Enar Jallai
Karry Jallai
Kivikaru 12:33:56
19:33
04:48:53
235 93 K2MEN 444 Sergey Kuznecov
Yurii Sergeev
Tarapita 1 12:34:21
19:34
04:49:18
236 85 K1MEN 736 Kristo Kross
Tallinna Sõudeklubi 12:34:40
19:34
04:49:37
237 86 K1MEN 451 Anton Shugai
Odin 12:34:46
19:34
04:49:43
238 87 K1MEN 537 Priit Veeroja
TeamMooska 12:34:58
19:34
04:49:55
239 20 K2MIX 326 Kersti Baumann
Kalju Baumann
Piilu Part 12:35:27
19:35
04:50:24
240 88 K1MEN 198 Dmitry Kurenkov
First Aid 12:35:34
19:35
04:50:31
241 23 C2MEN 154 Siim Boitsov
Tarmo Tohv
Vesivanad 12:35:49
19:35
04:50:46
242 21 K2MIX 14 Lilli Rello
Siim Rello
Ruudi 12:36:37
19:36
04:51:34
243 5 C2MIX 454 Marju Parv
Andres Parv
Paid Parved 12:36:53
19:36
04:51:50
244 22 K2MIX 1065 Karel Kaljuste
Kristel Nei
Sportland Team 2 12:37:36
19:37
04:52:33
245 94 K2MEN 560 Siim Türna
Jaanus Rõõmus
Kajakad 12:38:10
19:38
04:53:07
246 3 K1WOM 423 Helve Malmsaar
Standoor 1 12:38:14
19:38
04:53:11
247 95 K2MEN 339 Mart Tilk
Rait Tilk
TILK 12:38:45
19:38
04:53:42
248 24 C2MEN 53 Sander Kahu
Marek Meiesaar
Team Elamuspank 12:39:04
19:39
04:54:01
249 25 C2MEN 693 Mati Laur
Toomas Laur
Vennad Laurid 12:39:11
19:39
04:54:08
250 89 K1MEN 102 Sander Zinkovski
Sander Z 12:39:12
19:39
04:54:09
251 1 BOAT 498 Valmar Parisalu
Martin Räim
Silver Pukk
Vanad Sõudebaasi Mehed 12:39:21
19:39
04:54:18
252 23 K2MIX 608 Olev Põder
Ly Lauring
OLLY 12:39:31
19:39
04:54:28
253 90 K1MEN 75 Olav Raagmaa
Est Fox 12:39:43
19:39
04:54:40
254 24 K2MIX 19 Anastasiya Popova
SERGEY KOZLOV
Hatifnatty 12:40:14
19:40
04:55:11
255 96 K2MEN 86 Roman Sotnikov
Viachaslau Burlaka
Windy blonde 12:40:52
19:40
04:55:49
256 97 K2MEN 367 Vitalis Meškys
Robertas Jarinas
MTK3 12:42:14
19:42
04:57:11
257 91 K1MEN 5 Priit Külaots
Valed valikud 12:43:05
19:43
04:58:02
258 4 K1WOM 7 Raili Luig
Valed valikud 12:43:06
19:43
04:58:03
259 7 SUP_MEN 1122 TÕNIS METSTAK
SUNLOVERS 12:43:23
19:43
04:58:20
260 92 K1MEN 265 Tiit Eskel
Keskel 12:43:28
19:43
04:58:25
261 98 K2MEN 523 Laurits Puust
Arnold Sanglepp
Tagurpidi Paadis 12:46:10
19:46
05:01:07
262 93 K1MEN 625 Konstantin Gribanov
Kiviniemi 12:46:12
19:46
05:01:09
263 99 K2MEN 725 Sten Kraam
Ako Kasak
Polarblue 12:46:42
19:46
05:01:39
264 25 K2MIX 392 Artem Parkhomenko
Olha Samozhonova
Ukraina semud 12:47:19
19:47
05:02:16
265 100 K2MEN 501 Kuldar Jürma
Elari Valk
100km puhkust 12:47:33
19:47
05:02:30
266 26 K2MIX 87 Tõnu Niilo
Kadri Rodima
Rodsa ja Nilchinsky 12:47:47
19:47
05:02:44
267 101 K2MEN 661 Raido Animägi
Madis Kivastik
Paadimiehed 12:48:32
19:48
05:03:29
268 26 C2MEN 109 Jānis Neilands
Oskars Sīmanis
Aire Adazi 12:49:15
19:49
05:04:12
269 27 K2MIX 854 sille Mustonen
indrek Tiits
Minu Võitlus 12:49:49
19:49
05:04:46
270 94 K1MEN 277 Maksim Khlebnikov
vk.com/canoemarathon 12:50:29
19:50
05:05:26
271 102 K2MEN 961 Kennart Saaremäe
Janno Pallotedder
Jorgan Vöörmani Nimeline Tartu Akadeemiline Sõudeklubi 12:50:36
19:50
05:05:33
272 95 K1MEN 416 Ergi Prommik
SKEEM 12:51:02
19:51
05:05:59
273 96 K1MEN 229 Madis Reinumägi
Veel vähem möla 12:51:43
19:51
05:06:40
274 5 K1WOM 418 Kristine Tamm
Öösorr 12:52:25
19:52
05:07:22
275 103 K2MEN 826 Teet Enok
Roland Tarum
AVIS 12:52:33
19:52
05:07:30
276 104 K2MEN 604 Alvar Ploom
Anti Tara
Team Alves 12:53:25
19:53
05:08:22
277 97 K1MEN 793 Andrus Pirso
Andrus Pirso 12:53:31
19:53
05:08:28
278 105 K2MEN 984 Elor Sepp
Mihkel Järveoja
Kloostrivennad 12:54:06
19:54
05:09:03
279 98 K1MEN 966 Tõnn Tuvikene
Kloostrivend 12:54:06
19:54
05:09:03
280 99 K1MEN 462 Tanel Aamer
Monese Sports 12:54:08
19:54
05:09:05
281 27 C2MEN 629 Tanel Russ
Ragnar Rannasto
Tan&Rax 12:55:03
19:55
05:10:00
282 106 K2MEN 1081 Erik Aibast
Raivo Nõmmik
Sportland Team 8 12:55:13
19:55
05:10:10
283 28 C2MEN 433 Egert Viiask
Marko Purgas
LKP Grupp 12:55:26
19:55
05:10:23
284 107 K2MEN 107 Christo Klettenberg
Siim Adamson
Kiiluvee Pelmeenid Vol.3 12:55:37
19:55
05:10:34
285 29 C2MEN 885 Helvis Koort
Egon Liibeon
KPM 12:55:58
19:55
05:10:55
286 30 C2MEN 620 Eiko Sau
Sander Schmidt
Tiim Siilihunt 12:56:49
19:56
05:11:46
287 31 C2MEN 357 Janek Jakobson
Silver Peuša
Kolmas kord 12:57:10
19:57
05:12:07
288 108 K2MEN 354 Toomas Variksaar
Andres Simmul
Toomasjänks 12:57:30
19:57
05:12:27
289 109 K2MEN 365 Evaldas Šalkauskas
Alvydas Endrulis
MTK2 12:57:52
19:57
05:12:49
290 100 K1MEN 430 Kaido Marjak
SK Maryak 12:58:07
19:58
05:13:04
291 101 K1MEN 1006 Janel Miljand
Matkasell 12:58:38
19:58
05:13:35
292 32 C2MEN 514 Ülo Veddel
Kaupo Eliste
Weddeliku Tiheduse Eksperiment 12:59:54
19:59
05:14:51
293 33 C2MEN 488 Ranno Suits
Marko Mätas
Karupüksid 13:00:18
20:00
05:15:15
294 34 C2MEN 1140 Aare Eiche
Karel Tammjärv
Haanja2 13:01:04
20:01
05:16:01
295 102 K1MEN 458 Lauri Valk
Pistrik Grupp OÜ 13:01:10
20:01
05:16:07
296 28 K2MIX 403 Kaido Männi
Ene Ojaperv
kahekesi süstal 13:01:13
20:01
05:16:10
297 6 K1WOM 581 Elena Yakovleva
... 13:01:33
20:01
05:16:30
298 35 C2MEN 645 Taavi Ossip
Kert Poolak
Leevi 2 13:02:43
20:02
05:17:40
299 29 K2MIX 222 Indrek Raag
Adeele Külaviir
Koprapojad 13:02:57
20:02
05:17:54
300 30 K2MIX 530 Konstantin Bragin
Elena SHemiakinskaia
Tristihii 13:03:35
20:03
05:18:32
301 36 C2MEN 20 Kert Lillemäe
Erko Vaher
Team Volvo Trucks 13:04:46
20:04
05:19:43
302 7 K1WOM 255 Anete Pošiva-Bunkovska
Airesana.lv 13:04:53
20:04
05:19:50
303 110 K2MEN 910 Kristjan Jansen
Taavi Tenno
Glamox 13:05:10
20:05
05:20:07
304 111 K2MEN 27 Rivo Lemmik
Taavi Kolbin
whitewater.ee 13:05:27
20:05
05:20:24
305 112 K2MEN 419 Seido Suija
Ülo Needo
Puulteist ulli 13:06:01
20:06
05:20:58
306 113 K2MEN 859 Aarne Kaitsa
Siim Tõld
Breman Sport 13:06:03
20:06
05:21:00
307 103 K1MEN 219 Ragmar Riismaa
Charlie 13:06:20
20:06
05:21:17
308 3 RAFT 450 Kaido Sing
Meelis Maidla
Margus Lepp
Urmet Hiiekivi
Tauno Rannaste
Alo Põldmaa
Tanel Talvik
janno Surva
Erki Sing
JÕUJAAM 13:06:41
20:06
05:21:38
309 37 C2MEN 28 Silver Närep
Margus Närep
Mättamäe 13:07:49
20:07
05:22:46
310 104 K1MEN 1084 Timo Kaus
tkaus 13:07:55
20:07
05:22:52
311 105 K1MEN 382 Ilja Radjuhhin
CoxArt 13:08:30
20:08
05:23:27
312 38 C2MEN 186 Lauri Semevsky
Viljar Semevsky
Semmid 13:08:47
20:08
05:23:44
313 39 C2MEN 251 Alfred Alliksoo
Jaan Raha
Marine diesel 13:10:02
20:10
05:24:59
314 40 C2MEN 400 Tarmo Habe
Ragnar Rosenberg
Sk Roosu 13:10:49
20:10
05:25:46
315 106 K1MEN 18 Margus Tamm
Pillivõlur 13:10:53
20:10
05:25:50
316 31 K2MIX 101 Anti Roots
Janika Roots
MEIE 13:11:22
20:11
05:26:19
317 8 SUP_MEN 26 Sergey Veryazov
Veryazov 13:11:44
20:11
05:26:41
318 107 K1MEN 751 Enriko Tooding
Redneck Booze Crew 13:11:53
20:11
05:26:50
319 41 C2MEN 309 Eero Ehala
Taavi Kaus
Ë.Ť 13:12:11
20:12
05:27:08
320 32 K2MIX 505 Kristina Sukhina
Ilia Andreev
Bavarian Ducks 13:12:22
20:12
05:27:19
321 108 K1MEN 40 Urmo Ustav
Ustav 13:12:54
20:12
05:27:51
322 114 K2MEN 427 Ronald Stimmer
Reiko Kolatsk
Suure Karu Pojad 13:13:29
20:13
05:28:26
323 42 C2MEN 647 Helar Kallastu
Tanel Kallastu
Hilbavennad 13:13:46
20:13
05:28:43
324 109 K1MEN 187 Andrus Kaldma
ammon 13:15:06
20:15
05:30:03
325 110 K1MEN 794 Andres Lelov
Hedon 13:15:56
20:15
05:30:53
326 115 K2MEN 722 Jarek Jänes
Ranno Salu
J&R Rowing team 13:16:23
20:16
05:31:20
327 116 K2MEN 532 Allvar Väli
Riho Treumuth
Tiim Guido 13:16:33
20:16
05:31:30
328 111 K1MEN 662 Eduard Tämm
Meegaste 13:16:48
20:16
05:31:45
329 43 C2MEN 50 Reino Bürkland
Garrett Kuut
Madalsagedustorpeedo 13:16:58
20:16
05:31:55
330 112 K1MEN 218 Antti Torkel
Kaksmeest 13:17:09
20:17
05:32:06
331 113 K1MEN 220 Madis Tomson
Kaimad 13:17:15
20:17
05:32:12
332 33 K2MIX 580 Rene Treifeldt
Anett Griffel
Studio 54 13:17:50
20:17
05:32:47
333 117 K2MEN 839 Margus Frey
Remo Raudsepp
Silen Forever 13:18:37
20:18
05:33:34
334 3 K2WOM 485 Kristel Kivi
Kaili Sarapuu
Roo-loorkull 13:18:41
20:18
05:33:38
335 34 K2MIX 922 Liina Räli
Remi Neitsov
Nevi 13:19:36
20:19
05:34:33
336 118 K2MEN 30 Raul Torga
Jürgen Moor
ATÜ Ottoste Aiatööd 13:20:05
20:20
05:35:02
337 35 K2MIX 411 Marilin Tuul
Timo Urva
World of Kayaks 13:20:08
20:20
05:35:05
338 119 K2MEN 954 Anti Einpaul
