15. Võhandu Maraton [2020]

Koht Koht klassis Klass Stardinumber Riik Võistlejad Võistkond Aeg / Kell Kaotus
1 1 K2MEN 200
  • Andres Kaju
  • Indrek Kermon
World Of Kayaks | RehvidPluss 08:40:05
 15:40
00:00:00
2 1 K1MEN 669
  • Eduard Taivere
H. Hollo õpilane 08:52:07
 15:52
00:12:02
3 1 K2WOM 635
  • Linda Tetsmann
  • Anette Baum
World of Kayaks | Yukon Team Estonia 08:57:10
 15:57
00:17:05
4 1 K2MIX 241
  • Edgars Purvins
  • Ilze Balode
airesana.lv 09:11:12
 16:11
00:31:07
5 2 K2MEN 27
  • Martin Rist
  • Ain Allas
Vihased Lihased 09:14:22
 16:14
00:34:17
6 2 K1MEN 178
  • Dainius Jaraminas
Vilnius-Ventspils Braliukas 09:36:26
 16:36
00:56:21
7 2 K2WOM 87
  • Eve Külasalu
  • Sigrid Leetsi
Wonder Women 09:36:27
 16:36
00:56:22
8 3 K2MEN 246
  • Jānis Saulītis
  • Oskars Galzons
airesana.lv 09:39:53
 16:39
00:59:48
9 2 K2MIX 527
  • Arnis Kalnins
  • Merike Rahnik
LAT & EST TEAM 09:42:13
 16:42
01:02:08
10 3 K1MEN 1300
  • Assar Jõepera
Eesti Laskesuusatamise föderatsioon 09:42:21
 16:42
01:02:16
11 4 K1MEN 1246
  • Koit Põder
SAK 09:52:00
 16:52
01:11:55
12 5 K1MEN 676
  • Toomas Lelumees
2x XXVIII / SAK Tartu 09:58:07
 16:58
01:18:02
13 6 K1MEN 678
  • Rasmus Lelumees
XXVIII / SAK Tartu 09:58:08
 16:58
01:18:03
14 7 K1MEN 863
  • Tauno Riibak
TR Adventure 09:58:11
 16:58
01:18:06
15 8 K1MEN 368
  • Raul Lepasild
Nähtamatu 09:59:53
 16:59
01:19:48
16 3 K2MIX 71
  • Timmo Tammemäe
  • Piibe Tammemäe
La Sportiva 10:03:07
 17:03
01:23:02
17 4 K2MEN 415
  • Andres Kalle
  • Marti Lepik
Punamütsikesed 10:08:51
 17:08
01:28:46
18 1 C2MEN 566
  • Siim Väli
  • Kaupo Vallik
Kiire ja Vihane 10:15:17
 17:15
01:35:12
19 5 K2MEN 742
  • Erki Möller
  • Jarek Kurnitski
AA Grupp (akadeemiline aerutamine) 10:22:51
 17:22
01:42:46
20 6 K2MEN 245
  • Rivo Randmäe
  • Raivo Randmäe
Beach Hill Racing 10:26:27
 17:26
01:46:22
21 7 K2MEN 479
  • Heiko Eesalu
  • Jaanus Moorits
Kukemuna 10:28:17
 17:28
01:48:12
22 9 K1MEN 606
  • Pärtel Keskküla
Pikem mõla, rohkem samm! 10:28:56
 17:28
01:48:51
23 2 C2MEN 560
  • Jurijs Seleznovs
  • STAŅISLAVS LEŠČINSKIS
Latvian canoe 10:30:54
 17:30
01:50:49
24 8 K2MEN 449
  • Tannar Tähtsalu
  • Hannes Tähtsalu
Diskokuul 10:38:33
 17:38
01:58:28
25 1 SUP_MEN 14
  • Madis Vitsut
Aztron Estonia 10:42:15
 17:42
02:02:10
26 10 K1MEN 558
  • Andrius Lavrinovicius
Psichų rojus 10:43:40
 17:43
02:03:35
27 11 K1MEN 1017
  • Raivo Teder
Üksik Hunt 10:44:49
 17:44
02:04:44
28 9 K2MEN 10
  • Lembit Laas
  • Anti Eelmets
KÕOTATI 10:45:31
 17:45
02:05:26
29 12 K1MEN 345
  • Rasmus Kerge
Vennad Kerged 10:49:30
 17:49
02:09:25
30 10 K2MEN 993
  • Mart Reimann
  • Ivar Hütt
Reimann Retked 10:55:32
 17:55
02:15:27
31 11 K2MEN 609
  • Üllar Plangi
  • Reiko Zäär
Caater 10:58:02
 17:58
02:17:57
32 12 K2MEN 764
  • Ahti Reinup
  • Indrek Alas
Tahaks lennataa... 10:58:16
 17:58
02:18:11
33 13 K1MEN 26
  • Hannes Kase
Wavehopper 10:59:02
 17:59
02:18:57
34 13 K2MEN 300
  • Lauri Mäe
  • Hendrik Veevo
Adrenaliinisüst 11:00:25
 18:00
02:20:20
35 14 K1MEN 30
  • Teet Vähesoo
Vaasa 11:01:30
 18:01
02:21:25
36 3 C2MEN 1016
  • Vahur Parrol
  • Marko Runthal
Das Boot 11:02:36
 18:02
02:22:31
37 15 K1MEN 8
  • Ilmars Ostrovskis
LATGOLS 11:02:45
 18:02
02:22:40
38 4 K2MIX 321
  • Viktor Merkuljev
  • Jana Merkuljev
Karavan 11:03:58
 18:03
02:23:53
39 16 K1MEN 150
  • Ivo Linask
Pirita AK Shrike1 11:04:11
 18:04
02:24:06
40 14 K2MEN 979
  • Aivar Tikenberg
  • Raivo Männik
Metsanurga 11:05:25
 18:05
02:25:20
41 17 K1MEN 32
  • Aivar Tikerberi
suurtix 11:05:55
 18:05
02:25:50
42 15 K2MEN 101
  • Rain Rohtla
  • Janar Randväli
Meie 11:09:02
 18:09
02:28:57
43 18 K1MEN 459
  • Andris Stavro
Pension Level 11:11:27
 18:11
02:31:22
44 16 K2MEN 436
  • Rein Eiger
  • Alar Viitmaa
Viljandi Tööjõureservid 11:11:43
 18:11
02:31:38
45 17 K2MEN 51
  • Mihkel Pihooja
  • Margus Karu
Osula Energia 11:13:11
 18:13
02:33:06
46 1 C2MIX 265
  • Marek Täht
  • Kersti Oimar
Kersti aerutamiskool 11:15:47
 18:15
02:35:42
47 18 K2MEN 583
  • Mihkel Kõiv
  • Anto Laarmaa
Kurvis Kummuli 11:19:26
 18:19
02:39:21
48 19 K1MEN 145
  • Mairo Alumaa
Ainuke vapper Alumaa 11:19:40
 18:19
02:39:35
49 20 K1MEN 1124
  • Kari Kuhno
Saarijärvi 11:21:33
 18:21
02:41:28
50 19 K2MEN 106
  • Olavi Maasikas
  • Urmas Kuum
KuumMaasikas 11:22:24
 18:22
02:42:19
51 21 K1MEN 474
  • Sixten Kerge
Vennad Kerged 11:23:05
 18:23
02:43:00
52 20 K2MEN 170
  • Rain Kivimägi
  • Karl-Andres Peärnberg
Siilid udus 11:23:08
 18:23
02:43:03
53 1 K1WOM 389
  • Reeda Tuula-Fjodorov
Juusa 11:23:10
 18:23
02:43:05
54 22 K1MEN 127
  • Toomas Verro
Robinson 11:23:33
 18:23
02:43:28
55 21 K2MEN 485
  • Teet Ilves
  • Raul Rätsep
Keravälk 11:26:31
 18:26
02:46:26
56 22 K2MEN 15
  • Alasraf Sihhaliev
  • Tõnis Kaasik
Kaasikson 11:28:50
 18:28
02:48:45
57 23 K2MEN 164
  • Tagmar Tigane
  • Taavi Palo
Metsavennad 11:29:07
 18:29
02:49:02
58 23 K1MEN 995
  • Maa Rott
Seitsmeskordne 11:33:27
 18:33
02:53:22
59 24 K2MEN 818
  • INDREK PITK
  • JOHANN PÕLDRA
KOFIDIS 11:34:09
 18:34
02:54:04
60 24 K1MEN 63
  • Lembit Aaslav-Kaasik
Merelaager 11:36:12
 18:36
02:56:07
61 25 K2MEN 203