Priit Paatsi
ANTI.EE 13:20:32
20:20
05:35:29
339 36 K2MIX 974 Karin Sillamaa
Alar Sillamaa
Sillamaad 13:20:55
20:20
05:35:52
340 44 C2MEN 950 Valdo Vahtrik
Ragmar Haabma
Hoia mu õlut... 13:21:38
20:21
05:36:35
341 120 K2MEN 872 Priit Annusver
Indrek Oopkaup
Kajakas 13:21:46
20:21
05:36:43
342 121 K2MEN 999 Silver Kivirand
Toomas Runno
Asjapulgad 13:22:05
20:22
05:37:02
343 6 C2MIX 412 Kadi Kelp
Hardo Hanson
TiimVõrk 13:22:55
20:22
05:37:52
344 122 K2MEN 167 Taago Vool
Averi Ots
Eksperdid 13:23:19
20:23
05:38:16
345 4 RAFT 190 Priit Madisson
Lauri Liivamägi
Jaanus Pedajas
Mihkel Puusepp
Sven Veskioja
Tanel Ilves
Meeste Varjupaik 13:23:44
20:23
05:38:41
346 123 K2MEN 54 Martin Ruudi
Keit Nurga
MK&Nelson 13:24:15
20:24
05:39:12
347 45 C2MEN 704 Andres Tänav
Alar Venne
suursoo team 13:24:24
20:24
05:39:21
348 124 K2MEN 576 Gunnar Pallas
Riho Pihlak
Titanic II 13:25:03
20:25
05:40:00
349 46 C2MEN 1056 Indrek Kuusk
Veiko Kuusk
Võru kuused 13:25:11
20:25
05:40:08
350 114 K1MEN 307 Tõnis Kümnik
#10 13:25:40
20:25
05:40:37
351 125 K2MEN 799 Rait Karus
Raido Palmar
Tugevalt Kreenis 13:26:21
20:26
05:41:18
352 126 K2MEN 122 Sander Lõhmus
Marko Oolo
High Standards 13:26:26
20:26
05:41:23
353 37 K2MIX 200 Mare Mändla
Jaanus Koort
Märjad lestad 13:26:56
20:26
05:41:53
354 127 K2MEN 674 Anti Kadastik
Marko Sepp
Anti ja Marko 13:27:58
20:27
05:42:55
355 128 K2MEN 601 Imants Davidsons
Edijs Alksnis
Aquarius 13:28:04
20:28
05:43:01
356 9 SUP_MEN 659 Sven Kaabel
mySUP 13:28:35
20:28
05:43:32
357 5 RAFT 333 Alo Viira
Tarmo Truup
Taimar Jõgeva
Argo Ladva
Sten Maask
Arvo Astla
Vändaandur 13:29:09
20:29
05:44:06
358 129 K2MEN 358 Argo Palm
Karl Henrik Palm
2xPALM 13:29:32
20:29
05:44:29
359 1 C4MEN 651 Paul Jaakson
Edgar Hamburg
Tõnis Paara
Carel Kivimaa
Shäsn For and Pidõsh Faiter 13:29:41
20:29
05:44:38
360 115 K1MEN 377 Martin Tammejuur
Huntloc 13:30:11
20:30
05:45:08
361 6 RAFT 157 Einar Kaselaid
Anti Ormak
Mattias Umbleja
Oskar Mark
Mairo Neem
Jevgeni Ardassov
Veiko Veeväli
Tarmas Sander
Urmas Vassus
LEXUS TALLINN 13:30:16
20:30
05:45:13
362 1 C2WOM 749 Mariann Sulg
Eleri Hirv
Geniaalne Superkonn 13:30:22
20:30
05:45:19
363 130 K2MEN 602 Janari Rajas
Michael Widman
Casual Saturday 13:30:34
20:30
05:45:31
364 38 K2MIX 1069 Nelli Nilson
Dmitry Smirnov
Sportland Team 5 13:30:50
20:30
05:45:47
365 47 C2MEN 381 Kaupo Kiiver
Kaarel Kiiver
U 48 13:32:46
20:32
05:47:43
366 48 C2MEN 475 Janno Selter
Tõnis Tomson
Rakvere paadimehed 13:32:55
20:32
05:47:52
367 116 K1MEN 741 Rein Ansen
Viiuldaja 13:33:01
20:33
05:47:58
368 131 K2MEN 44 Indrek Malm
Lauri Liiva
Kollane Koer 13:33:16
20:33
05:48:13
369 49 C2MEN 637 Toomas Kliimask
Jüri Kliimask
Vennad 13:33:35
20:33
05:48:32
370 117 K1MEN 1057 Hannu Teronen
Mallasveden Melojat 13:33:40
20:33
05:48:37
371 39 K2MIX 387 Janno Tamsalu
Egle Pesti
UDUKUKLAD 13:34:09
20:34
05:49:06
372 132 K2MEN 270 Tõnis Tamm
Heiko Heitur
Võimsad Sõudjad 13:34:20
20:34
05:49:17
373 50 C2MEN 612 Lauri Adamson
Kristjan Bachman
Like a curry in a hurry 13:34:23
20:34
05:49:20
374 133 K2MEN 823 Henrik Mollok
Hans Teearu
Mägede Pojad 13:34:44
20:34
05:49:41
375 134 K2MEN 212 Janno Kertsman
Melari Vainola
Mõlamehed 13:34:53
20:34
05:49:50
376 51 C2MEN 111 Andrus Oruste
Indrek Kuklane
Zoovet 13:34:53
20:34
05:49:50
377 7 C2MIX 201 Andre Kukk
Kristine Haukamägi
Saame hakkama 3 13:35:08
20:35
05:50:05
378 118 K1MEN 982 Lembit Uudsemaa
SKPirita.ee 13:35:35
20:35
05:50:32
379 52 C2MEN 1011 maikel Mikson
Oliver Oeselg
Enne 60 ei kurda 13:36:12
20:36
05:51:09
380 40 K2MIX 344 Kadri Peetersoo
Joel Peetersoo
Peetersoo 13:36:45
20:36
05:51:42
381 4 K2WOM 715 Kärt Kurusk
Kerstin Harjakas
Sport ja Tervis 13:36:45
20:36
05:51:42
382 1 WTB 274 Rainer Pungar
Akwakat Libe Vobla 13:37:03
20:37
05:52:00
383 2 WTB 94 Tõnu Hendrikson
Akwakat Ekstreempark 13:37:03
20:37
05:52:00
384 8 K1WOM 810 Susan Lützner
Danish Vikings - HK 13:37:23
20:37
05:52:20
385 53 C2MEN 868 Allan Vainumets
Marko Valdre
LakiAuto 13:37:28
20:37
05:52:25
386 41 K2MIX 362 Grete Kindel
Ivo Muru
Orienteerumisklubi Okas 13:37:55
20:37
05:52:52
387 135 K2MEN 869 Margus Hoop
Priit Kirotar
Onu Heinod 13:38:10
20:38
05:53:07
388 54 C2MEN 533 Villu Zirnask
Aivar Luud
Go Reisiajakiri 13:38:40
20:38
05:53:37
389 136 K2MEN 1088 Ivar Laast
Marti Laast
Swecon 13:38:57
20:38
05:53:54
390 55 C2MEN 933 Keiro Lukk
Tarvi-Karlos Jens
Saeraami saunavanad 13:39:02
20:39
05:53:59
391 56 C2MEN 1052 Ats Pedassaar
Kristo Kallas
Team A&K 13:39:21
20:39
05:54:18
392 137 K2MEN 879 Jürgen Raag
Timo Moorast
Goggins 13:39:41
20:39
05:54:38
393 138 K2MEN 1049 Jüri Järvsalu
Kaido Metsa
2X2X 13:39:50
20:39
05:54:47
394 57 C2MEN 257 rauno mattisen
Margus Aru
roomajad 13:39:52
20:39
05:54:49
395 58 C2MEN 591 Indrek Palo
Sigmar Kasuk
IS Turbo 13:40:51
20:40
05:55:48
396 42 K2MIX 1067 Kert Rang
Ksenia Gureeva
Sportland Team 4 13:41:57
20:41
05:56:54
397 59 C2MEN 443 stefan falk
Uku Vernik
TMB 13:42:31
20:42
05:57:28
398 139 K2MEN 310 Reigo Tamm
Rando Õun
www.aeruramm.ee 13:43:52
20:43
05:58:49
399 119 K1MEN 489 Gunnar Saloste
Wafi 13:44:23
20:44
05:59:20
400 8 C2MIX 655 Riika Ploompuu
Ilmar Raap
Tosin 13:45:56
20:45
06:00:53
401 140 K2MEN 486 Timo Tiisler
Karmo Lomp
TIMTARI POISID 13:46:13
20:46
06:01:10
402 5 K2WOM 389 Teele Tuuling
Grete Laast
HAKKAJAD 13:46:52
20:46
06:01:49
403 60 C2MEN 517 Margus Višnakov
Ivan Irbis
M&I 13:47:03
20:47
06:02:00
404 141 K2MEN 70 Madis Rikko
Siim Osa
Die Hard 2 13:47:26
20:47
06:02:23
405 120 K1MEN 407 Markku Juronen
Metsamees1 13:47:41
20:47
06:02:38
406 43 K2MIX 811 Andrey Rumyantsev
Mariya Tregubova
Adventure Aura 13:47:45
20:47
06:02:42
407 142 K2MEN 518 Janari Talvistu
Madis Luuken
Hundid 13:47:53
20:47
06:02:50
408 143 K2MEN 10 Kristjan Pihus
Martin Lints
Ypsilon 13:48:05
20:48
06:03:02
409 44 K2MIX 1013 AGNE STANKEVICIUTE
ARNOLDAS LATVENAS
SMILING BASTARDS 13:49:06
20:49
06:04:03
410 144 K2MEN 942 Jürgen Arund
Fred Viidul
Mustikale 13:49:41
20:49
06:04:38
411 61 C2MEN 1105 Jussi Taar
Timo Taar
Vytautas 13:50:26
20:50
06:05:23
412 145 K2MEN 1010 Tarren Vool
Tauri Tõugjas
Esten 13:50:33
20:50
06:05:30
413 62 C2MEN 1089 Sergei Mestiljainen
Reimo Mestiljainen
Mest 13:51:11
20:51
06:06:08
414 121 K1MEN 592 arthur raichmann
Ad Astra 13:51:24
20:51
06:06:21
415 63 C2MEN 733 Margus Trumsi
Rauno Masing
Paras Paar 13:51:50
20:51
06:06:47
416 64 C2MEN 1103 Silver Sosnovski
Mart Lilium
Starship 13:52:09
20:52
06:07:06
417 146 K2MEN 644 Margo Visnu
Tanel Tiits
Pikk 13:52:43
20:52
06:07:40
418 9 C2MIX 35 Ene Pae
Gunnar Pae
EneGunn 13:52:58
20:52
06:07:55
419 147 K2MEN 958 Andres Hajanen
Janar Sihv
Purjetajad 13:53:08
20:53
06:08:05
420 65 C2MEN 798 Priit Sulp
Martin Narusing
Tiim Mehikoorma 13:53:13
20:53
06:08:10
421 66 C2MEN 701 Mihkel Luht
Jaak Ermits
BandWagen 13:53:29
20:53
06:08:26
422 148 K2MEN 757 Aimar Liiver
Kaimo Käärmann-Liive
Vee-liug 13:53:43
20:53
06:08:40
423 67 C2MEN 240 Eik Rullingo
Elmo Räbus
Kalamees ja Kaablikutt 13:54:35
20:54
06:09:32
424 149 K2MEN 78 Marko Seier
Rain-Alari Külm
Siin ei ole kala 13:54:55
20:54
06:09:52
425 122 K1MEN 593 Alexander Zharinov
Eesti Narva 13:56:23
20:56
06:11:20
426 150 K2MEN 175 Toomas Pihl
Joosep Lohur
Winged+Põrsad 13:56:27
20:56
06:11:24
427 45 K2MIX 356 Tiit Pertel
Kai Pertel
Tunne kodumaad 13:56:39
20:56
06:11:36
428 151 K2MEN 531 Mihkel Laur
Roomet Sedman
Rookel 13:56:55
20:56
06:11:52
429 68 C2MEN 156 Indrek Konno
Raido Ruse
Lahemaa Mereklubi 13:57:06
20:57
06:12:03
430 69 C2MEN 860 Robert Palo
Martin Madismäe
Tugitoolisportlased 13:58:07
20:58
06:13:04
431 70 C2MEN 280 Rain Tiirik
Sten Aru
Hülge möla 13:58:10
20:58
06:13:07
432 71 C2MEN 1147 Kalmer Kurg
Margus Mumma
Lõppude lõpp 13:59:06
20:59
06:14:03
433 2 BOAT 923 Igor Olegovich
Alexey Nikolaev
Selkov Alexander
Uventa 13:59:32
20:59
06:14:29
434 10 C2MIX 323 Tarmo Eilpuu
Virge Tiik
Tarvir Paadis 2 14:00:58
21:00
06:15:55
435 123 K1MEN 1092 Märt Elmet
SOS 14:01:28
21:01
06:16:25
436 6 K2WOM 223 Helis Vahtra
Annika Loomus
Ropud ja Ilusad 14:01:55
21:01
06:16:52