  • Margus Reimann
  • Viljar Kähari
Reimann Retked 11:37:36
 18:37
02:57:31
62 25 K1MEN 439
  • Erkki Lindepuu
Pahur Part 11:37:59
 18:37
02:57:54
63 26 K1MEN 1010
  • Urmet Ilves
Lynxs 11:41:52
 18:41
03:01:47
64 26 K2MEN 542
  • Madis Raus
  • Priit Raamat
Laadna Liuskur 11:42:09
 18:42
03:02:04
65 27 K1MEN 421
  • Arvi Mikk
Elering 11:42:32
 18:42
03:02:27
66 28 K1MEN 393
  • Erkki Kolossov
Aluver 11:45:23
 18:45
03:05:18
67 27 K2MEN 212
  • Mattias Idavain
  • Tõnu Idavain
Isa ja poeg 11:47:09
 18:47
03:07:04
68 28 K2MEN 531
  • Meelis Viirma
  • Einar Kivisalu
Koomaklubi 11:50:22
 18:50
03:10:17
69 5 K2MIX 1240
  • Kaimar Kukk
  • Kadri Salumets
Kaks kanget 11:51:26
 18:51
03:11:21
70 29 K1MEN 79
  • KARL Jakobson
Vannipart 11:51:32
 18:51
03:11:27
71 29 K2MEN 298
  • Siim Türna
  • Jaanus Rõõmus
Kajakad 11:52:36
 18:52
03:12:31
72 30 K1MEN 206
  • Jarkko Ainsoo
Punane Täpp 11:52:47
 18:52
03:12:42
73 31 K1MEN 594
  • Taimar Ala
Keskkonnaagentuur 11:55:32
 18:55
03:15:27
74 30 K2MEN 77
  • Neeme Porro
  • Janar Küün
Luunja 11:55:45
 18:55
03:15:40
75 32 K1MEN 683
  • Henri Liiva
Cosmic Paddle 11:55:48
 18:55
03:15:43
76 4 C2MEN 855
  • Ivo Truus
  • Priit Aav
Kiirkulgejad 11:57:00
 18:57
03:16:55
77 33 K1MEN 576
  • Heikki Tang
FMMB 11:59:00
 18:59
03:18:55
78 34 K1MEN 914
  • Kaspars Zudrags
XXX 12:01:03
 19:01
03:20:58
79 31 K2MEN 209
  • Priit Junkin
  • Marko Greenbaum
Nautilus 1 12:01:56
 19:01
03:21:51
80 35 K1MEN 1163
  • Kuido Kartau
Kormoran Kayak 12:02:03
 19:02
03:21:58
81 5 C2MEN 31
  • Viljar Sinimeri
  • Ott Väli
MTÜ kiilujälg 12:03:19
 19:03
03:23:14
82 6 K2MIX 312
  • Elner Rannu
  • Hedi Rannu
Helian 12:03:50
 19:03
03:23:45
83 36 K1MEN 753
  • Janno Tamsalu
Udukukal 12:04:04
 19:04
03:23:59
84 37 K1MEN 712
  • Imants Davidsons
Aquarius 12:05:06
 19:05
03:25:01
85 38 K1MEN 891
  • Kaido Toobal
Kormoran Kayak 12:05:28
 19:05
03:25:23
86 39 K1MEN 141
  • Andrus Soonsein
Domare Kinnisvara OÜ 12:11:06
 19:11
03:31:01
87 2 K1WOM 789
  • Maditha Kröger
Fossekal 12:11:07
 19:11
03:31:02
88 32 K2MEN 409
  • Margus Miller
  • Siim Tammer
Anomaalia 12:11:55
 19:11
03:31:50
89 40 K1MEN 906
  • Taavi Lemming
Üksik Hunt 12:12:10
 19:12
03:32:05
90 33 K2MEN 7
  • Aulo Aasmaa
  • Martin Ruudi
Viimsi Sport, Nelson 12:12:37
 19:12
03:32:32
91 41 K1MEN 534
  • Priit Tamm
SMS 12:12:44
 19:12
03:32:39
92 34 K2MEN 709
  • Raimo Vildersen
  • Aivo Ilves
VTP Expert Pro 12:13:32
 19:13
03:33:27
93 2 C2MIX 567
  • Vallo Vigel
  • Maarja Vigel
Oota Sa!! 12:14:09
 19:14
03:34:04
94 7 K2MIX 328
  • Ahti Kelder
  • Ivika Kelder
Ujukoma 12:15:32
 19:15
03:35:27
95 2 SUP_MEN 273
  • Rein Lehtmets
Saba 12:17:35
 19:17
03:37:30
96 6 C2MEN 329
  • Olar Tuuling
  • Kristen Kivisild
Kivikas ja Jonn 12:17:57
 19:17
03:37:52
97 35 K2MEN 362
  • Andres Ütt
  • Timo Kaus
Paddlers 12:18:34
 19:18
03:38:29
98 36 K2MEN 1277
  • Mihkel Mait Veske
  • Kert Kartau
Vassakule 12:18:53
 19:18
03:38:48
99 42 K1MEN 880
  • Kalver Kukk
Spordikomitee 12:19:43
 19:19
03:39:38
100 43 K1MEN 137
  • Erki Rudi
Majaka Kajakas 12:20:06
 19:20
03:40:01
101 8 K2MIX 839
  • Märt Elmet
  • Annika Elmet
SOS 12:21:04
 19:21
03:40:59
102 44 K1MEN 646
  • Vitalis Meskys
Mazeikiu turistu klubas 3 12:22:48
 19:22
03:42:43
103 37 K2MEN 16
  • Madis Rikko
  • Siim Osa
Die Hard 3 12:22:56
 19:22
03:42:51
104 38 K2MEN 890
  • Margus Kärt
  • Gerret Aasmäe
Sularaha 12:23:42
 19:23
03:43:37
105 39 K2MEN 223
  • Erki Seier
  • Ahti Seier
KelladVelled 12:27:39
 19:27
03:47:34
106 40 K2MEN 327
  • Priit Avarmaa
  • Tambet Juht
Metsavennad 12:27:40
 19:27
03:47:35
107 3 K1WOM 25
  • Raili Luig
Valed valikud 12:27:45
 19:27
03:47:40
108 45 K1MEN 512
  • Kaupo Tammemäe
Võitleja Kaupo 12:27:51
 19:27
03:47:46
109 9 K2MIX 624
  • Gunita Kreismane
  • Mareks Kreismanis
GM3 12:28:00
 19:28
03:47:55
110 7 C2MEN 638
  • Kurmet Ossip
  • Taavi Kula
Leevi 1 12:28:33
 19:28
03:48:28
111 8 C2MEN 1257
  • Tõnuke Hendrikson
  • Peeter Hendrikson
Ekstreempark Kiilikas 12:29:13
 19:29
03:49:08
112 41 K2MEN 530
  • Kert Meidra
  • Kristo Rossman
SG-1 12:29:16
 19:29
03:49:11
113 46 K1MEN 618
  • Veiko Jänes
Vabadussportlane 12:29:22
 19:29
03:49:17
114 42 K2MEN 423
  • Lauri sõõro
  • Lauri Rahusoo
Kondimootor 12:30:17
 19:30
03:50:12
115 43 K2MEN 375
  • Toomas Maask
  • Henry Maask
Ässad 12:30:19
 19:30
03:50:14
116 47 K1MEN 53
  • Urmo Ustav
Ustav - whitewater.ee 12:30:24
 19:30
03:50:19
117 44 K2MEN 120
  • Karl Kadak
  • Iiv Aavik
Polütehnikud 12:30:28
 19:30
03:50:23
118 9 C2MEN 390
  • Raul Piirisild
  • Margus Soidla
Puit ja Mets 12:30:33
 19:30
03:50:28
119 10 C2MEN 780
  • Jüri Kliimask
  • Indrek Jõesaar
2 aerutajat 12:30:45
 19:30
03:50:40
120 45 K2MEN 308
  • Ivar Laast
  • Marti Laast
Laastud 12:31:16
 19:31
03:51:11
121 48 K1MEN 1282
  • Veiko Park
COOP Võru 12:32:36
 19:32
03:52:31
122 49 K1MEN 611
  • Madis Reinumägi
Valed Valikud 12:32:40
 19:32
03:52:35
123 10 K2MIX 433
  • Artem Parkhomenko
  • Olga Samozhonova
UKRAINE 12:32:56
 19:32
03:52:51
124 50 K1MEN 78
  • Arno Mikkor
Varesevihtleja 12:33:02
 19:33
03:52:57
125 11 C2MEN 928
  • Henry Kordmaa
  • Tarmo Maibak
Läheb Läheb! 12:33:18
 19:33
03:53:13
126 51 K1MEN 276
  • Rivo Reisner
Veel 1 tõmme 12:33:36
 19:33
03:53:31
127 52 K1MEN 21
  • Priit Külaots
Valed valikud 12:34:23
 19:34
03:54:18
128 53 K1MEN 57
  • Madis Tomson
Kaimad 12:34:33
 19:34
03:54:28
129 46 K2MEN 521
  • Arti Kütt
  • Taavi Klaos
VTP 12:35:08
 19:35
03:55:03
130 47 K2MEN 12
  • Taavi Valgmäe
  • Jürgo Jartsev-Moont
Jürtod 12:36:29
 19:36
03:56:24
131 54 K1MEN 374
  • Maksim Buzin
Paljasaare Merehundid 12:37:07
 19:37
03:57:02
132 48 K2MEN 413
  • Kristo Liiv
  • Paavo Kõplas
Sailor 12:37:47
 19:37
03:57:42
133 12 C2MEN 111
  • Siim Boitsov
  • Tarmo Tohv
VesiVanad 12:38:45
 19:38
03:58:40
134 11 K2MIX 941
  • Kaidi Kask
  • Margus Tamm
Pillivõlur 12:39:36
 19:39
03:59:31
135 55 K1MEN 397
  • Martin Tammejuur
Huntloc 12:41:31
 19:41
04:01:26
136 49 K2MEN 340
  • Egert Vinogradov
  • Rauno Kuusemets
Tandemrandaal 12:42:23
 19:42
04:02:18
137 56 K1MEN 24
  • Silver Kütt
Sneaky 12:42:29
 19:42
04:02:24
138 50 K2MEN 38
  • Raido Animägi
  • Madis Kivastik
Paadimehed 12:44:33
 19:44
04:04:28
139 51 K2MEN 285
  • Sulev Ainlo
  • Märt Saaren
Vihased Isased 12:45:00
 19:45
04:04:55
140 4 K1WOM 191
  • Lagle Saga
360KRAADI 12:45:20
 19:45
04:05:15
141 52 K2MEN 473
  • Anti Proškin
  • Jaan Rakaselg
Proviisud 12:45:46
 19:45
04:05:41
142 53 K2MEN 1288
  • Guido Pääsuke
  • Hannes Aasma
Helesinine unistus 12:47:02
 19:47
04:06:57
143 13 C2MEN 966
  • Karel Lõbu
  • Raimo Lõbu
Lõbu Laialt 12:47:29
 19:47
04:07:24
144 54 K2MEN 11
  • Taavi Kolbin
  • Rivo Lemmik
whitewater.ee 12:48:29
 19:48
04:08:24
145 57 K1MEN 645
  • Dmitrijus Demidovas
Mazeikiu turistu klubas 2 12:48:55
 19:48
04:08:50
146 55 K2MEN 623
  • Madis Kostabi
  • Jaanus Enno
TVJ Log.P 12:49:00
 19:49
04:08:55
147 56 K2MEN 844
  • Jaan-Kristjan Kaalma
  • Andres Märso
Zulte 12:49:28
 19:49
04:09:23
148 57 K2MEN 326
  • Meelis Juht
  • Taavi Juht
Jäärja Karud 12:50:21
 19:50
04:10:16
149 1 MEGASUP 272
  • Priit Vakmann
  • Keiu Vakmann
Kõplajad 12:51:06
 19:51
04:11:01
150 14 C2MEN 1139
  • Mikk Virki
  • Ardo Raidoja
M&A tõmme 12:51:08
 19:51
04:11:03
151 58 K1MEN 895
  • Ingars Dalka
Nameiz 12:51:33
 19:51
04:11:28
152 59 K1MEN 506
  • Indrek Raag
Koprapoeg 12:52:08
 19:52
04:12:03
153 12 K2MIX 365
  • Jana Põldnurk
  • Jael Põldnurk
Lada Samara ja Tuuker 12:52:29
 19:52
04:12:24
154 58 K2MEN 177
  • Rauno Saarniit
  • Karl Eerik Rodin
Silen Forever 12:53:08
 19:53
04:13:03
155 13 K2MIX 655
  • Andres Õunmaa
  • Hellin-Heilika Õunmaa
Präänikud 12:53:41
 19:53
04:13:36
156 14 K2MIX 641
  • Kadri Saal
  • Seido Suija
Põlva MK 12:53:48
 19:53
04:13:43
157 59 K2MEN 1058
  • Karl-Erik Abram
  • Andres Lüiste
Aruküla Diislikeskus 12:55:30
 19:55
04:15:25
158 15 K2MIX 538
  • Kaido Männi
  • Ene Ojaperv
kahekesi süstal 12:55:31
 19:55
04:15:26
159 60 K2MEN 650
  • Edgar Hamburg
  • Carel Kivimaa
Pidõsh Faiter 12:55:54
 19:55
04:15:49
160 61 K2MEN 351
  • Jarek Jänes
  • Ranno Salu
J&R Rowing team 12:57:44
 19:57
04:17:39
161 3 C2MIX 907
  • Margus Višnakov
  • Maris Aruküla
Lättemäe 12:58:07
 19:58
04:18:02
162 15 C2MEN 720
  • Üllar Ojaveer
  • Meelis Ojaveer
Ojaveerid 12:58:12
 19:58
04:18:07
163 60 K1MEN 166
  • Taavi Lipstok
Muff Matkad 12:58:29
 19:58
04:18:24
164 62 K2MEN 1297
  • Janek Vana
  • Tauri Arumäe
Spordiklubi G4S 12:58:43
 19:58
04:18:38
165 63 K2MEN 756
  • Mihkel Järveoja
  • Elor Sepp
Kloostrivennad 12:58:52
 19:58
04:18:47
166 61 K1MEN 1161
  • JAAN JEROTSKI
WHITE POWER 13:00:03
 20:00
04:19:58
167 62 K1MEN 636
  • Anto Liivat
Anto Liivat 13:00:12
 20:00
04:20:07
168 63 K1MEN 1306
  • Erkki Pärna
Vanakoolimehed 2 13:00:13
 20:00
04:20:08
169 64 K1MEN 1030
  • Vladimir Gomanovits
Tahe Outdoors 13:00:35
 20:00
04:20:30
170 64 K2MEN 1039
  • Roman Ivanov
  • Dan Borodajev
RENTKAYAK 13:01:14
 20:01
04:21:09
171 65 K2MEN 481
  • Riho Pihlak
  • Gunnar Pallas
Titanic II 13:01:32
 20:01
04:21:27
172 66 K2MEN 626
  • Dmitri Zutskov
  • Andrei Zabello
Spareto 2 13:02:00
 20:02
04:21:55
173 65 K1MEN 728
  • Andre Viitkin
Võitleja Andre 13:03:04
 20:03
04:22:59
174 66 K1MEN 98
  • Kristaps Kruzmanis
airesana.lv 13:03:38
 20:03
04:23:33
175 16 C2MEN 939
  • Silver Sosnovski
  • Mart Lilium
Speedster7 13:03:50
 20:03
04:23:45
176 67 K2MEN 361
  • Kimmo Paap
  • Marko Paap
Vennad Paabud 13:03:59
 20:03
04:23:54
177 67 K1MEN 483
  • Timo Tooming
Tim 13:04:14
 20:04
04:24:09
178 68 K1MEN 198
  • Juku Kaalma
Kus mu Traktor on? 13:04:46
 20:04
04:24:41
179 69 K1MEN 1317
  • Silver Arrak
S&Co 13:05:04
 20:05
04:24:59
180 16 K2MIX 810
  • Anti Roots
  • Janika Roots
MEIE 13:06:17
 20:06
04:26:12
181 68 K2MEN 896
  • Kalev Vunk
  • Rein Kullamaa
Raadimehed 13:07:12
 20:07
04:27:07
182 3 SUP_MEN 205
  • Markko Olo
SK Sõukruvi SUP 13:07:38
 20:07
04:27:33
183 70 K1MEN 647
  • Robertas Jarinas
Mazeikiu turistu klubas 4 13:08:56
 20:08
04:28:51
184 71 K1MEN 911
  • Martti Ellisaar
Üts Ummamuudu Miis 13:09:40
 20:09
04:29:35
185 72 K1MEN 807
  • Tõnn Tuvikene
Kloostrivend 13:10:08
 20:10
04:30:03
186 17 K2MIX 1047
  • Riho Leben
  • Kaili Simberg
Süstalased 13:11:12
 20:11
04:31:07
187 73 K1MEN 556