437 124 K1MEN 908 Marko Soots
Mäe-Univere 14:02:44
21:02
06:17:41
438 72 C2MEN 618 Urmas Leol
Urmas Popp
U&U 14:03:16
21:03
06:18:13
439 152 K2MEN 314 Vladimir Poprygin
Evgeny Shmyrin
VPVD 14:03:37
21:03
06:18:34
440 125 K1MEN 1156 Ahti Maalmann
poka 14:04:15
21:04
06:19:12
441 126 K1MEN 716 Marko Virkunen
KRAKEN 14:04:23
21:04
06:19:20
442 10 SUP_MEN 36 Ivari Järvekald
Sic Estonia 14:04:40
21:04
06:19:37
443 153 K2MEN 613 Andres Oopkaup
Rene Taal
Toop 14:04:54
21:04
06:19:51
444 73 C2MEN 998 Kaupo Pedosk
Endo Haossar
Auna Ehitus Oü 14:05:14
21:05
06:20:11
445 74 C2MEN 967 Romet Rammo
Märt Tolmusk
TKN'sed 14:05:53
21:05
06:20:50
446 127 K1MEN 850 Mihkel Sabre
Sapper 14:06:02
21:06
06:20:59
447 11 C2MIX 448 Andreas Baum
Piia Liisa Künnapas
Muumitroll ja Piripiiga 14:06:04
21:06
06:21:01
448 154 K2MEN 125 Tauno Mölder
Algo Eskla
Haanja mehed 14:06:12
21:06
06:21:09
449 155 K2MEN 239 Tarmo Bauert
Mart Kaseväli
Reklaam.ee & Virtuaalstuudio 14:06:30
21:06
06:21:27
450 11 SUP_MEN 57 Sergey Kondratev
Sup-club.ru 14:06:46
21:06
06:21:43
451 128 K1MEN 355 Kaarel Käsk
Kaarel 14:07:05
21:07
06:22:02
452 129 K1MEN 1046 Aivar Juro
RJ45 14:08:16
21:08
06:23:13
453 12 SUP_MEN 679 Alar Jaanson
4 Vedu 14:08:37
21:08
06:23:34
454 12 C2MIX 646 Annaliisa Kaaremaa
Rivo-Erich Rõigas
Sinitihane 14:09:33
21:09
06:24:30
455 156 K2MEN 272 Kaspar Grigorjev
Kristen Tamm
Elamus Pluss 14:11:15
21:11
06:26:12
456 130 K1MEN 45 Alexander Zhidkov
Igel 14:11:50
21:11
06:26:47
457 75 C2MEN 402 Madis Maks
Peeter Oranen
... 14:11:58
21:11
06:26:55
458 131 K1MEN 1161 Remo Jõeorg
Tõsta OÜ 14:12:51
21:12
06:27:48
459 9 K1WOM 934 Elena Ibragimova
Telepusiki 14:12:58
21:12
06:27:55
460 132 K1MEN 753 Sander Nemvalts
NEMM 14:13:17
21:13
06:28:14
461 76 C2MEN 627 Riho Tarbe
Rein Raikna
Kanuupeerud 14:13:26
21:13
06:28:23
462 7 K2WOM 191 Signe Kaasik
Rita Kivila
Spordikrõllid 14:14:09
21:14
06:29:06
463 157 K2MEN 401 Valmar Sisask
Kaido Kirsimäe
Valmar & Kaido SK 14:14:13
21:14
06:29:10
464 77 C2MEN 660 Mait Mäesalu
Mart Põld
M&M 14:14:22
21:14
06:29:19
465 46 K2MIX 636 Meriliin Vahesaar
Sigmar Beljaev
Pihtas-Põhjas 14:14:39
21:14
06:29:36
466 158 K2MEN 1002 Taavi Pärn
Kristjan Ööpik
KVATRO 14:14:50
21:14
06:29:47
467 159 K2MEN 189 Tagmar Tigane
Taavi Palo
Metsavennad 14:16:02
21:16
06:30:59
468 2 C2WOM 217 Sille Meikop
Pille-Riin Meikop
Hullud Meiksid 14:16:49
21:16
06:31:46
469 160 K2MEN 865 Joosep Merelaht
Veiko Artel
Fractory & Co 14:17:45
21:17
06:32:42
470 78 C2MEN 350 Rainer Koik
Madis Kapsi
Aeglased ja sõbralikud 14:18:54
21:18
06:33:51
471 133 K1MEN 1087 Kirill Zlobin
Arendal kajakklubb 14:19:40
21:19
06:34:37
472 161 K2MEN 405 Martin Raude
Andreas Kotsjuba
KOTRAU 14:19:46
21:19
06:34:43
473 47 K2MIX 100 Reti Randorg
Siim Sadrak
Kõige Retsiim 14:19:48
21:19
06:34:45
474 162 K2MEN 43 Tauno Ojasaar
Tanel Ojasaar
VeeMeel 14:20:56
21:20
06:35:53
475 163 K2MEN 1076 Leino Pank
Ranno Maripuu
Pole Tiimi 14:21:25
21:21
06:36:22
476 164 K2MEN 575 Mihkel Kerge
Kristo Kaljuvee
Keskpärane praam 14:21:40
21:21
06:36:37
477 7 RAFT 242 Lauri Liipa
Harry Liipa
Erik Metsis
Stina Metsis
Peeter Salmu
SalmLiipavMetsis 14:21:49
21:21
06:36:46
478 48 K2MIX 586 Tambet Tallo
Laura Rannala
pane.ee 14:22:05
21:22
06:37:02
479 79 C2MEN 25 Oliver Peets
Ain Tiirik
Jõelaane paadimees 14:22:05
21:22
06:37:02
480 165 K2MEN 364 Donatas Zaikauskas
Andrius Laurinavičius
MTK1 14:22:26
21:22
06:37:23
481 134 K1MEN 408 Pertti Juronen
Metsamees2 14:22:51
21:22
06:37:48
482 166 K2MEN 85 Krister Veevo
Hanno Artur Särg
TTÜ Kajakipoisid 14:22:59
21:22
06:37:56
483 13 SUP_MEN 263 Heigo Otsa
4 Vedu 14:23:40
21:23
06:38:37
484 135 K1MEN 714 Ivar Mathisen
Võidukalt lõpuni 14:23:48
21:23
06:38:45
485 49 K2MIX 16 Kaidi Luik
Indrek Luik
Luigelend 14:24:19
21:24
06:39:16
486 167 K2MEN 1131 Jaanus Nappus
Marek Ainsam
Jõuluks koju 14:24:28
21:24
06:39:25
487 8 RAFT 273 Ranno Kaju
Carlo Kurvits
Pjotr Januskevits
Henry Uibo
Artur astrahantsev
Vladimir Silin
Argo Kaju
Vassili Januskevits
Rauno Aasna
Kivipartner 14:25:50
21:25
06:40:47
488 136 K1MEN 957 Kreidy Naudre
Neptunus 14:25:59
21:25
06:40:56
489 137 K1MEN 334 Sander Saat
Torpeedo 4 14:26:57
21:26
06:41:54
490 138 K1MEN 780 andrus Asi
WASKA 14:27:24
21:27
06:42:21
491 80 C2MEN 718 Üllar Ojaveer
Markus Ojaveer
Ojaveerid 14:27:29
21:27
06:42:26
492 139 K1MEN 162 Anton Alekseev
AntonSanich 14:27:31
21:27
06:42:28
493 13 C2MIX 295 Nikolai Mestiljainen
Moonika Mestiljainen
N&M 14:27:41
21:27
06:42:38
494 81 C2MEN 432 Lauri Allekand
Allan Valm
Turbo Jänkud 14:29:04
21:29
06:44:01
495 140 K1MEN 903 Martin Elming
Äriküla aerud 14:29:33
21:29
06:44:30
496 168 K2MEN 1024 Hannes Metssalu
Risto Pärnapuu
Binary 14:30:30
21:30
06:45:27
497 82 C2MEN 12 Sampo Harju
Jaakko Mäkikylä
Welhonpesän Hampparit 14:30:57
21:30
06:45:54
498 83 C2MEN 1093 Egert Erm
Madis Lätt
No stress 14:31:04
21:31
06:46:01
499 84 C2MEN 546 Olar Tuuling
Karel Kalda
Kurvis Kraavis 14:31:12
21:31
06:46:09
500 85 C2MEN 985 Tauri Hainsoo
Tarmo Hainsoo
Vennad Hainsoo`d 14:31:19
21:31
06:46:16
501 10 K1WOM 441 Mary Krutina
Lapulya 14:31:56
21:31
06:46:53
502 169 K2MEN 617 Tauno Antsmäe
Tiit Riisalo
Korralik Saavutus 14:32:03
21:32
06:47:00
503 170 K2MEN 473 Ove Ant
Jan-Ivar Ant
Mõlamurdjad 14:32:20
21:32
06:47:17
504 9 RAFT 37 Eiko Jõgi
Kalev Kommer
Toomas Koort
Kaupo Muiste
Martin Rattus
Ants Tiido
Rauno Reilson
Kris Armenson
Kagu Elekter OÜ 14:33:23
21:33
06:48:20
505 171 K2MEN 684 Ilo Rannu
Jürgo Vahtra
Kiire Mõla 14:33:50
21:33
06:48:47
506 172 K2MEN 1169 Fred Viirmaa
Jakob Kazakov
Rescue 14:33:50
21:33
06:48:47
507 141 K1MEN 345 Argo Kass
RKIK 14:34:11
21:34
06:49:08
508 11 K1WOM 543 Monika Adamson
Üks kolmest 14:36:00
21:36
06:50:57
509 142 K1MEN 544 Johan Kütt
Kaks kolmest 14:36:00
21:36
06:50:57
510 143 K1MEN 566 Margus Lehtme
Kolm Kolmest 14:36:03
21:36
06:51:00
511 50 K2MIX 550 Jānis Krumbergs
Jūlija Krumberga
Kajaku Mafija 14:37:06
21:37
06:52:03
512 173 K2MEN 909 Andi Pleskovski
Mihkel Utt
Äripataljon 14:37:16
21:37
06:52:13
513 174 K2MEN 72 Kristjan Nõulik
Mart Kutser
Kobras 14:37:24
21:37
06:52:21
514 86 C2MEN 719 Andrus Kaasik
Marko Kukuskin
vanakesed 14:37:48
21:37
06:52:45
515 87 C2MEN 1032 Aleksandr Varikov
Aleksander Aldošin
2 x Sass 14:38:25
21:38
06:53:22
516 3 C2WOM 434 Gertu Viiask
Sandra Erik
Üheskoos 14:38:48
21:38
06:53:45
517 144 K1MEN 827 Björn Dahlman
Outlife 1 14:39:12
21:39
06:54:09
518 2 C4MEN 720 Toomas Treiman
Sander Hansen
Eero Heimonen
Mikk Aasmaa
Kanuu.e 14:39:18
21:39
06:54:15
519 145 K1MEN 65 Toomas Sepp
Harilik Jõgisiga 14:39:39
21:39
06:54:36
520 146 K1MEN 289 Timo Tooming
Ahto&Timo 14:40:02
21:40
06:54:59
521 14 SUP_MEN 657 Reimo Hammerberg
mySUP 14:40:30
21:40
06:55:27
522 88 C2MEN 21 Toomas Aul
Tiit Aul
Kodusahver 14:41:19
21:41
06:56:16
523 175 K2MEN 342 Kaarel Paakspuu
Marek Vainumäe
Tapio & Väinämö 14:41:39
21:41
06:56:36
524 89 C2MEN 670 Hannes Kadak
Tiit Roosing
rgb1 14:42:18
21:42
06:57:15
525 15 SUP_MEN 9 Tõnis Räim
My SUP 14:42:34
21:42
06:57:31
526 1 MEGASUP 577 Erko Võsu
Risto Hinno
Jüri-Erik Võsu
Risto Randla
Epp-Triin Võsu
Imre Käpa
SUPinahad 14:43:03
21:43
06:58:00
527 90 C2MEN 33 Raiko Maremäe
Priit Tsirp
Põhjakoristajad 14:43:20
21:43
06:58:17
528 51 K2MIX 781 Marili Linnas
Alver Toots
Tiim Ramudden 14:43:32
21:43
06:58:29
529 176 K2MEN 979 Rainer Tõemets
Rein Rätsep
Ultimate Drinkers 14:43:55
21:43
06:58:52
530 1 SUP_WOM 763 Anastasiia Vasileva
beavers team 14:45:21
21:45
07:00:18
531 16 SUP_MEN 1129 Martin Üle
mySUP 14:45:30
21:45
07:00:27
532 177 K2MEN 98 Iiv Aavik
Karl Kadak
Väikesed marssalid 14:45:47
21:45
07:00:44
533 91 C2MEN 820 Tanel Kapp
Roomet Rattus
Uniwork 14:46:25
21:46
07:01:22
534 8 K2WOM 929 Helen Hilkja
Katriin Männa
Eesti õhuvägi 14:47:03
21:47
07:02:00
535 14 C2MIX 495 Liis Toom
Ilo Toom
Noora 14:48:24
21:48
07:03:21
536 92 C2MEN 361 Henari Nõu
Eke Kurg
Tiksujad 14:49:21
21:49
07:04:18
537 93 C2MEN 477 Mikk Pihu
Toivo Varrik
Vabad Käed 14:49:34
21:49
07:04:31
538 10 RAFT 548 Anneli Härm
Toomas Pedosk
Kati Tootsman