  • Andres Lelov
Hedon SPA 13:12:36
 20:12
04:32:31
188 18 K2MIX 88
  • Lilli Rello
  • Siim Rello
Ruudi 13:13:11
 20:13
04:33:06
189 17 C2MEN 1236
  • Oliver Oeselg
  • Maikel Mikson
Kardemoni mustad röövlid 13:13:34
 20:13
04:33:29
190 19 K2MIX 109
  • Marko Eifel
  • Kreete Eifel
Eifel 13:14:40
 20:14
04:34:35
191 74 K1MEN 68
  • Janel Miljand
Matkasell 13:14:53
 20:14
04:34:48
192 75 K1MEN 901
  • EDIJS ALKSNIS
NAMEIZ 13:15:46
 20:15
04:35:41
193 69 K2MEN 613
  • Siim Sadrak
  • Siim Sirel
Süvariigi spordiklubi MTÜ 13:16:10
 20:16
04:36:05
194 76 K1MEN 475
  • Madis Mürk
Madis 13:16:40
 20:16
04:36:35
195 20 K2MIX 129
  • Taavi Tiirats
  • Ingrid Tiirats
Tiiratsid whitewater.ee 13:17:03
 20:17
04:36:58
196 70 K2MEN 591
  • Ats Allas
  • Andres Simmul
Topelt-AA 13:17:45
 20:17
04:37:40
197 77 K1MEN 913
  • viljar uueni
Uueni 13:18:22
 20:18
04:38:17
198 78 K1MEN 482
  • Kaarel Teeääre
MidiPet 13:18:22
 20:18
04:38:17
199 4 SUP_MEN 817
  • Alar Jaanson
4-vedu 13:18:26
 20:18
04:38:21
200 71 K2MEN 243
  • Ragmar Riismaa
  • Madis Raudsaar
CGI / Keskkonnaagentuur 13:18:39
 20:18
04:38:34
201 72 K2MEN 238
  • Kaspar Grigorjev
  • Kristen Tamm
Elamus+ 13:18:42
 20:18
04:38:37
202 73 K2MEN 1079
  • Hans Vellama
  • Herman Aadamsoo
Kerge tiim 13:21:07
 20:21
04:41:02
203 79 K1MEN 382
  • Jānis Krumbergs
Kayak mafia 13:21:51
 20:21
04:41:46
204 80 K1MEN 926
  • Hans Teearu
MTÜ Karupesa Team 13:21:58
 20:21
04:41:53
205 74 K2MEN 1177
  • Ergo Kaljuste
  • Taavi Ilu
Daverx 13:22:31
 20:22
04:42:26
206 18 C2MEN 497
  • Villem-Oskar Ossip
  • Karl-Jaak Maaroos
Leevi 3 13:22:50
 20:22
04:42:45
207 21 K2MIX 672
  • Elar Pärnaste
  • Hille Kala
Kalakork 13:23:18
 20:23
04:43:13
208 22 K2MIX 660
  • Anne-Mai Angerjärv
  • Kert Karelson
WAFI 1 13:23:25
 20:23
04:43:20
209 81 K1MEN 135
  • Eduard Tämm
Eduard Tämm 13:23:40
 20:23
04:43:35
210 82 K1MEN 216
  • Tanel Uudeberg
KüllTaOn! 13:23:40
 20:23
04:43:35
211 83 K1MEN 434
  • Paul Teearu
OÜ Valga Puu 13:23:40
 20:23
04:43:35
212 4 C2MIX 466
  • Andre Kukk
  • Kristine Haukamägi
Võmmorski 13:23:45
 20:23
04:43:40
213 75 K2MEN 373
  • Jaanus Mägi
  • Tauri Okas
Elukogenematud 13:23:56
 20:23
04:43:51
214 19 C2MEN 110
  • Allan Vainumets
  • Marko Valdre
LA-1 13:24:10
 20:24
04:44:05
215 20 C2MEN 772
  • Riho Laar
  • Mirkko Sulg
Combiwood OÜ 13:24:28
 20:24
04:44:23
216 5 SUP_MEN 341
  • Vjatšeslav Jermolajev
Vjatšeslav Jermolajev 13:25:16
 20:25
04:45:11
217 21 C2MEN 304
  • Indrek Palo
  • Sigmar Kasuk
Leemekulbi liigutajad 13:27:07
 20:27
04:47:02
218 76 K2MEN 1012
  • Andrei Svištš
  • Janno Ritsberg
Rahumäe Ekspress 13:28:43
 20:28
04:48:38
219 84 K1MEN 122
  • Andrus Kaldma
ammon 13:28:49
 20:28
04:48:44
220 77 K2MEN 865
  • Meelis Sulg
  • Mihkel Joonas
Slava käsi 13:29:34
 20:29
04:49:29
221 78 K2MEN 1255
  • Algis Antsi
  • Kaspar Konist
Sanehex 13:30:04
 20:30
04:49:59
222 1 K3MEN 17
  • Martin Ilumets
  • Hegert Mölder
  • Matti Tuul
I Can Grab 13:30:22
 20:30
04:50:17
223 22 C2MEN 639
  • toomas Soodla
  • Kert Poolak
Leevi 2 13:30:36
 20:30
04:50:31
224 85 K1MEN 202
  • Tavo Kangru
Plastvann 13:30:56
 20:30
04:50:51
225 79 K2MEN 661
  • Aleksei Gornev
  • Indrek Viks
Sohvi Nelivedu 13:32:58
 20:32
04:52:53
226 80 K2MEN 56
  • Taavi Muru
  • Tõnu Niilo
Team Muru 13:33:05
 20:33
04:53:00
227 23 C2MEN 494
  • Tarmo Habe
  • Ragnar Rosenberg
SK Roosu 13:33:08
 20:33
04:53:03
228 81 K2MEN 666
  • Siim Karukäpp
  • Tõnis Kattai
Bohica 13:33:09
 20:33
04:53:04
229 86 K1MEN 138
  • Varro Vooglaid
Varro Vooglaid 13:34:23
 20:34
04:54:18
230 1 RAFT 957
  • Unno Niit
  • Kristo Valtin
  • Karmo Põder
  • Risto Tõniste
  • Jaanus Kala
  • Jaanus Pruuli
  • Heini Põder
  • Martin Kaljumets
  • Kalmer Valtin
EI OLE TÜÜRI & EI PANE KITSE 13:34:42
 20:34
04:54:37
231 5 C2MIX 20
  • Sergei Vertepov
  • Maare Mõttus
Vabadussport 13:35:13
 20:35
04:55:08
232 82 K2MEN 812
  • Hain Lamp
  • Ralf Lamp
Ralf&Hain 13:35:23
 20:35
04:55:18
233 87 K1MEN 1331
  • Tõnu Jõgi
Jõgi 13:35:27
 20:35
04:55:22
234 88 K1MEN 1036
  • Lembit Uudsemaa
www.skpirita.ee 13:35:29
 20:35
04:55:24
235 83 K2MEN 765
  • Indrek Volens
  • Tarmo Aarma
Indrek&Tarmo 13:35:58
 20:35
04:55:53
236 84 K2MEN 796
  • Kaarel Adler
  • Timo Tiisler
Timtar Grupp 13:36:06
 20:36
04:56:01
237 85 K2MEN 360
  • MARIO PÕLD
  • MART POTISEPP
MP ruudus 13:36:37
 20:36
04:56:32
238 86 K2MEN 711
  • Tanel Tamm
  • Tanel Schönberg
Umbõlõ kipe om 13:36:42
 20:36
04:56:37
239 87 K2MEN 739
  • Krister Kamla
  • Mihkel Moorats
Süsta suslikud 13:36:59
 20:36
04:56:54
240 24 C2MEN 830
  • Indrek Rest
  • Anti Eskla
Kohe näha, et Vanad Sõbrad 13:37:29
 20:37
04:57:24
241 88 K2MEN 860
  • Rainis Tammar
  • Reimo Allik
Spordiklubi Imperial 13:37:43
 20:37
04:57:38
242 25 C2MEN 902
  • Otto Pukk
  • Oliver Tiitus
Uppumatu pähklikoor 13:38:26
 20:38
04:58:21
243 89 K2MEN 848
  • Silver Laas
  • Hando Ruusmaa
Vaba Tahe 13:39:18
 20:39
04:59:13
244 90 K2MEN 477
  • Olden Jentson
  • Vidrik Võsoberg
WW1 13:39:38
 20:39
04:59:33
245 26 C2MEN 964
  • Kaarel Kiiver
  • Kaupo Kiiver
U48 13:40:11
 20:40
05:00:06
246 91 K2MEN 354