Meigo Talv
Tanel Heering
Toomas Heering
Varola 14:50:17
21:50
07:05:14
539 11 RAFT 669 Martin Ojamaa
Kauri Kaer
Tauri Martisen
Raino Kivioja
Auno Saare
Terje Alliksoo
Erko Kütt
Vaido Tamm
Timbeco Spordihullud 14:50:54
21:50
07:05:51
540 52 K2MIX 892 Aleksei Evstigneev
Svetlana Perepelitsyna
VIVI 14:51:04
21:51
07:06:01
541 53 K2MIX 960 Tiina Vester
Raido Semm
Lõpetajad 14:52:42
21:52
07:07:39
542 94 C2MEN 124 Toivo Kirsip
Lauri Kirsip
must panter 14:52:49
21:52
07:07:46
543 54 K2MIX 1064 Henri Kruusel
Liis Reismann
Sportland Team 1 14:54:03
21:54
07:09:00
544 95 C2MEN 978 Marek Moldau
Ardi Süld
Onu Heino Spordiklubi 14:54:28
21:54
07:09:25
545 12 K1WOM 971 Merike Nõumees
TurboTigu 14:54:32
21:54
07:09:29
546 147 K1MEN 373 Harry Käsk
Infovara 14:54:34
21:54
07:09:31
547 178 K2MEN 317 Rivo Bonder
Harto Vallimägi
Fantoom 14:54:37
21:54
07:09:34
548 179 K2MEN 936 Hain Lamp
Ralf Lamp
Ralf&Hain 14:54:40
21:54
07:09:37
549 15 C2MIX 623 Meeli Laos
Martin Käosaar
Võõpsus Hingab 14:54:45
21:54
07:09:42
550 4 C2WOM 1139 Liina Karelson
Kertu Tombak
Kaluriküla kanged mutid 14:54:53
21:54
07:09:50
551 12 RAFT 324 Kaarel Variksaar
Rasmus Riis
Urmas Lüpsik
Peeter Põder
Jaanus Ismael
Kaarel 3 VAr
Petka 14:55:01
21:55
07:09:58
552 55 K2MIX 981 Valeria Sergeeva
Dmitrii Sergeev
Freehiker 14:55:18
21:55
07:10:15
553 96 C2MEN 873 Taivo Lentsius
Miko Lentsius
Terminal Oil 14:56:14
21:56
07:11:11
554 9 K2WOM 483 Pille Vinne
Hille Kala
Otsi Otti 14:56:19
21:56
07:11:16
555 148 K1MEN 790 Denis Alimov
PiterKayak 14:57:38
21:57
07:12:35
556 149 K1MEN 671 Kaarel Jürissaar
P-B 14:57:53
21:57
07:12:50
557 150 K1MEN 844 Serge Veselov
Вехотка 14:58:45
21:58
07:13:42
558 13 K1WOM 882 Anni Haimi
SaiLa 14:58:47
21:58
07:13:44
559 180 K2MEN 911 Rein Kikerpill
Riivo Vilgo
Saru Systa Tiim 14:59:40
21:59
07:14:37
560 16 C2MIX 297 Indrek Linde
Annabel Kongi
Ullikõsõ 15:00:35
22:00
07:15:32
561 181 K2MEN 396 Denis Kapralov
Konstantin Shmidt
Fast Raccoons From Netwrix 15:00:41
22:00
07:15:38
562 97 C2MEN 726 Kert Bahmatsev
Herol Bahmatsev
Mudasukeldujad 15:01:05
22:01
07:16:02
563 56 K2MIX 628 Steven Leis
Sara Cervantes
El Camino 15:01:17
22:01
07:16:14
564 151 K1MEN 1027 Kaarel Teeääre
MidiPet 15:01:27
22:01
07:16:24
565 152 K1MEN 68 Nauris Reiters
Uppe nes:) 15:02:15
22:02
07:17:12
566 182 K2MEN 900 Martti Ellisaar
Taavet Sõlg
Põhjakoristajad 15:02:44
22:02
07:17:41
567 153 K1MEN 524 Toomas Velka
OneManTeam 15:02:44
22:02
07:17:41
568 154 K1MEN 848 Maksim Lunkov
Taara 15:02:58
22:02
07:17:55
569 57 K2MIX 138 Iurii Sergeev
Tatiana Tarasova
JUVENTA 15:03:18
22:03
07:18:15
570 2 C3MEN 769 Erki Alas
Edmond Salong
Martin Õunap
Team GN 15:03:57
22:03
07:18:54
571 98 C2MEN 174 Andrus Vau
Urmo Utar
Kurase Hülged 15:04:04
22:04
07:19:01
572 13 RAFT 34 Vambola Leis
Maie Pudersel
Kerstin Kauksi
Annika Rikas
Janar Pilv
Enn Kahri
Omaking 15:04:19
22:04
07:19:16
573 1 K3MIX 92 Mart Kivistik
Kaisa Aatonen
Märten Lukk
Kolepaha 15:04:52
22:04
07:19:49
574 183 K2MEN 737 Siim Salum
Allar Pere
Allveeässad 15:05:10
22:05
07:20:07
575 184 K2MEN 784 Uku-Urmas Tross
Egon Eelmets
Musical 15:06:08
22:06
07:21:05
576 14 RAFT 717 Heigo-Elmar Vahesaar
Tauri-Viljar Vahesaar
Olev Kork
Reimo Pallaste
Jaan Matt
Kristjan Kullamaa
Vennad ja co 15:06:17
22:06
07:21:14
577 185 K2MEN 409 VYTAUTAS RICKUS
ARŪNAS BENIUŠIS
SOK-AS 15:06:54
22:06
07:21:51
578 58 K2MIX 348 Madis Altermann
Airi Kullik
Segased 15:07:31
22:07
07:22:28
579 5 C2WOM 165 Liina Palu
Siret Zirna
LiiSi 15:07:52
22:07
07:22:49
580 186 K2MEN 237 Guntars Logins
Uldis Ķemers
Sexy Boys 15:08:17
22:08
07:23:14
581 17 C2MIX 84 vittorio zandonà
laura da villa
Italian pirates 15:08:42
22:08
07:23:39
582 187 K2MEN 685 Mario Põld
Mart Potisepp
MP ruudus 15:08:58
22:08
07:23:55
583 99 C2MEN 1008 Aleksei Mihhailov
Ervin Liivoja
Nordtimber 15:09:35
22:09
07:24:32
584 3 BOAT 149 Margus Kiis
Ringo Tamme
Kuulsuse Narrid 2 15:12:52
22:12
07:27:49
585 59 K2MIX 938 jaanus anderson
keiu anderson
TeamMatrix 15:13:08
22:13
07:28:05
586 3 C3MEN 129 Priit Lätt
Erik Nisu
Aleksander Mjakonkihh
Koopaoravad 15:13:32
22:13
07:28:29
587 188 K2MEN 806 Marek Valk
Herko Kibuvits
Tiku&Taku 15:14:47
22:14
07:29:44
588 60 K2MIX 980 Denis Zakharov
Anna Bochegova
FreeHiker 15:14:54
22:14
07:29:51
589 10 K2WOM 880 Kadri Järve
Triinu Mustonen
Massöörid 15:15:08
22:15
07:30:05
590 15 RAFT 535 Siim Sööt
Maido Märss
Hardi Pukk
Anton Tõštšuk
Siim Valge
Asso Uibo
"Ma ju ütlesin jääme koju" 15:15:34
22:15
07:30:31
591 100 C2MEN 1159 Imre Viilukas
Taago Hiiesalu
Georgi hotell 15:16:02
22:16
07:30:59
592 101 C2MEN 266 Marko Murro
alar peek
Õnne ja Rõõmu 15:16:48
22:16
07:31:45
593 102 C2MEN 619 Kalmer Kallis
Mart Suurkivi
MK Team 15:19:51
22:19
07:34:48
594 103 C2MEN 269 Tarmo Metsamaa
Otto Pukk
Uppumatu pähklikoor 15:20:03
22:20
07:35:00
595 61 K2MIX 322 Kristi Näpping
Priit Põntson
*** 15:20:16
22:20
07:35:13
596 104 C2MEN 429 Jaanus Juhanson
Rando Sirelpuu
Kihlveolised 1 15:21:25
22:21
07:36:22
597 17 SUP_MEN 32 Otto Täht
ATÜ Ottoste Aiatööd SUP 15:21:27
22:21
07:36:24
598 105 C2MEN 1163 Kalle Kamenev
Meelis Kolk
2meest1paat 15:22:34
22:22
07:37:31
599 106 C2MEN 455 Taavi Tilk
Henrik Veenpere
Sittuv Koer Originaal 15:23:34
22:23
07:38:31
600 107 C2MEN 372 Silver Ao
Arto Tõnnis
ASMM 15:23:41
22:23
07:38:38
601 189 K2MEN 346 Aleksandr Ševtsov
Kirill Šulga
Sheff Team 15:23:54
22:23
07:38:51
602 62 K2MIX 513 Piret Lasn
Janno Väinola
VM Lennuk 15:24:02
22:24
07:38:59
603 18 C2MIX 469 Olev Viiberg
Jaana Tents
Mesimumm 15:24:40
22:24
07:39:37
604 18 SUP_MEN 634 Jaanus Hallik
Roosisaare Surfiklubi - JH 15:25:07
22:25
07:40:04
605 155 K1MEN 288 Filip Gullstrand
Anna's Angel 15:25:34
22:25
07:40:31
606 63 K2MIX 371 Jana Põldnurk
Jael Põldnurk
Lada Samara ja Tuuker 15:25:42
22:25
07:40:39
607 108 C2MEN 440 Talis Ader
Sven Pärand
Ankur Põhja 15:26:50
22:26
07:41:47
608 16 RAFT 426 Margus Merilo
Maarjo Rang
Silver Schultz
Siim Türnpuu
Toomas Merilo
Erki Rohi
Raimo Rohi
Tanel Liigmann
Veiko Vesi
Rafters 15:27:02
22:27
07:41:59
609 190 K2MEN 194 Jaanus Lüüs
Matti Luik
Lainemurdjad 15:27:29
22:27
07:42:26
610 11 K2WOM 278 Liise Eiber
Liisa Rohila
Pooled Pähklid 15:27:56
22:27
07:42:53
611 109 C2MEN 516 Karl Ruusmaa
Erik Kuzovkov
Silja Line 15:28:52
22:28
07:43:49
612 1 C3MIX 1075 jaan alvela
edvin parksepp
katrin randver
Kaks ja pool meest 15:29:31
22:29
07:44:28
613 17 RAFT 366 Silver Peekman
Oliver Peekman
Ermo Eha
Karl Väär
Hando Olop
Rene Kutser
Rene Kaasik
Punavari poisid 15:30:33
22:30
07:45:30
614 64 K2MIX 1094 Evgeniy Netreba
Elena Netreba
NetrebaAdventureTeam 15:32:13
22:32
07:47:10
615 18 RAFT 1149 Taavi Karu
Emil Karu
Janno Ruuder
Lauri Ruuder
Aare Aasa
Ülo Karpov
Henri Karpov
Silver Zikaras
Risto Aim
Käbid ja Kännud 15:33:10
22:33
07:48:07
616 19 SUP_MEN 1035 Sergei Gavrilov
Sergei Gavrilov 15:34:09
22:34
07:49:06
617 65 K2MIX 1080 Carita Küünemäe
Karry Küünemäe
Küünemäed 15:35:03
22:35
07:50:00
618 19 RAFT 126 Erki Rääk
Janar Tähepõld
Jaanus Karu
Heigo Saare
Paavo Prii
Sander Vanaisak
Andres Ulmas
Ain Boot 15:35:41
22:35
07:50:38
619 191 K2MEN 883 Ants Tammik
Madis Reimund
Tappo 15:37:09
22:37
07:52:06
620 110 C2MEN 1043 Reijo Sõukand
Mehis-Egert Üllim
Räpina Spordikool 15:37:38
22:37
07:52:35
621 111 C2MEN 1132 Sander Kask
Martti Kask
Vennad Kased 15:38:46
22:38
07:53:43
622 66 K2MIX 729 Toivo Ratas
Meriliis Kivila
Kahepaiksed 15:39:04
22:39
07:54:01
623 156 K1MEN 208 Steipo Ambo
midagi head võiks olla/Forega 15:39:18
22:39
07:54:15
624 112 C2MEN 603 Uku Sõrmus
Robin-Sulev Mahlakas
TESTOSTEROON 15:39:29
22:39
07:54:26
625 113 C2MEN 730 Kaupo Rebane
Kristjan Mänd
Kaupo poeg 15:40:22
22:40
07:55:19
626 192 K2MEN 252 Marcel Lahe
Kaspar Semm
Tihemetsa 15:40:48
22:40
07:55:45
627 157 K1MEN 522 Valter Aro
Vigrid 15:41:09
22:41
07:56:06
628 114 C2MEN 49 Timo Jääger
Janis Kähr
Lätsime 15:41:27
22:41
07:56:24
629 158 K1MEN 932 Valter Karu
Vigrid 15:41:33
22:41
07:56:30
630 193 K2MEN 552 Nauris Melderis
Gatis Lavicevičs
Kajaku Mafija 15:41:48
22:41
07:56:45
631 194 K2MEN 964 Carl Bret Parko