  • Andres Oopkaup
  • Indrek Oopkaup
O Team 13:40:33
 20:40
05:00:28
247 23 K2MIX 937
  • Aivar Kubjas
  • Liina Sadam
Ugrimugri 13:41:45
 20:41
05:01:40
248 27 C2MEN 100
  • Reino Bürkland
  • Garrett Kuut
Madalsagedustorpeedo 13:41:48
 20:41
05:01:43
249 89 K1MEN 1018
  • Priit Parmasson
Wilson 13:42:21
 20:42
05:02:16
250 90 K1MEN 90
  • Anti Einpaul
anti.ee 13:43:08
 20:43
05:03:03
251 92 K2MEN 649
  • Paul Jaakson
  • Tõnis Paara
Shäsn for 13:43:10
 20:43
05:03:05
252 91 K1MEN 816
  • Tarmo Terve
Cosmic Paddle 13:43:21
 20:43
05:03:16
253 28 C2MEN 262
  • Raino Tarbe
  • Riho Tarbe
Kanuupeerud 13:43:34
 20:43
05:03:29
254 29 C2MEN 559
  • Paul Erik Olli
  • Karl-Martin Voovere
Pole|vahet 13:44:13
 20:44
05:04:08
255 93 K2MEN 698
  • Toomas Runno
  • Silver Kivirand
Asjapulgad 13:44:26
 20:44
05:04:21
256 3 K2WOM 819
  • Marilin Tuul
  • Mai-Liis Põhjala
World of Kayaks 13:44:32
 20:44
05:04:27
257 30 C2MEN 371
  • Raido Ruse
  • Indrek Konno
Lahemaa Mereklubi 13:45:13
 20:45
05:05:08
258 92 K1MEN 991
  • Veiko Valjala
VDI 13:46:47
 20:46
05:06:42
259 31 C2MEN 294
  • Mart Heinla
  • Karl Heinla
Äbandi konnad 13:47:00
 20:47
05:06:55
260 24 K2MIX 133
  • Indrek Mägi
  • Jaana Väli
MägiVäli 13:47:12
 20:47
05:07:07
261 32 C2MEN 539
  • Reimo Mestiljainen
  • Elmo Nemvalts
Tsungli 13:47:30
 20:47
05:07:25
262 1 BOAT 522
  • Valmar Parisalu
  • Martin Räim
  • Silver Pukk
Vanad Sõudebaasi Mehed 13:48:12
 20:48
05:08:07
263 93 K1MEN 186
  • Maik Müür
Kriegsmarine 13:48:18
 20:48
05:08:13
264 94 K1MEN 528
  • Priit Kirotar
Kiro 13:48:46
 20:48
05:08:41
265 95 K1MEN 257
  • Markku Juronen
Metsamehed 13:48:52
 20:48
05:08:47
266 94 K2MEN 994
  • Anti Kadastik
  • Ivar Kaldam
Üritajad 13:48:55
 20:48
05:08:50
267 95 K2MEN 612
  • Siim Ennuvere
  • Siim-Erik Pärn
Simmod 13:49:06
 20:49
05:09:01
268 4 K2WOM 115
  • Kaili Sarapuu
  • Kristel Kivi
Roo-loorkull 13:49:41
 20:49
05:09:36
269 33 C2MEN 919
  • Jānis Neilands
  • Oskars Sīmanis
Ādažu airēšanas klubs 13:50:19
 20:50
05:10:14
270 96 K1MEN 47
  • Sander Nemvalts
Kalsa kayaking team 13:51:33
 20:51
05:11:28
271 6 C2MIX 608
  • Nikolai Mestiljainen
  • Moonika Mestiljainen
M&M 13:51:49
 20:51
05:11:44
272 97 K1MEN 1209
  • Karl Urbanik
BMW M-Paketas 13:52:28
 20:52
05:12:23
273 96 K2MEN 829
  • Aarne Rattasepp
  • Peter Repkin
Pets & Poisu 13:52:41
 20:52
05:12:36
274 98 K1MEN 835
  • Martin Õunap
G E N E M 13:53:50
 20:53
05:13:45
275 2 RAFT 841
  • Kristi Johanson
  • Keidi Käis
  • Roomet Kahar
  • Aigar Nuuma
  • Andrus Järg
  • Ole Musting
  • Ilo Suurmets
  • Veiko Eomois
  • Marko Avikson
Eesti Tõukerattaliit 13:54:10
 20:54
05:14:05
276 25 K2MIX 128
  • Marie Laanisto
  • Laur Tammeorg
VOOG 13:54:41
 20:54
05:14:36
277 34 C2MEN 39
  • Kert Lillemäe
  • Erko Vaher
Team GRK 13:55:12
 20:55
05:15:07
278 97 K2MEN 290
  • Marten Küngas
  • Teodor Manivald Toomik
Tigu ja Künx 13:55:48
 20:55
05:15:43
279 1 C3MIX 1290
  • Hans Rämmal
  • Ingre Proos
  • Silver Schliep
Nana 13:56:51
 20:56
05:16:46
280 7 C2MIX 465
  • Marju Parv
  • Andres Parv
Paid Parved 13:57:01
 20:57
05:16:56
281 98 K2MEN 956
  • Meelis Kolk
  • Harri Leetjõe
Hilised ärkajad 13:59:56
 20:59
05:19:51
282 99 K2MEN 486
  • Arno Aamisepp
  • Rait Kärner
Tagavedu 14:00:21
 21:00
05:20:16
283 35 C2MEN 921
  • Lauri Adamson
  • Margus Klais
Jälle need tibud vol 3 14:00:45
 21:00
05:20:40
284 3 RAFT 570
  • Ranno Kaju
  • Argo Kaju
  • Carlo Kurvits
  • Allar Muuga
  • Vassili Januskevits
  • Henry Uibo
  • Vladimir Silin
  • Artur Astrahantsev
  • Pjotr Januskevits
KIVIPARTNER 14:01:13
 21:01
05:21:08
285 100 K2MEN 147
  • Tadas Zuzevičius
  • Remigijus Žilinskas
SwampMan 14:01:22
 21:01
05:21:17
286 26 K2MIX 1184
  • Veiko Aruküla
  • Kristi Aruküla
Tammistu 14:01:32
 21:01
05:21:27
287 36 C2MEN 1120
  • Enn Ekštein
  • Deimon Meitus
SK Mäo Vägilased 14:02:01
 21:02
05:21:56
288 99 K1MEN 586
  • Siim Kannistu
Äripataljoni Simon 14:02:57
 21:02
05:22:52
289 37 C2MEN 498
  • Ülo Veddel
  • Kaupo Eliste
Weddeliku Tiheduse Eksperiment 14:03:05
 21:03
05:23:00
290 38 C2MEN 654
  • Ranno Suits
  • Marko Mätas
Karupüksid 14:03:22
 21:03
05:23:17
291 101 K2MEN 644
  • Donatas Zaikauskas
  • Andrius Laurinavicius
Mazeikiu turistu klubas 1 14:03:35
 21:03
05:23:30
292 100 K1MEN 668
  • Raimo Roodi
PoissRaisk 14:03:48
 21:03
05:23:43
293 27 K2MIX 721
  • Rita Šniukienė
  • Darius Janušonis
Upių labirintas 1 14:03:57
 21:03
05:23:52
294 8 C2MIX 366
  • Jaan Raha
  • Jaanika Vichterpal
Marine Diesel 14:05:03
 21:05
05:24:58
295 101 K1MEN 616
  • Ants Nokkur
Kose Torpeedo 14:05:18
 21:05
05:25:13
296 5 K2WOM 1214
  • Riinu Rätsep
  • Angela Kaldmaa
Väike Välk 14:05:24
 21:05
05:25:19
297 102 K1MEN 747
  • Mait Aruste
Lepatriinud 14:05:41
 21:05
05:25:36
298 102 K2MEN 727
  • Kristjan Muuli
  • Lauri Teppo
Valge Põder 14:05:44
 21:05
05:25:39
299 103 K2MEN 821
  • Aare Kährik
  • Ranno Tasane
Mulks 14:06:43
 21:06
05:26:38
300 104 K2MEN 124
  • Mikk Pihu
  • Toivo Varrik
Vabad Käed 14:07:06
 21:07
05:27:01
301 105 K2MEN 633
  • Karl Prees
  • Vambola Õis
Jack Daniels 14:08:12
 21:08
05:28:07
302 103 K1MEN 648