Oskar Irdoja
Pegasus 15:43:09
22:43
07:58:06
632 195 K2MEN 527 Andrei Zabello
Jevgeni Trummal
Spareto 15:43:13
22:43
07:58:10
633 196 K2MEN 526 Dmitri Zutskov
Ervin Adojaan
Spareto 15:43:28
22:43
07:58:25
634 14 K1WOM 881 Sinikka Nikamaa
SaiLa 15:43:55
22:43
07:58:52
635 115 C2MEN 856 Harold Poderat
Tarvi Läll
Võru Gümnaasium 11R2 15:43:59
22:43
07:58:56
636 20 SUP_MEN 789 Maris Zudrags
XXX 15:45:20
22:45
08:00:17
637 6 C2WOM 861 Katrin Kuusk
Kerli Mägi
Kanged Saare Naised 15:45:22
22:45
08:00:19
638 19 C2MIX 331 Lembit Nokkur
Maili Antons
Õkva Prõlla 15:45:29
22:45
08:00:26
639 21 SUP_MEN 1039 Ardo Viigimäe
Ardo 15:45:56
22:45
08:00:53
640 197 K2MEN 261 Risto Rist
Timo Rist
R&T Rist 15:46:27
22:46
08:01:24
641 198 K2MEN 2 Ats Möllits
Ranno Kalda
Vennad 15:47:05
22:47
08:02:02
642 199 K2MEN 51 Aivar Kaasik
Marek Haav
Estonian Cell2 15:48:14
22:48
08:03:11
643 159 K1MEN 248 Rauno Saarniit
paddlepirate/SILEN 15:48:19
22:48
08:03:16
644 116 C2MEN 1167 Toomas Meldre
Marko Pungar
Ehituselement 15:48:20
22:48
08:03:17
645 117 C2MEN 767 Jan Lahtvee
Lembit Luik
Estonian Cell3 15:48:52
22:48
08:03:49
646 200 K2MEN 1072 Karl Erich Orgusaar
Reimo Reimand
A-Team 15:49:24
22:49
08:04:21
647 20 RAFT 325 Priit Raev
Tavo Taim
Rivo Russki
Risto Pigul
Risto Toobal
Kender Annus
Viljandi Paadimehed 15:50:59
22:50
08:05:56
648 201 K2MEN 783 Reio Soosaar
Art Peep
BRE 15:51:22
22:51
08:06:19
649 202 K2MEN 917 Siim-Erik Pärn
Siim Ennuvere
Kryptonite 15:51:26
22:51
08:06:23
650 20 C2MIX 313 Kadri Soe
Alar Lokk
Teadmata Kadunud 15:51:42
22:51
08:06:39
651 21 C2MIX 574 Mary Gavrilenko
Mikle Gavrilenko
CanoeClub.ru 15:51:56
22:51
08:06:53
652 21 RAFT 337 Tauri Mikk
Tanel Tammemägi
Kristjan Tuisk
Mirko Variksaar
Rainer Soo
Tamur Mikk
Lennubaas 15:52:12
22:52
08:07:09
653 160 K1MEN 1050 Vasily Serov
ХОМОТЫ 15:53:15
22:53
08:08:12
654 203 K2MEN 688 Karl Laas
Janek Barndõk
Shoppa.ee & Upsteem.com 15:53:36
22:53
08:08:33
655 204 K2MEN 587 Indrek Piir
Mairold Agu
1. Hundid 15:54:21
22:54
08:09:18
656 118 C2MEN 640 Avo Sipelgas
Mihkel Mark
Keskkonnaagentuur 2 15:54:31
22:54
08:09:28
657 119 C2MEN 600 Deimon Meitus
Andrei Stepin
SK Mäo Vägilased 15:55:01
22:55
08:09:58
658 120 C2MEN 259 Guido Mattisen
Arnold Adamson
tormajad 15:56:11
22:56
08:11:08
659 121 C2MEN 148 Tanel Narusk
Madis Lume
Märjad Bandiidid 15:57:25
22:57
08:12:22
660 122 C2MEN 466 Kevin Pitman
Kaupo Tennokese
Hiired ja Tihased 15:58:00
22:58
08:12:57
661 205 K2MEN 913 Karl Ütt
Kaspar Kasepõld
Aruteluolu 15:58:26
22:58
08:13:23
662 123 C2MEN 944 Volli-Fred Väränen
Andrei Anissimov
GOBLINS 15:59:32
22:59
08:14:29
663 22 C2MIX 378 Jaanus Ellermaa
Sarah Ellermaa
Piranha 15:59:37
22:59
08:14:34
664 124 C2MEN 775 peeter soots
margo oja
Kripex 16:00:14
23:00
08:15:11
665 206 K2MEN 305 joonas nõmmann
Tarmo Sepp
Põhja 16:00:56
23:00
08:15:53
666 207 K2MEN 238 Kristjan Püttsepp
Taavi Kirsip
Kibestunud targutajad 16:01:17
23:01
08:16:14
667 22 RAFT 877 Kaupo Kaskla
Aigo Kurig
Rety Artla
Anti Haugas
Siim Urm
Lõuna AP 16:02:01
23:02
08:16:58
668 125 C2MEN 630 Herki Laanmets
Tanel Jevstignejev
Hatiku Poldid 16:02:19
23:02
08:17:16
669 208 K2MEN 161 Siim Sebastian Saar
Mihkel Luks
Töökus ja Sihikindlus 16:02:42
23:02
08:17:39
670 67 K2MIX 199 Tanel Ilmjärv
Pilleriin Ilmjärv
Joyride 16:02:59
23:02
08:17:56
671 126 C2MEN 1044 Erkki Lageda
Reigo Krutto
Mölakad 16:04:43
23:04
08:19:40
672 127 C2MEN 805 Ranel Pokker
Kristo Munski
Võru Gümnaasium 11R1 16:04:57
23:04
08:19:54
673 23 C2MIX 1108 Mats Hansen
Kristiina Hansen
Medulla Oblongata 16:05:09
23:05
08:20:06
674 161 K1MEN 262 Tõnu Kukk
Dataprojekt 16:05:41
23:05
08:20:38
675 128 C2MEN 847 Eggert Viigand
Priit Välba
Esimene kord pidi lihtne olema 16:06:40
23:06
08:21:37
676 209 K2MEN 1117 Indrek Maripuu
Ivar Maripuu
www.loovusait.ee 16:07:35
23:07
08:22:32
677 210 K2MEN 439 Indrek Pitk
Johann Põldra
KOFIDIS 16:08:21
23:08
08:23:18
678 68 K2MIX 606 Laur Tammeorg
Marie Laanisto
VOOG 16:08:32
23:08
08:23:29
679 23 RAFT 542 Toomas Piirmann
Urmas Vahter
Arvo Kaljapulk
Raul Sõmer
Sirli Hanni
Terje Piirmann
KL Võrumaa malev 16:08:54
23:08
08:23:51
680 129 C2MEN 853 Karl Kösta
Christopher Lehe
Fast & Drunk 16:09:19
23:09
08:24:16
681 24 RAFT 912 Siim Illopmägi
Marko Eifel
Roneck Apsolon
Martinš Sarkans
Reimo Högren
Allan Naumov
Aivar Anniko
Ergo Buschmann
Norcar-BSB Eesti AS 16:10:30
23:10
08:25:27
682 69 K2MIX 340 Priit Auväärt
Berit Orub
Torpeedo 1 16:11:21
23:11
08:26:18
683 211 K2MEN 558 Jan Skolimowski
Eero Pank
Volmer1 16:11:43
23:11
08:26:40
684 130 C2MEN 941 Joonas Mölder
Markus Malm
Kuulikesed 16:12:15
23:12
08:27:12
685 25 RAFT 368 Kristi Johanson
Riina Nõukas
Janek Kähr
Mait Karu
Taavi Petersell
Janis Vaher
Heiki Boitsov
Martin Hendrikson
Jaanus Aan
Pinesti Tugevad 16:12:49
23:12
08:27:46
686 70 K2MIX 918 Kert Kaustel
Silvia Suviste
nr99 16:12:55
23:12
08:27:52
687 131 C2MEN 1004 Tauno Laurson
Kaivo Kaljuvee
MJS 16:12:58
23:12
08:27:55
688 132 C2MEN 1091 Tiimo Tõnisson
Tarmo Tirp
Porter Racing 16:13:38
23:13
08:28:35
689 71 K2MIX 474 Aidas Žemaitis
Sigute Stanaitiene
Upių šniurs 16:13:38
23:13
08:28:35
690 212 K2MEN 241 Andres Sommer
Tõnis Aruste
KSB SuPremServ 16:14:21
23:14
08:29:18
691 72 K2MIX 665 Jaan Paaslepp
Jaanika Jürimäe
Jaanipäevalised 16:16:30
23:16
08:31:27
692 213 K2MEN 795 Mihkel Kompus
Markus Teekel
Miku&Maku 16:16:52
23:16
08:31:49
693 15 K1WOM 930 Eva Jerotskaja
Rõõmsalt lõpuni! ;) 16:16:59
23:16
08:31:56
694 162 K1MEN 539 Marek Trolla
Tüühüürläne 16:17:06
23:17
08:32:03
695 24 C2MIX 298 Anne Krull
Kalmer Kollom
EPO 16:17:15
23:17
08:32:12
696 133 C2MEN 914 Alvar Väli
Martin Vaher
Vandiraiujad 16:17:24
23:17
08:32:21
697 214 K2MEN 520 dzintars rendenieks
didzis ziemelis
vēsā mierā (easy) 16:17:28
23:17
08:32:25
698 215 K2MEN 904 Rene Lauk
Allan Tamme
213 16:17:29
23:17
08:32:26
699 73 K2MIX 1128 Ave Parve
Kaupo Parve
Parvekad 16:17:45
23:17
08:32:42
700 134 C2MEN 453 Leiger Tammistu
Romet Tammistu
Ott Tänak fanclub 16:18:03
23:18
08:33:00
701 216 K2MEN 1012 Sander Märs
Mihkel Uffert
DNF Cycling Team 16:18:45
23:18
08:33:42
702 217 K2MEN 553 Ruslans Zdanovičs
Jurijs Šalajevs
Kajaku Mafija 16:18:52
23:18
08:33:49
703 163 K1MEN 1113 Martin Käämer
Lambimiki 16:19:12
23:19
08:34:09
704 135 C2MEN 972 Alex Hiis
Hans Kristian Õis
Abelmart 16:19:29
23:19
08:34:26
705 164 K1MEN 802 Darius Auskelis
Pajurio velniai 16:20:33
23:20
08:35:30
706 136 C2MEN 987 Priit Kuldsaar
Martin Link
Made 16:20:42
23:20
08:35:39
707 74 K2MIX 770 Oleksiy Krasnoperov
Carolyn Engso
Olengso 16:21:56
23:21
08:36:53
708 4 C3MEN 1078 Andrus Soosalu
Asso Soosalu
Ats Soosalu
Soosalu 16:22:12
23:22
08:37:09
709 26 RAFT 937 Tanel Liiva
Oliver Auksmaa
Ain Pent
Lembit Pent
Janar Liiva
Taivo Liiva
Vandersellid 16:22:51
23:22
08:37:48
710 137 C2MEN 682 Tauno Linn
Rene-Evert Randveer
Kanuu-Tang Clan 16:23:26
23:23
08:38:23
711 138 C2MEN 529 Valdo Lust
Meelis Ivask
Võ Handu 16:25:13
23:25
08:40:10
712 12 K2WOM 192 Anneli Huik
Annabel Huik
Huik 16:25:22
23:25
08:40:19
713 27 RAFT 1115 Hindrek Kumm
Helin Kumm
Claudius Kumm
Harri Siim
Angela Järvpõld
Peeter Hendrikson
Leikkiturva 16:25:34
23:25
08:40:31
714 165 K1MEN 786 Lauri Torn
Karl Jonas 16:25:49
23:25
08:40:46
715 218 K2MEN 320 Tiit Freienthal
Taimo Sepp
Pihtas Põhjas vol 2 16:26:23
23:26
08:41:20
716 25 C2MIX 512 Raul Reiljan
Jane Mednis
#trellid 16:26:59
23:26
08:41:56
717 139 C2MEN 740 Alar Nõmmik
Ragnar lauga
Oli Seda Jama Nüüd Vaja Vol 2 16:27:06
23:27
08:42:03
718 2 C3MIX 1098 Rimo Hunt
Martin Kritt
Ann-Christine Allik
X-team 16:28:02
23:28
08:42:59
719 28 RAFT 1158 Mikk Kooser
Valter Kooser
Raul Kooser
Siim Kooser
Karl Kooser
Siim Verrev
Mairo Hollo
MereMägilased 16:29:10
23:29
08:44:07
720 75 K2MIX 417 Tarmo Karotam
Elsbeth Tiisler
Terase karastamine 16:29:22
23:29
08:44:19
721 140 C2MEN 316 Joel Pihlak
Kristjan Villo
Mürsik 16:29:46
23:29
08:44:43
722 141 C2MEN 108 Viljar Valder
Krister Tüllinen
Adramadrus 16:30:07
23:30
08:45:04
723 26 C2MIX 734 Andreas Tamm
Heidi Carolina Martinsaari
Andreas&Heidi 16:30:11
23:30
08:45:08
724 166 K1MEN 425 Robert Domżalski
Herlock Team 16:30:59
23:30
08:45:56
725 167 K1MEN 1028 Igor Vinogradov
Vino 16:31:12
23:31
08:46:09
726 219 K2MEN 557 Vladislavs Okuņevs
Edvins Lismanovičs
Latgaļu optimisti 16:31:15
23:31
08:46:12
727 76 K2MIX 921 Vallo Rehtla
Tuuli Räli
Tuulispask 16:33:00
23:33
08:47:57
728 142 C2MEN 849 Samuel McArtney
David Winter
A kiwi and zimbabwean hopped into a canoe ... 16:34:31
23:34
08:49:28
729 27 C2MIX 955 Laura Lõhmus
Vidrik Teder
RIHO 16:35:56
23:35
08:50:53
730 220 K2MEN 264 Paavo Kõplas
Kristo Liiv
Megastar II 16:36:33
23:36
08:51:30
731 221 K2MEN 1137 Mark Köösel
Kynter Suve
KYNMARK 16:37:28
23:37
08:52:25
732 168 C1MEN 445 Taago Keller
Lone floater 16:38:32
23:38
08:53:29
733 77 K2MIX 58 Margus Mäots
Angela Mäots
Mäeots 16:38:58
23:38
08:53:55
734 222 K2MEN 276 Robert Urbanik
bruno mürk
Tos Amigos 16:39:38
23:39
08:54:35
735 143 C2MEN 857 Joosep Andrespuk
Kris Traks
Vahvel 16:42:29
23:42
08:57:26
736 22 SUP_MEN 713 Alar Telk
Roosisaare Surfiklubi 16:43:04
23:43
08:58:01
737 169 K1MEN 894 Paul Sirkas
kartmatu 16:43:38
23:43
08:58:35
738 28 C2MIX 249 Rasmus Pai
Margareth Kottisse
Kulgejad 16:43:49
23:43
08:58:46
739 29 RAFT 80 Merike Urm
Monika Märtin
Kadri Mähar
Priidu Teppo
Sven Soll
Raimonds Bleiferts
Päkapikk 16:43:53
23:43
08:58:50
740 223 K2MEN 1001 Pavel Baranov
Alexey Svetikov
Brave 16:44:21
23:44
08:59:18
741 224 K2MEN 404 Aleksander Rahnel
Stenver-Kris Pungas
Sisekaitseakadeemia 16:44:33
23:44
08:59:30
742 170 K1MEN 658 Arno Mikkor
Võhandu pingviin 16:44:44
23:44
08:59:41
743 7 C2WOM 478 Kadri Valdre
Ruth Prigoda
Tarkus keskel, vesi ümber! 16:44:47
23:44
08:59:44
744 4 BOAT 787 Triin Teppo
Triin Eevardi
Kaisa Kukk
Kukk ja kanad 16:44:58
23:44
08:59:55
745 30 RAFT 1101 Anti Rüütli
Erki Rüütli
Richard Kolsar
Klaus Peeter Rüütli
Marko Ojaste
Mihkel Ojaste
Veeni tagasi ja edasi 16:45:07
23:45
09:00:04
746 29 C2MIX 935 Urmas Rein
Hanna Rein
Suur ja väike Rein 16:46:30
23:46
09:01:27
747 225 K2MEN 919 Taniel Klettenberg
Toomas Sepp
Üldehitus OÜ 16:47:11
23:47
09:02:08
748 144 C2MEN 120 Veiko Park
Danny Roelofsen
EST-NLD 16:47:34
23:47
09:02:31
749 31 RAFT 256 Aarne Rattasepp
Peeter Somelar
Raimo Kurg
Robert Unga
Siim Siilbaum
Peter Repkin
KUUS MEEST 16:48:05
23:48
09:03:02
750 226 K2MEN 359 Elis Urbanik
Karl Urbanik
Werros Bandidos 16:48:40
23:48
09:03:37
751 227 K2MEN 588 Martin Saar
Timo Vikson
Matkaklubi Siil Perse 16:49:01
23:49
09:03:58
752 228 K2MEN 234 Silver Saaremäel
Claus Kastein
PÄHKLINÄPP 16:49:08
23:49
09:04:05
753 229 K2MEN 609 Kermo Maine
Mati Maine
KM-Maine 16:49:22
23:49
09:04:19
754 78 K2MIX 968 Margus Küppar
Marika Jylhä
Sea Eagle 16:50:07
23:50
09:05:04
755 32 RAFT 571 Indrek Puurmaa
Tõnis Roosileht
Kert Preeden
elmo teesalu
Veiko Käärik
Tõnu Reisenbuk
Lada niva 16:51:35
23:51
09:06:32
756 30 C2MIX 621 Krista Kuus
Janek Stepanov
Oih ja Aih matkal 16:51:37
23:51
09:06:34
757 145 C2MEN 1121 Hendrik Lepik
Tanel Kaasik
Esimenekord 16:52:08
23:52
09:07:05
758 146 C2MEN 816 Oliver Saare
Hardo Hansar
Insta 16:52:21
23:52
09:07:18
759 31 C2MIX 304 Indrek Jõesaar
Eda Jõesaar
Metsast merele 16:53:28
23:53
09:08:25
760 171 K1MEN 178 Indrek Aas
Adventures.ee 16:55:11
23:55
09:10:08
761 172 K1MEN 177 Raiko Ausmees
Adventures.ee 16:55:21
23:55
09:10:18
762 147 C2MEN 675 Andi Sprenk
Henri Püüa
Katseklaas nr 7 16:57:00
23:57
09:11:57
763 5 C3MEN 822 Markus Leemets
Oscar Leemets
Norman Leemets
Kolm Kuningat 16:57:05
23:57
09:12:02
764 79 K2MIX 949 Triinu Siilbek
Ago Arro
Pekkis Siil 16:57:27
23:57
09:12:24
765 230 K2MEN 756 Raivo Loost
Urmas Kõrgvee
Püssirohukelder 16:57:40
23:57
09:12:37
766 231 K2MEN 184 Kaspar Kivistik
Kristo Leemets
Üks-Kaks-Maks 16:57:46
23:57
09:12:43
767 148 C2MEN 747 Jüri Sankman
Meelis Varik
Visade hingede resurrection 16:57:52
23:57
09:12:49
768 8 C2WOM 500 Triinu Kula
Triinu Raamat
Triinud 16:58:56
23:58
09:13:53
769 149 C2MEN 565 Karl Aavik
Ants Nokkur
Certex 16:59:10
23:59
09:14:07
770 232 K2MEN 160 kullo pohlak
martin Beilmann
Kuli&Matu 16:59:19
23:59
09:14:16
771 33 RAFT 509 Harri Meier
Margus Laanesaar
Agnes Kapanen
Terje Saar
Janika Loos
Kaarel Loos
Mari Kirsipuu
Magnus Meier
Võhandu Koprad & Naiskütid 16:59:34
23:59
09:14:31
772 32 C2MIX 503 Timo Piirmann
Merilin Rätt
Lõpp om Hää 16:59:40
23:59
09:14:37
773 150 C2MEN 774 allar rump
kristjan penek
Kossupoisid 16:59:52
23:59
09:14:49
774 151 C2MEN 291 Kristjan Raudlepp
Kristo Ots
DeafPower 17:00:10
00:00
09:15:07
775 152 C2MEN 497 Jaanis Palm
Alari Leevit
NORDWOOD 17:00:56
00:00
09:15:53
776 153 C2MEN 943 Jürgen Plado
Erik Plado
Pikad Poisid 17:01:05
00:01
09:16:02
777 233 K2MEN 142 Karl Anton
Henrik Einre
Koidu KND 17:01:23
00:01
09:16:20
778 6 C3MEN 383 Hennik Penek
Erkki Leek
Marko Torm
Moonakad 17:01:32
00:01
09:16:29
779 33 C2MIX 353 Ardo Aari
Tiina Aari
Ardo&Tiina 17:01:39
00:01
09:16:36
780 154 C2MEN 281 Marion Kedrov
Priit Laats
Kollane välk 17:01:50
00:01
09:16:47
781 1 C3WOM 393 Yanika Eiche
Karet Visnapuu
Miia-meiki Visnapuu
Kuldne Kolmik 17:04:45
00:04
09:19:42
782 234 K2MEN 940 evgeniy ilin
Sergey Fadeev
Sergey and Tatiana 17:06:31
00:06
09:21:28
783 34 C2MIX 209 Johanna Kompus
Juhan Kompus
KEIK 17:06:38
00:06
09:21:35
784 7 C3MEN 991 Markus Mark
Indrek Uibo
Artur Hiielo
Tugitooli Sportlased 17:06:48
00:06
09:21:45
785 13 K2WOM 703 Gertrud Kinna
Siret Reinart
Topelt ei kärise 17:07:37
00:07
09:22:34
786 34 RAFT 956 Alar Sõro
Mart Martis
Meelis Värnik
Veiko Maastik
Kalev Vunk
Martin Kalmus
Alo Alt
Toomas Tensing
Rasmus Tensing
KEVILI 17:08:59
00:08
09:23:56
787 16 K1WOM 994 Liudmila Stepanova
Vodnaya Akademia 17:09:10
00:09
09:24:07
788 35 RAFT 285 Liisi Rääbus
Indrek Mäger
Liina Gross
Kaidi Ojamäe
Ove Janter
Kadri Kivimets
Marju Rääbus
Andrus Taul
Kristjan Stroom
Lainemurdjad 17:09:44
00:09
09:24:41
789 8 C3MEN 493 Indrek Ilves
Rait Saar
Roman Normann
rrrrDev 17:10:00
00:10
09:24:57
790 9 C2WOM 1016 Angela Viilukas
Maarja Tamra
Esimene kord ... 17:11:49
00:11
09:26:46
791 80 K2MIX 804 Kaarel Siim
Helmi Marie Langsepp
Sinine Kampsun 17:13:22
00:13
09:28:19
792 14 K2WOM 91 Siiri Pajupuu
Kadri Rohtla
Tandemskafander 17:13:31
00:13
09:28:28
793 9 C3MEN 680 Priit Pärgmäe
Siim Suisalu
Timo Õunmaa
Raintree 17:13:42
00:13
09:28:39
794 36 RAFT 106 Eino Variksaar
Andres Raava
Janis zirk
Alo Mõrd
Oliver Lemmik
Priit Parmasson
Jõhkers 17:14:28
00:14
09:29:25
795 155 C2MEN 778 Marten Meiel
Janar Eelmaa
Välk ja Pauk 17:15:20
00:15
09:30:17
796 35 C2MIX 927 Ruuwe Schvede
Kristine Palm
Hüübid 17:15:37
00:15
09:30:34
797 235 K2MEN 673 Raivo Prants
Marko Vilberg
M-Klubi 17:15:58
00:15
09:30:55
798 173 K1MEN 689 Kaspar Mölder
Mu naine on Laine 17:16:14
00:16
09:31:11
799 174 K1MEN 691 Markus Aru
Mu naine on Laine 17:16:15
00:16
09:31:12
800 36 C2MIX 973 Liis Pohla
Norman Ilves
Kahekesi Kummuli 17:18:15
00:18
09:33:12
801 23 SUP_MEN 97 Pavel Tubyanskiy
svoysup 17:18:44
00:18
09:33:41
802 156 C2MEN 196 Aivar Tugedam
Martin Laur
Kelluke 17:19:24
00:19
09:34:21
803 157 C2MEN 1090 Filipp Leinberg
Jevgeni Teperik
Operaatorid 17:19:38
00:19
09:34:35
804 37 RAFT 319 Markel Padar
Ats Astover
Peep Helgand
Evar Raid
Kati Suur
Silver Lõiv
Noack 17:20:54
00:20
09:35:51
805 158 C2MEN 480 Marek Lend
Janek Adamson
Kihlveolised 2 17:21:48
00:21
09:36:45
806 159 C2MEN 519 Veiko Soomets
Miko Nukka
Strackly 17:22:11
00:22
09:37:08
807 1 C6WOM 386 Hipe Israel
Eliise Talvaru-Allorg
Liina Lakur
Annika Sepp
Jane Tutk
Kristin Männik
Kõige kiirem SMITi naiskond 17:23:36
00:23
09:38:33
808 37 C2MIX 328 Laura-Liza Sööt
Taavi Sööt
MyFitness 17:23:47
00:23
09:38:44
809 236 K2MEN 896 Priit Brus
Vahur Vallistu
Hülgekütid 17:24:25
00:24
09:39:22
810 175 K1MEN 607 Kaupo Sirk
Tiim 17:24:57
00:24
09:39:54
811 237 K2MEN 1009 Indrek Põld
Ergo Ohmann
Klassivennad 17:25:01
00:25
09:39:58
812 176 K1MEN 398 Marion Meius
Marion Meius 17:25:06
00:25
09:40:03
813 160 C2MEN 817 Silver Puulmann
Andres Kivistik
Märjad & Vihased 17:25:14
00:25
09:40:11
814 238 K2MEN 471 Vjatšeslav Antipenko
Toomas Kärner