  • Alvydas Endriulis
Mazeikiu turistu klubas 5 14:08:19
 21:08
05:28:14
303 9 C2MIX 520
  • Kärt Otto
  • Sander Haukamägi
Võidukas paar 14:08:33
 21:08
05:28:28
304 39 C2MEN 471
  • Urmas Popp
  • Urmas Leol
U&U 14:09:35
 21:09
05:29:30
305 104 K1MEN 814
  • Gunnar Saloste
WAFI 14:09:45
 21:09
05:29:40
306 40 C2MEN 857
  • Karl Kustav Kaarelson
  • Tanel Mihkli
Kahepaiksed 14:10:43
 21:10
05:30:38
307 106 K2MEN 1330
  • Lars Riisalu
  • Enari Ilves
Merevägi 14:10:48
 21:10
05:30:43
308 6 SUP_MEN 563
  • Sven Kaabel
mysup.ee 14:10:54
 21:10
05:30:49
309 105 K1MEN 114
  • Kaarel Käsk
Kaarel Käsk 14:11:01
 21:11
05:30:56
310 41 C2MEN 900
  • Marko Vildersen
  • Priit Ervald
Siniseks pressitud plastikaat-kilekott ja pang higist nõrgunud salfakaid! 14:11:13
 21:11
05:31:08
311 42 C2MEN 967
  • Villu Zirnask
  • Aivar Luud
Go Reisiajakiri 14:11:20
 21:11
05:31:15
312 43 C2MEN 1327
  • Uku Sõrmus
  • Robin-Sulev Mahlakas
TESTOSTEROON / Põlva Gümnaasium 14:11:22
 21:11
05:31:17
313 28 K2MIX 1239
  • Kaarel Kuslap
  • Kelli Saar
Läti koondis 14:12:01
 21:12
05:31:56
314 107 K2MEN 659
  • Karmo Karelson
  • Siim Jõeväli
WAFI 2 14:12:12
 21:12
05:32:07
315 108 K2MEN 867
  • Vjatšeslav Antipenko
  • Toomas Kärner
Stepihunt 14:12:19
 21:12
05:32:14
316 109 K2MEN 270
  • Karel Tops
  • Harri Laks
Harri & Karel Co. 14:12:25
 21:12
05:32:20
317 10 C2MIX 1225
  • Christina Luhamets
  • Jussi Taar
Vytautas 14:12:31
 21:12
05:32:26
318 110 K2MEN 658
  • ARŪNAS BENIUŠIS
  • TOMAS TAUCIUS
SOK-AS 14:12:44
 21:12
05:32:39
319 44 C2MEN 1045
  • Tarvo Leesik
  • Rauno Leesik
Luukse Leesikud 14:13:12
 21:13
05:33:07
320 111 K2MEN 1087
  • Tarmo Kütt
  • Andres Siiman
Lestad 14:13:34
 21:13
05:33:29
321 112 K2MEN 705
  • Adam Georg Kombe
  • Argo Sikk
Betsafe 14:13:55
 21:13
05:33:50
322 45 C2MEN 785
  • Marko Murro
  • ALAR PEEK
Õnne ja Rõõmu 14:14:37
 21:14
05:34:32
323 29 K2MIX 194
  • Kai Pertel
  • Tiit Pertel
Tunne Kodumaad 14:15:10
 21:15
05:35:05
324 113 K2MEN 1024
  • Tanel Keskoja
  • Magnus Keskoja
Riisali spordiselts 14:16:05
 21:16
05:36:00
325 114 K2MEN 628
  • Aivo Joost
  • Siim Vaade
Chang 14:16:07
 21:16
05:36:02
326 30 K2MIX 350
  • Ester Parksepp
  • Marek Parksepp
Parksepp 14:16:20
 21:16
05:36:15
327 115 K2MEN 768
  • Martin Püssim
  • Rainer Kaar
Sõuan kuni jõuan 14:17:25
 21:17
05:37:20
328 46 C2MEN 247
  • Robert Palo
  • Elias-Rafael Toming
Tiibetlased 14:18:23
 21:18
05:38:18
329 47 C2MEN 342
  • Lauri Semevsky
  • Viljar Semevsky
Semmid 14:18:55
 21:18
05:38:50
330 48 C2MEN 822
  • Martin Rakver
  • Steven Plado
Tuuletallajad 14:19:02
 21:19
05:38:57
331 49 C2MEN 759
  • Mart Reim
  • Ralf Tambets
Meleena 14:19:10
 21:19
05:39:05
332 116 K2MEN 1187
  • Ainar Õisnurm
  • Karli Aasma
Kadaka Aerud 14:19:28
 21:19
05:39:23
333 117 K2MEN 675
  • Mihkel Utt
  • Andi Pleskovski
Äripataljon 14:20:05
 21:20
05:40:00
334 4 RAFT 1002
  • Jaanus Karu
  • Erki Rääk
  • Janar Tähepõld
  • Heigo Saare
  • Andres Ulmas
  • Heigo Veskiväli
  • Madis Luik
  • Paavo Prii
  • Sander Vanaisak
Zwei Boote 14:20:41
 21:20
05:40:36
335 118 K2MEN 1183
  • Christopher Homenja
  • Targo Holsting
KV Tartust 14:21:37
 21:21
05:41:32
336 1 SUP_WOM 536
  • Tiiu-Triin Tigas
Nordic sup girl 14:21:41
 21:21
05:41:36
337 106 K1MEN 260
  • Martin Käämer
Lambimiki 14:21:51
 21:21
05:41:46
338 50 C2MEN 448
  • Janek Jakobson
  • Silver Peuša
Aerutame lõpuni 14:22:05
 21:22
05:42:00
339 51 C2MEN 391
  • Priit Kuldsaar
  • Martin Link
Made 14:22:37
 21:22
05:42:32
340 119 K2MEN 1151
  • Ervin Kõll
  • Martin Põvvat
Orina Seltsimehed 14:23:38
 21:23
05:43:33
341 107 K1MEN 1285
  • Erki Ani
Ükskaks 14:23:41
 21:23
05:43:36
342 7 SUP_MEN 799
  • Fred Müürsepp
Surftown 14:23:51
 21:23
05:43:46
343 52 C2MEN 667
  • Lembit Nokkur
  • Serhii Buhovets
Õkva Prõlla 14:24:58
 21:24
05:44:53
344 31 K2MIX 940
  • Indrek Aavik
  • Suzy Anett Aavik
Jaagu ja Laatsi 14:25:19
 21:25
05:45:14
345 1 UNK2MEN 1197
  • Rokas Jurcys
  • Karolis Zaleckas
Atsipute 14:25:37
 21:25
05:45:32
346 53 C2MEN 211
  • Sten Talviste
  • Jan Mustjõgi
Aeruklubi Uppuvad Koprad 14:25:44
 21:25
05:45:39
347 54 C2MEN 607
  • Endo Haossar
  • Kaupo Pedosk
Auna Ehitus 14:26:19
 21:26
05:46:14
348 2 MEGASUP 142
  • Markel Pärnsalu
  • Rait Merisaar
  • Mihkel Mets
  • Mihkel Pari
  • Kauri Kägo
aerulaud.ee 14:26:29
 21:26
05:46:24
349 2 SUP_WOM 28
  • Consuelo Laanemäe Räim
My SUP 14:27:14
 21:27
05:47:09
350 120 K2MEN 852
  • Vello Misler
  • Rein Valdmaa
Vanad - Koerad 14:27:26
 21:27
05:47:21
351 11 C2MIX 725
  • Meeli Laos
  • Meelis Luukas
Ootan tuult 14:27:35
 21:27
05:47:30
352 121 K2MEN 1171
  • Haralds Ozolins
  • Toms Rutkovskis
Appendicitis 14:28:49
 21:28
05:48:44
353 122 K2MEN 214
  • Tõnis Tomson
  • Janno Selter
Hiiumaa Paadimehed 14:29:01
 21:29
05:48:56
354 123 K2MEN 403
  • Rauno raudne
  • Ants Kristjan Tamm
vesipyhvel 2.0 14:29:32
 21:29
05:49:27
355 32 K2MIX 1188
  • Liis Truubon
  • Karut Luur
Siilid 14:29:36
 21:29
05:49:31
356 55 C2MEN 1203
  • Johannes Klaus Konksi
  • Margo Raju
Kaitseväe Akadeemia 14:29:41
 21:29
05:49:36
357 56 C2MEN 1312
  • Miko Meitus
  • Harri Mähar
Setu Sauna Selts 14:31:26
 21:31
05:51:21
358 33 K2MIX 501
  • Mare Mändla
  • Jaanus Koort
Märjad lestad 14:31:52
 21:31
05:51:47
359 108 K1MEN 883
  • Aivo Kalmet
Metsaline 14:32:10
 21:32
05:52:05
360 1 C2WOM 736
  • Pille-Riin Meikop
  • Sille Meikop
Hullud Meiksid 14:32:25
 21:32
05:52:20
361 6 K2WOM 1065
  • Merilin Treu
  • Ingrid Treu
SugulasedSõgedad 14:32:44
 21:32
05:52:39
362 8 SUP_MEN 5
  • Tõnis Räim
My SUP 14:32:58
 21:32
05:52:53
363 124 K2MEN 671
  • Siim Jaas
  • Alo Kähr
Keskmiselt 30 14:33:09
 21:33
05:53:04
364 57 C2MEN 1248
  • Mart Põld
  • Mait Mäesalu
KOLMAS KORD 14:33:20
 21:33
05:53:15
365 109 K1MEN 519
  • Magnus Meier
Kapsauss 14:34:05
 21:34
05:54:00
366 5 RAFT 464
  • Meelis Maidla
  • Margus Lepp
  • Urmet Hiiekivi
  • Tauno Rannaste
  • Allan Kaasik
  • Kaido Sing
  • Rait Rodi
  • Indrek Karolin
  • Tanel Talvik
JÕUJAAM 14:34:12
 21:34
05:54:07
367 125 K2MEN 130
  • Lauri Liblik
  • Sigmar Lüüs
Suusahullud 14:34:33
 21:34
05:54:28
368 1 UNK3MEN 293
  • Timo Ainasalu
  • Alar Alas
  • Hardy Puu
Vesilind 14:34:50
 21:34
05:54:45
369 58 C2MEN 1026
  • Jaan Mändmets
  • Risto Lilleleht
Jarimäli 14:35:11
 21:35
05:55:06
370 59 C2MEN 1138
  • rauno mattisen
  • Margus Aru
roomajad 14:35:19
 21:35
05:55:14
371 110 K1MEN 805
  • Guido Mattisen
Tormaja 14:35:25
 21:35
05:55:20
372 34 K2MIX 1328
  • Maili Jorro
  • Ülo Madissoon
Saku TK 14:35:49
 21:35
05:55:44
373 35 K2MIX 701
  • Kalju Baumann
  • Kersti Baumann
Piilu Part 14:35:58
 21:35
05:55:53
374 111 K1MEN 280
  • Waska Asi
WASKA 14:36:08
 21:36
05:56:03
375 126 K2MEN 125
  • valmar Sisask
  • Kaido Kirsimäe
Valmar & Kaido SK 14:36:13
 21:36
05:56:08
376 112 K1MEN 1040
  • Sander Saat
Torpeedo 14:36:17
 21:36
05:56:12
377 113 K1MEN 163
  • MARKO HARJO
JÄLLE MINA 14:36:22
 21:36
05:56:17
378 127 K2MEN 869
  • Karl Dubas
  • Aarne Tuule
Sukelpardid 14:37:03
 21:37
05:56:58
379 60 C2MEN 598
  • Herki Laanmets
  • Tanel Jevstignejev
Hatiku Poldid 14:37:25
 21:37
05:57:20
380 6 RAFT 662
  • Margus Merilo
  • Toomas Merilo
  • Markko Raja
  • Kevin Raja
  • Raimo Rohi
  • Erki Rohi
  • Tanel Liigmann
  • Siim Türnpuu
  • Maarjo Rang
Vooluga 14:37:54
 21:37
05:57:49
381 9 SUP_MEN 820
  • TÕNIS METSTAK
SUNLOVERS 14:38:04
 21:38
05:57:59
382 61 C2MEN 1272
  • Margus Trumsi
  • Rauno Masing
Paras Paar 14:39:24
 21:39
05:59:19
383 62 C2MEN 1106
  • Tarmo Moora
  • Raido Vagula
MooraVagula 14:40:15
 21:40
06:00:10
384 63 C2MEN 909
  • Stefan Falk
  • Talis Tiivoja
Roheline peletis 14:40:58
 21:40
06:00:53
385 1 K3MIX 318
  • Mart Kivistik
  • Ranno Kivistik
  • Kaisa Aatonen
Kolepaha 14:41:12
 21:41
06:01:07
386 128 K2MEN 823
  • Jaanus Juhani
  • Andreas Porman
Kloostrivennad II 14:41:27
 21:41
06:01:22
387 114 K1MEN 691
  • Raivo Põhjala
Minge metsa 14:41:32
 21:41
06:01:27
388 129 K2MEN 703
  • Madis Altermann
  • Rauno Ojamägi
Segased 14:43:13
 21:43
06:03:08
389 130 K2MEN 432
  • Silver-Toomas Ant
  • Eero Ääremaa
Uhti-Uhti-Uhkesti 14:44:33
 21:44
06:04:28
390 12 C2MIX 455
  • Ilo Toom
  • Liis Toom
Noora 14:44:39
 21:44
06:04:34
391 131 K2MEN 933
  • Toivo Ratas
  • Veiko Kanistik
Tuurit-Tuurit 14:44:50
 21:44
06:04:45
392 64 C2MEN 387
  • Armands Kulikovskis
  • Janek Mähar
Lidojošās Vardes 14:45:31
 21:45
06:05:26
393 36 K2MIX 9
  • Kaidi Luik
  • Indrek Luik
Luigelend 14:45:41
 21:45
06:05:36
394 65 C2MEN 798
  • MEELIS PEETRIS
  • MEELIS LAKS
Meelismehed 14:45:48
 21:45
06:05:43
395 115 K1MEN 355
  • Raimond Lepiste
WETTE 14:46:17
 21:46
06:06:12
396 116 K1MEN 357
  • Martin Kutser
WETTE 14:46:23
 21:46
06:06:18
397 5 K1WOM 356
  • Anett Välling
WETTE 14:46:27
 21:46
06:06:22
398 132 K2MEN 592
  • Jaan Ulst
  • Kristjan Kaunissaare
Belle Isle 14:46:39
 21:46
06:06:34
399 133 K2MEN 722
  • Pavelas Kirilovas
  • Tomas Kirilovas
Upių labirintas 2 14:46:48
 21:46
06:06:43
400 37 K2MIX 778
  • Ruslans Zdanovičs
  • Julija Krumberga
ULTRA paragliding club 14:47:03
 21:47
06:06:58
401 13 C2MIX 632
  • Geiti Sohard
  • Ants-Hindrek Tiido
Pii-R-Ruudus 14:47:21
 21:47
06:07:16
402 66 C2MEN 1320
  • Marko Kindlam
  • Janis Kindlam
Nautilus 14:47:36
 21:47
06:07:31
403 134 K2MEN 310
  • Guntars Logins
  • Andris Evelis
Team Latvia 14:47:47
 21:47
06:07:42
404 67 C2MEN 179
  • Priit Madisson
  • Jaanus Pedajas
MihkliAnkur 14:48:18
 21:48
06:08:13
405 135 K2MEN 94
  • Margus Hoop
  • Riiko Kaseorg
Tartu Mainor 3.kursus 14:49:02
 21:49
06:08:57
406 68 C2MEN 1231
  • Martin Meitern
  • Siim Lassmann
Kahe Kivi Vahel 14:49:08
 21:49
06:09:03
407 117 K1MEN 400
  • Mihkel Puusepp
Meeste Varjupaik 14:49:57
 21:49
06:09:52
408 69 C2MEN 131
  • Ardo Luhakivi
  • Eero Valge
Kriimsilm 14:50:04
 21:50
06:09:59
409 2 UNK3MEN 958
  • Sander Mikk
  • Karl Koost
  • Roland Himma
Ain Tursk ja 2 ahvenat 14:50:10
 21:50
06:10:05
410 38 K2MIX 518
  • Rauno Ragnar Magnar
  • Jaanika Mändla
Lolo ja Pepe 14:50:14
 21:50
06:10:09
411 118 K1MEN 151
  • Henrik Mollok
Täämba õdagu praadimi kunna ! 14:50:32
 21:50
06:10:27
412 70 C2MEN 307
  • Kalle Klandorf
  • Hallar Tamm
Elektrimootor 14:51:18
 21:51
06:11:13
413 136 K2MEN 261
  • Kristo Ots