Siski-piski 17:26:08
00:26
09:41:05
815 177 K1MEN 143 Jegor Jeremejev
Steepihunt - Narva Noorte Meremeeste Klubi 17:26:10
00:26
09:41:07
816 178 K1MEN 375 Virko Vuks
SMIT 17:26:16
00:26
09:41:13
817 10 C2WOM 360 Kaisa Viira
Kaili Viira
Väga Visad Vannipardid 17:27:00
00:27
09:41:57
818 239 K2MEN 507 Brent Mööl
Kaido Stroom
Pojat 17:27:36
00:27
09:42:33
819 179 K1MEN 1106 Sergey Nikitin
Odin 17:28:32
00:28
09:43:29
820 38 RAFT 916 Janar Steinberg
Kalmer Tarkus
Timo Paide
Jarmo Steinberg
Ats Kuusksalu
Innar Anderson
Ardo Atka
Ain Kaldre
Madis Lapp
Virokarsklane 17:29:57
00:29
09:44:54
821 180 K1MEN 188 Mait Tall
Allavoolu 17:30:19
00:30
09:45:16
822 181 K1MEN 884 Juku Kaalma
Põllumees 17:31:51
00:31
09:46:48
823 182 K1MEN 888 Aarne Tuule
Sukelpardid 17:31:56
00:31
09:46:53
824 81 K2MIX 318 Renars Ozolins
Silvija Ozola
Ozo 17:32:02
00:32
09:46:59
825 161 C2MEN 1007 Raivo Rudissaar
Jürgen Adamson
Nadinunnadi 17:32:10
00:32
09:47:07
826 162 C2MEN 465 Andi Aavik
Karl Mendelman
Anzip-Mendu 17:32:54
00:32
09:47:51
827 163 C2MEN 1037 Kevin Kurm
Indrek Kelk
K.I.K.K 17:33:37
00:33
09:48:34
828 39 RAFT 638 Madis Margus
Mikk Lankots
Antti Aalmaa
Timo Koiksoon
Gert Port
Kristjan Tugedam
Kardaanikunnid 17:34:33
00:34
09:49:30
829 164 C2MEN 852 Raul Adari
Markus Sõmer
Sk Double Bock 17:36:21
00:36
09:51:18
830 165 C2MEN 1051 Mikk Kallari
Rainer Seli
Setod Raiglast 17:39:51
00:39
09:54:48
831 40 RAFT 1096 Mihkel Uring
Ahti Pariots
Ahto Pariots
Devin-Tinito Tuvikene
Timo Tuvikene
Ain Haavisto
Tiit Talumees
Tagmar Teemo
Rametum 17:42:51
00:42
09:57:48
832 41 RAFT 744 Villu Leegen
Madis Vettik
Henri Rüüsak
Tarmo Kalviste
Andre Laine
Ahti Asmann
Meelis Opmann
Ingmar Vutt
Sten Elmik
V50 17:43:29
00:43
09:58:26
833 42 RAFT 115 Rasmus Penno
Irina Raudsepp
Ott Jõesaar
Rene Hinrikus
Aivar Sarapik
Toomas Spelman
Vigastatud Võitlejate Ühing #2 17:45:30
00:45
10:00:27
834 166 C2MEN 435 Risto Tölp
Raido Pärl
Crino 17:45:49
00:45
10:00:46
835 167 C2MEN 672 Tanel Torn
Lasse Virolainen
Powerslide 17:46:45
00:46
10:01:42
836 43 RAFT 67 Madis Järvis
Alex-Andro Kahu
Johannes Kruusma
Madis Kirsman
Kermo Mäesepp
Andres Almre
6 Kanget Võhandul 17:50:19
00:50
10:05:16
837 168 C2MEN 870 Eigo Loorius
Kaido Kilk
Toores Jõud 17:50:55
00:50
10:05:52
838 38 C2MIX 11 Marielle Jõgi
Raigo Valkenpert
Raigelle 17:51:08
00:51
10:06:05
839 240 K2MEN 792 Arvi Lepp
Allan Tamme
fisherman fisherman 17:51:10
00:51
10:06:07
840 241 K2MEN 338 Vallot Läänelaid
Lauri Läänelaid
Läänelaid 17:53:00
00:53
10:07:57
841 242 K2MEN 1000 Kalle Nisu
Reiko Ipsberg
1, 2 ja valmis 17:53:00
00:53
10:07:57
842 44 RAFT 728 Roland Truus
Nikolai Sõrmolotov
Aleksei Babadei
Mihhail Konanõhhin
Maria Aleksandrova
Eesti Energia Spordiklubi II 17:54:55
00:54
10:09:52
843 169 C2MEN 759 Priit Põld
Lauri Kivil
Aeruhullud 17:56:00
00:56
10:10:57
844 170 C2MEN 776 Martin Laul
Renar Lillemägi
Sõua Või Sure 17:57:00
00:57
10:11:57
845 171 C2MEN 205 Margus Norm
Ragnar Nauka
AngryMinions 17:57:48
00:57
10:12:45
846 45 RAFT 653 Oliver Tüür
Annes Kalle
Timo Saare
Mihkel Pedask
Siim Vahi
Ravo Kask
LogP ja KSK 17:59:53
00:59
10:14:50
847 183 K1MEN 460 Erki Tilk
Torpeedo 5 18:00:16
01:00
10:15:13
848 39 C2MIX 232 Gert Silm
Elsi-Marie Teder
Aboat time 18:00:52
01:00
10:15:49
849 11 C2WOM 197 Mona Leppoja
Anett Allas
Uhvod 18:01:51
01:01
10:16:48
850 82 K2MIX 137 Ruth Türk
Kaspar Roost
Pank 18:02:03
01:02
10:17:00
851 243 K2MEN 614 Georgi Lugovskoi
Andrei Gromov
Saturn 18:02:14
01:02
10:17:11
852 15 K2WOM 862 Kaie Sellis
Reili Lille
KaRe 18:04:09
01:04
10:19:06
853 46 RAFT 1005 Tarmo Rämson
Künter Kõiv
Hugo Kalbus
Urmet Laar
Falk-David Palusalu
Maksim Popov
Voo Power 18:04:25
01:04
10:19:22
854 184 K1MEN 711 Aliaksandr Danilevich
Barysaǔ Sports Club "Kayak" (Kajak) 18:05:35
01:05
10:20:32
855 172 C2MEN 63 Tiimar Tartes
Tõnis Rennu
Märg Haud 18:07:07
01:07
10:22:04
856 40 C2MIX 573 Priidu Lepp
Heili Lepp
Tige Tibu 18:08:31
01:08
10:23:28
857 10 C3MEN 233 Kalle Ojassalu
Kardo Ojassalu
Joonas Nõukas
Est Fox 2 18:09:26
01:09
10:24:23
858 185 K1MEN 1109 Urmas Mikko
Visusti 18:10:26
01:10
10:25:23
859 83 K2MIX 496 Rastidas Martutaitis
Eugenija Damunskė
Ramtadrylia 18:10:56
01:10
10:25:53
860 17 K1WOM 1133 Kelli Rääbis
REBASMÄE 18:11:58
01:11
10:26:55
861 41 C2MIX 1126 Andre Allese
Maria Vita
Finisher.TV - Kapten Herbert 18:12:35
01:12
10:27:32
862 47 RAFT 79 Timmo Kuuskla
Marko Paap
Klenis Tamsalu
Taavi Mertsina
Jaanus Võsamaa
Kimmo Paap
Kanged Käpikud 18:13:06
01:13
10:28:03
863 173 C2MEN 329 Andres Mardu
Raul Köster
MyFitness 18:13:22
01:13
10:28:19
864 186 K1MEN 1030 Wesley Dennehy
Wesley Dennehy 18:13:36
01:13
10:28:33
865 187 K1MEN 709 Tiit Jõesalu
MaTi 18:14:18
01:14
10:29:15
866 18 K1WOM 707 Maarja-Liis Milter
MaTi 18:14:21
01:14
10:29:18
867 16 K2WOM 1031 Eeva Pahkla
Kadi Pahkla
MaheMoorid 18:15:07
01:15
10:30:04
868 174 C2MEN 536 Vladimir Rjurikov
Maksim Rjurikov
Olümpia ujumisbasseini vetelpäästjad 18:16:04
01:16
10:31:01
869 24 SUP_MEN 1144 TOOMAS Ollissaar
XTeam-KSV.-ee 18:16:22
01:16
10:31:19
870 175 C2MEN 977 Siim Tsarjov
Sander-Ville Võsa
Fatman & Goblin 18:16:40
01:16
10:31:37
871 48 RAFT 772 Lauri Lehiste
Rene Mõttus
Richard Rumvolt
Oscar Hoole
Richard Kuklane
Mattias Saarme
Võru Gümnaasium 12HR 18:16:45
01:16
10:31:42
872 49 RAFT 584 Meelika Kirsiste
Inna Kaitsa
Epp Isok
Timmu Taum
Igor Maksimov
Peep Klaanberg
Madis Jääger
Toivo Kanter
Mikk Mutso
Merikurat 18:19:53
01:19
10:34:50
873 12 C2WOM 155 Mari Plaado
Renne Merilo
Motherpower 18:20:54
01:20
10:35:51
874 244 K2MEN 1104 Kaido Nõmmküla
Kristjan Raudnagel
JÕEPENID 18:22:04
01:22
10:37:01
875 17 K2WOM 633 Ülle Allik
Karen Milistver
Naeruaerud 18:22:10
01:22
10:37:07
876 25 SUP_MEN 791 Janis Brauns
XXX 18:22:35
01:22
10:37:32
877 50 RAFT 540 Martin Rakver
Timo Savioja
Riiko Joakit
Peep Kaljuvee
Priit Vislapuu
Ardo Kuus
Tõnis Mossin
Mart Laanelepp
Kiirem Kui Oti Yaris 18:24:31
01:24
10:39:28
878 51 RAFT 114 Jorma Helenurm
Emil Hiiesalu
Ivan Smirnov
Hannes Vilba
Martin Piisang
Vigastatud Võitlejate Ühing #1 18:24:44
01:24
10:39:41
879 52 RAFT 267 rando rannala
Margo Meetua
rene hanni
ants vossi
Ragnar Odar
Kristjan Odras
Malmerk Klaasium 18:29:57
01:29
10:44:54
880 53 RAFT 874 vidrik-rein Arukask
Siim-Sander Kangur
Aigar Tiho
Carry Raud
Juhan Sampka
Taavi Rähn
Long Row Shift 18:31:56
01:31
10:46:53
881 84 K2MIX 785 Kaido Sooru
Tuuli Sooru
Leemur 18:32:17
01:32
10:47:14
882 54 RAFT 302 Robi Saal
Tiit Kallavus
Silver Metsatsirk
Marija Kurdajeva
Kadri Lehtme
Martin Morel
SMIT LRG 18:34:45
01:34
10:49:42
883 55 RAFT 708 Raili Jahtmaa
Ivar Ivanov
Lehar Lehes
Kaarel Piip
Ingrid Ivanov
Margus Lehtna
Mürakarud 18:36:35
01:36
10:51:32
884 56 RAFT 924 Ruta Tamre
Eno Noorsalu
imre aruoja
Aleksei Vaštšenko
Tanel Toots
Allan Sims
Madis Raudsaar
Agentuur Eliit 18:36:50
01:36
10:51:47
885 57 RAFT 568 Antti Kelner
Eiko Nõgols
Kristjan Reinhold
Kristjan Ruusamäe
Toomas Otti
Karla Kreitsman
Kaarel Tammann
Raigo Lindmets
Jaanus Metsaots
Baltic Agro Machinery 18:38:02
01:38
10:52:59
886 2 SUP_WOM 1036 Keit Järve
K 8 18:38:20
01:38
10:53:17
887 245 K2MEN 582 Rooland Harjo
Silver Järvamägi
Jeld-Wen 18:42:55
01:42
10:57:52
888 42 C2MIX 447 Kerli Kaljuste
Emil Vinkman
Tiim Optimism 18:43:04
01:43
10:58:01
889 58 RAFT 93 Taavi Linnus
Oliver Parv
Georg Suur
Sander Sisask
Valdar Tamm
Joosep Aloel
Mikk Siim
Kaarel Põldemaa
Kondimootor 18:43:21
01:43
10:58:18
890 176 C2MEN 656 Vallo Vaherpuu
Vello Vaherpuu
LEGENDID 18:53:10
01:53
11:08:07
891 59 RAFT 294 Tea Närap
Vallo Tõnuvere
Alvar Pähkel
Alari Spaal
Tarmo Närap
Baba ja Go!!! 18:54:21
01:54
11:09:18
892 60 RAFT 926 Arno Värv
Karl Lomp
Gisela Kastein
Liina Reinart
Markus Lelle
Eerik Säre
PsühhoPaat 18:54:26
01:54
11:09:23
893 188 K1MEN 632 Henri Daum
Nissan 18:55:38
01:55
11:10:35
894 246 K2MEN 1120 Martin Selke
Ülo Kallaste
Võõpsu 1 18:57:44
01:57
11:12:41
895 177 C2MEN 204 Tõnis Pärnala
Alari Pihlapuu
A&T 18:58:17
01:58
11:13:14
896 43 C2MIX 1127 Hannes Mäeorg
Kadi Lauk
Finisher.TV - Live Stream 18:58:50
01:58
11:13:47
897 178 C2MEN 1048 Raido Krutto
Raigo Õunamaa
RocknRolla 19:00:33
02:00
11:15:30
898 179 C2MEN 946 Joonas Kurrikoff
Romet Kakko
Roheline kanuu 19:01:33
02:01
11:16:30
899 180 C2MEN 650 Marek Ojamets
Aleks Toming
Auküla jõmmid 19:02:00
02:02
11:16:57
900 247 K2MEN 1086 Hanno Amberg
Gränty Reidla
Lundeks 19:02:51
02:02
11:17:48
901 61 RAFT 579 Priit Valk
Henry Tiidu
Helen Noorkõiv
Laura Saul
Aivar Urm
Eesti Energia Spordiklubi I 19:03:39
02:03
11:18:36
902 62 RAFT 1145 Francesco Cerri
Predrag Andjelkovic
Claudia Nani
Martina Valli
World Rafting Federation 19:04:43
02:04
11:19:40
903 85 K2MIX 415 Kairiin Jõemets
Rait Leheveer
Lõvikuningas ja kollane Tibu 19:05:03
02:05
11:20:00
904 63 RAFT 1022 Siim Laine
Katri Laine
Veronika Uibo
Peeter Jõeloo
Martin Kreutzberg
Lauri Tamm
Siim Riisenberg
SÖÖST ITTA! 19:07:06
02:07
11:22:03
905 64 RAFT 228 Kata Maria Saluri
Kaspar Metsar
Carmen Kaljulaid
Marge Muna
Jorma Ratas
Christopher James Kerr Kerr
Vöimas Vesilik 19:08:13
02:08
11:23:10
906 65 RAFT 296 Hannes Lember
Sander Mikk
Hookan Lember
Martin Siimann
Marten Randma
Roland Himma
Marek Kivi
Oliver Rauam
Indrek Sullakatko
Eksperimentaalgrupp: kui sügav on Võhandu? 19:09:07
02:09
11:24:04
907 86 K2MIX 742 Grete Müürisepp
Aksel Salmistu
G & A 19:10:52
02:10
11:25:49
908 18 K2WOM 843 Helen Rekor
Margit Huttunen
Lumi Capital Esinaised 19:11:23
02:11
11:26:20
909 66 RAFT 1123 Aivars Alt
Andre Remsel
Siim Õunloo
Vallo Paisujõe
Fiona Voolaine
Jaan Tahk
Kodanikud 19:14:19
02:14
11:29:16
910 181 C2MEN 906 Danil Garmatyuk
Vladislav Polyak
TheBestTeam 19:15:35
02:15
11:30:32
911 67 RAFT 993 Dmitrii Smitnov
Pavel Karaguzov
Iuliia Riabova
Aleksei Maiorov
Edgar Gorlach
DimTim 19:15:42
02:15
11:30:39
912 68 RAFT 1171 Reigo Reimand
Andres Parmas
Indrek Tibar
Kalev Truusalu
Anti Vendel
Sander Maasik
VENNASKOND 19:15:58
02:15
11:30:55
913 1 C1MEN 1151 Johannes Konksi
Üks ja ainus 19:16:01
02:16
11:30:58
914 69 RAFT 420 Emilia Rozenkron
Brita Laht
Lauri Ratas
Joosep Preedin
Reedik Sõber
Maria Pihlak
Islanders 19:16:34
02:16
11:31:31
915 44 C2MIX 406 Rain Ant
Helle Mihkelsoo
Siilid 19:16:59
02:16
11:31:56
916 70 RAFT 773 Hannes Poolamets
Helena Lemmats
Oliver Aasmets
Maria Pallas
Anni Pähna
Joonas Lõmps
Henri Kõiv
Angela Ader
Taavi Vaasma
Lumevõrkpallurid 19:18:24
02:18
11:33:21
917 248 K2MEN 343 Jevgeni Savostkin
Aleksei Pintšuk
profysio.ee 19:18:42
02:18
11:33:39
918 13 C2WOM 470 Katre Käppa
Vivian Siirman
Tühi Pea 19:19:25
02:19
11:34:22
919 71 RAFT 534 Kristjan Trossmann
Martin Lille
Varmo Onton
Kristi Härm
Raido Kalvik
Priit Paatsi
Remo Ojaste
Ferroline Grupp 19:22:00
02:22
11:36:57
920 182 C2MEN 931 Risto Kullerkupp
Margus Nurme
RistMar 19:24:51
02:24
11:39:48
921 183 C2MEN 306 Mirek Märtson
Raul Merisalu
M&R 19:27:38
02:27
11:42:35
922 3 C3MIX 866 Kimmo Kokemägi
Greete raudsepp
Janari Haak
Võimsad 19:29:32
02:29
11:44:29
923 72 RAFT 1097 Viktor Jasska
riinu rätsep
Toomas Kõiv
Angela Kaldmaa
Karl Laius
Andres Aav
Kristo Tamm
Oomai-johhaidii 19:30:52
02:30
11:45:49
924 189 K1MEN 886 Karl Dubas
Sukelpardid 19:31:23
02:31
11:46:20
925 190 K1MEN 887 Timo Okapuu
Sukelpardid 19:31:29
02:31
11:46:26
926 73 RAFT 855 Meelis Kõrvoja
Ain Anslan
Villiam Linder
Argo Tomingas
Kaur Peri
Mikk Altermann
Volodymyr Kostiak
Viru Vangla 19:32:14
02:32
11:47:11
927 74 RAFT 803 Kaido Ladva
Rain Ladva
Toomas Ladva
Raigo Perv
Eno Tähisma
Illo Hansing
Puhu purjedesse, Sa 19:33:46
02:33
11:48:43
928 75 RAFT 915 Ats Kutter
Merlis Marjapuu
Leevo Larm
Karl Sukko
Fred-Markus Mogom
Raik Eek
Katriniga Lustijad 19:35:25
02:35
11:50:22
929 76 RAFT 694 Ivo Rohtmets
Lembe Marley
Illimar Erm
Tertu Hendrikson
Ailar Nirgi
Raido Niitav
Dawaii Express 19:39:43
02:39
11:54:40
930 87 K2MIX 1162 Riho Leben
Kaili Simberg
Kuttkaaren 19:44:11
02:44
11:59:08
931 184 C2MEN 60 Imre Kirikmäe
Raido Enn
Kirikmäe_Raido 19:45:40
02:45
12:00:37
932 45 C2MIX 193 Tanel Jaanimäe
Juta Kaasik
Nelson-Mudaaugu 19:46:41
02:46
12:01:38
933 14 C2WOM 456 Kristin Kudi
Ave Annuk
IronLadies 19:48:08
02:48
12:03:05
934 26 SUP_MEN 616 Janno Pajupuu
Get up, stand up! 19:48:30
02:48
12:03:27
935 27 SUP_MEN 897 Hans Terasmaa
ei ole 19:48:40
02:48
12:03:37
936 185 C2MEN 643 Vello Kima
Eero Heljand
KaksikKanuu 19:55:21
02:55
12:10:18
937 15 C2WOM 975 Kaisa Järmut
Triin Aasmäe
TarkEiTorma 19:57:17
02:57
12:12:14
938 46 C2MIX 413 Heleen Anderson
Gregori Palm
Leebe Naine 19:57:48
02:57
12:12:45
939 249 K2MEN 699 Vilmar Martin Soorand
Tiit-Priit Soorand
Tahe Outdoors 19:58:05
02:58
12:13:02
940 16 C2WOM 1023 Maarja Maranik
Birgit Maranik
Vaprad ja ilusad 19:58:16
02:58
12:13:13
941 19 K2WOM 1066 Edita Civilyte-Ragaisiene
Monika Plukaite
Sportland Team 3 19:58:32
02:58
12:13:29
942 77 RAFT 875 Rauno Kopliste
Priit Pajumaa
Verner Reinumäe
Ats Pilv
Karel Keldu
Otto Abel
Long Row Shift II 20:03:04
03:03
12:18:01
943 78 RAFT 1146 Allar Tulik
Mart Sildnik
Veigo Koppel
Andre Koller
Jan-Georg Juškevitš
Kalmer Antsov
Vahipataljon 20:03:50
03:03
12:18:47
944 20 K2WOM 1164 Merilin Fix
Kristin Seemen
Fixen 20:08:00
03:08
12:22:57
945 47 C2MIX 312 Kaupo Veegen
Diana Veegen
50+ 20:25:57
03:25
12:40:54
946 17 C2WOM 902 Eve Kiidemaa
Katrin Rüütel
VOT 20:26:29
03:26
12:41:26
947 18 C2WOM 226 Maarja Maanso
Andra Seepter
Enam-vähen okei tiim 20:29:00
03:29
12:43:57
948 79 RAFT 510 Toomas Kaasik
Triin Paabo
Eveliis Koppel
Kalle Kiik
Enna Elismäe
Sander Suleva
Vabajalahundid 20:30:50
03:30
12:45:47
949 80 RAFT 103 Roger Rööpson
Evert Rööpson
Harri Oberg
Mathias Põlluveer
Erik Põlluveer
Kaspar Roon
Jonas Põlluveer
Vägilased 20:32:59
03:32
12:47:56
950 186 C2MEN 6 Robin Lõhmus
Kenri Tops
Kirgas Kane 20:35:18
03:35
12:50:15
951 81 RAFT 569 Kaarel Raik
Ragnar Kaasik
Erik Raig
Erik Mölder
Taavi Mikker
Karl Keldrima
Ott Nool
Saturdays Are For The Boys 20:43:11
03:43
12:58:08
952 191 K1MEN 1114 Karel Kungla
Visad hinged 20:48:36
03:48
13:03:33
953 82 RAFT 271 Ottomar Kirspuu
Märt Mägi
Ainar Afanasjev
Helari Lees
Kevin Münter
Gert Raidla
Margus Tipner
Ergo Sildmets
Sten Kusma
Pioneeripataljon 20:53:35
03:53
13:08:32
954 83 RAFT 211 Nonna Sarana
Margit Viilep
Smaragda Luchia Sarana
Rait Raidma
Riho Kirsipuu
Avo Kirsipuu
Lauri Pakkas
Erki Täht
Markus Alabert
Audentes 21:11:06
04:11
13:26:03
955 11 C3MEN 181 Rihhard Rosin
Endrik Reiman
Ragnar Mednikov
Ahveristid 21:19:34
04:19
13:34:31
956 21 K2WOM 970 Mariya Zhukova
Jaana Schmidt
Flow 21:31:01
04:31
13:45:58
957 250 K2MEN 797 Denis Danilin
Artjom Bahtejev
Pardon 21:31:08
04:31
13:46:05
958 84 RAFT 74 Sven Link
Janek Kaaret
Veigo Kaaret
Lisete Link
Sten-Erik Link
Virgo Kaaret
Nele Valgepea
Ingrid Kutser
Tarvo Kaaret
Eest ära 21:33:37
04:33
13:48:34
959 85 RAFT 952 Marvi Roosaar
Eneken Kost
Tiit Umbsaar
Helen Tuur
Martti Eerma
Mirja Lind
Harri Joakit
Unistuste tööandja 2019 21:38:36
04:38
13:53:33
960 86 RAFT 225 Aigar Reimann
Karl Paas
Silver Priimäe
Mihkel Lember
Kristo Koval
Reemet Okas
Bravo Two Zero 21:43:07
04:43
13:58:04
961 87 RAFT 953 Allan Rist
Annely Kasela
Katriin Kasela
Liis Järvamägi
Kerli Vau
Kaarel Räis
AlwaysBeClosing 21:46:10
04:46
14:01:07
962 88 RAFT 117 Kaupo Rozenkron
Brigita Murutar
Pille Mari Eit
Margaret Rünkla
Kaarel Kaspar Eit
Kuldar Lilleõis
Meeskond 21:48:33
04:48
14:03:30
963 187 C2MEN 388 Margo Engel
Priit Randla
Winnetou 21:51:54
04:51
14:06:51
964 89 RAFT 311 LIINA NEEMSALU
LIINA KÄRDI
MARKO SOVA
REELIKA RIIMAND
JAANIKA PETERSON
TARMO SOVA
SUZANNE TAHK
TOOMAS PÄRISMAA
TAMBET PÄRISMAA
VORSTIABI 21:52:12
04:52
14:07:09
965 90 RAFT 1029 Kaupo Eier
Jürgen Jürimäe
Krister Paas
Margus Rajamets
Gert Paas
Ranno Vahtras
Metsanotsud 22:09:17
05:09
14:24:14
966 91 RAFT 492 Urmet Arm
Peeter Kostla
Annika Ojasild
Rauno Rebas
Rauno Videvik
Kristo Heinpalu
Hindrek Tambik
Alver Pant
Mark Tammann
Metus 22:40:05
05:40
14:55:02
967 92 RAFT 899 Randin Kark
Jaan Kukk
Silver Valter
Kuido Ever
Mihkel Jürgenson
Tarvo Viirg
Karita Soomets
Kadi Kalev
Küberväejuhatus 22:45:56
05:45
15:00:53
968 3 C4MEN 1200 Valdo Hälvin
Ilja Ollõkainen
Imre Nemvalts
Tõnu Tomingas
Lõpupaat 22:46:15
05:46
15:01:12