  • Kristjan Raudlepp
PowerDeaf 14:51:25
 21:51
06:11:20
414 137 K2MEN 1067
  • Sander Puri
  • kalle valdman
Koit&Kalle 14:51:31
 21:51
06:11:26
415 119 K1MEN 1186
  • Toomas Kuul
Kõivu 14:54:02
 21:54
06:13:57
416 71 C2MEN 1085
  • Aivar Leid
  • Villu Sepri
Järvamaamehed 14:54:05
 21:54
06:14:00
417 72 C2MEN 927
  • Reijo Sõukand
  • Reno Palmik
Kuuratsanikud kuuvalgel ööl 14:54:43
 21:54
06:14:38
418 2 C2WOM 102
  • Liina Palu
  • Siret Zirna
LiiSi 14:55:08
 21:55
06:15:03
419 138 K2MEN 1
  • Ats Möllits
  • Ranno Kalda
Team Volvo Trucks 14:55:28
 21:55
06:15:23
420 10 SUP_MEN 167
  • Maris Zudrags
XXX 14:56:16
 21:56
06:16:11
421 73 C2MEN 18
  • Heikki Sohard
  • Martin Rattus
Kagu Elekter 14:57:34
 21:57
06:17:29
422 14 C2MIX 73
  • Kristiina Hansen
  • Mats Hansen
Medulla Oblongata 14:59:35
 21:59
06:19:30
423 74 C2MEN 1081
  • Allar Mällo
  • Marken Raudnagel
Pedaskonna Spordikool 14:59:41
 21:59
06:19:36
424 7 K2WOM 1323
  • Tuuli Meriste
  • Kalli Samorodni
Vennad Meristed 15:00:13
 22:00
06:20:08
425 139 K2MEN 34
  • Kristjan Pihus
  • Martin Lints
Ypsilon 15:01:21
 22:01
06:21:16
426 140 K2MEN 330
  • Mattias Pavlov
  • Martin Roots
Ööliin 15:01:37
 22:01
06:21:32
427 141 K2MEN 1175
  • Erki Täht
  • Avo Kirsipuu
AMARILLO 15:01:42
 22:01
06:21:37
428 120 K1MEN 1060
  • Anti Kubjas
Tasa Sõuan 15:02:25
 22:02
06:22:20
429 121 K1MEN 180
  • Enriko Eelmäe
Exlorer 15:02:26
 22:02
06:22:21
430 39 K2MIX 35
  • Liina Reinsaar
  • Indrek Ints
Tiim Üllar 15:02:48
 22:02
06:22:43
431 3 C2WOM 1230
  • Kertu Tombak
  • Kertu Vuks
Kertu ruudus 15:03:20
 22:03
06:23:15
432 75 C2MEN 3
  • Toomas Aul
  • Tiit Aul
Kodusahver 15:03:27
 22:03
06:23:22
433 142 K2MEN 385
  • Kristjan Kiivit
  • Kaarel Kiivit
Kiivitajad 15:03:34
 22:03
06:23:29
434 143 K2MEN 1134
  • Kaspar Karus
  • Marcus Nõmm
TIK2012 15:03:45
 22:03
06:23:40
435 8 K2WOM 1303
  • marian akker
  • Janne Sokk
Hommikuks koju 15:03:48
 22:03
06:23:43
436 40 K2MIX 774
  • Kaspar Rannaääre
  • Liisi Mets
Tülipole 15:03:56
 22:03
06:23:51
437 122 K1MEN 268
  • Roomet Sedman
Rookel 15:04:05
 22:04
06:24:00
438 144 K2MEN 1301
  • Sten-Henrik Kendaru
  • Georg Ruberg
2 kaera, 2 aeru 15:05:21
 22:05
06:25:16
439 145 K2MEN 45
  • Tauno Ojasaar
  • Evar Ojasaar
VeeMeel 15:07:54
 22:07
06:27:49
440 7 RAFT 222
  • Alo Viira
  • Tarmo Truup
  • Taimar Jõgeva
  • Teodor Siska
  • Argo Ladva
  • Sten Maask
Vändaandur 15:08:12
 22:08
06:28:07
441 41 K2MIX 313
  • Romet Palmik
  • Sigrid Kasuk-Palmik
Sinilind 15:08:51
 22:08
06:28:46
442 6 K1WOM 585
  • Rūta Patmalniece
Patmalnieks 15:09:24
 22:09
06:29:19
443 15 C2MIX 36
  • Gunnar Pae
  • Ene Pae
Enegunn 15:09:38
 22:09
06:29:33
444 123 K1MEN 1167
  • Sven Pärand
Ankur Põhja 15:09:59
 22:09
06:29:54
445 4 C2WOM 730
  • Kerli Mägi
  • Merili Aaspalu
Suts ja valmis 15:10:29
 22:10
06:30:24
446 76 C2MEN 615
  • Siim Rauba
  • Markel Sohard
Speedos 15:10:44
 22:10
06:30:39
447 146 K2MEN 910
  • Indrek Põld
  • Ergo Ohmann
KLASSIVENNAD 15:11:31
 22:11
06:31:26
448 147 K2MEN 974
  • Rimo Hunt
  • Martin Kritt
XTeam 15:12:26
 22:12
06:32:21
449 42 K2MIX 1309
  • Kairi Kalder
  • Maikl Jaakson
KaMa 15:12:32
 22:12
06:32:27
450 43 K2MIX 1206
  • aet köster
  • Al Dente
Click OK 15:12:50
 22:12
06:32:45
451 148 K2MEN 1284
  • Kristjan Klasen
  • Henry Mitt
Belief Eesti 15:17:08
 22:17
06:37:03
452 149 K2MEN 1055
  • Sam Mcartney
  • David Winter
A kiwi and Zimbabwean hopped into a kayak... Round 2 15:17:21
 22:17
06:37:16
453 150 K2MEN 152
  • Mihkel Kerge
  • Joonas Saviauk
Keskpärane praam 15:17:34
 22:17
06:37:29
454 9 K2WOM 717
  • Kadri Samuel
  • Keidy Säinas
Are we there yet? 15:18:22
 22:18
06:38:17
455 11 SUP_MEN 1333
  • Ranar Õisma
Kelly-Kimberly 25 15:18:34
 22:18
06:38:29
456 77 C2MEN 792
  • Tõnu Tomingas
  • Janno Lampp
Kärajad 15:18:57
 22:18
06:38:52
457 8 RAFT 834
  • andres tänav
  • alar sireli
  • Andre Taidre
  • rain noobel
  • samuel moring
  • alar venne
suursoo team 15:19:16
 22:19
06:39:11
458 78 C2MEN 411
  • Margo Nigul
  • Marvo Kalmus
Kõuekõmin 15:20:28
 22:20
06:40:23
459 151 K2MEN 507
  • Jörgen Jõulu
  • Mattias Karu
YanaToomia 15:21:41
 22:21
06:41:36
460 44 K2MIX 1287
  • Marika Kütt
  • Holger Nõmm
HoMaar 15:23:05
 22:23
06:43:00
461 79 C2MEN 107
  • Siim Laine
  • Peeter Jõeloo
TOJOTA KANUU REISING 15:23:19
 22:23
06:43:14
462 152 K2MEN 175
  • Kullo Pohlak
  • Martin Beilmann
Kuli&Matu 15:24:04
 22:24
06:43:59
463 153 K2MEN 874
  • Raivo Prants
  • Marko Vilberg
M-R 15:24:48
 22:24
06:44:43
464 154 K2MEN 85
  • Rivo Rahuoja
  • thomas kuus
Sähkomiehet 15:24:57
 22:24
06:44:52
465 9 RAFT 311
  • Ainar Afanasjev
  • Gert Raidla
  • Ottomar Kirspuu
  • Märt Mägi
  • Sten Kusma
  • Rauno Pettai
  • Harry Säär
  • Mark Liivalaid
  • Maru-Mehis Kore
Pioneeripataljon 15:25:31
 22:25
06:45:26
466 155 K2MEN 715
  • Tõnu Kask
  • Janor Talts
Kask&Talts 15:25:46
 22:25
06:45:41
467 124 K1MEN 1132
  • Argo Park
Sneakyfuck 15:26:33
 22:26
06:46:28
468 80 C2MEN 741
  • Janek Adamson
  • Marek Lend
VisaHing 2 15:27:31
 22:27
06:47:26
469 156 K2MEN 794
  • Mark Henrik Vorobjov
  • Rudolf Põldma
Aquahoolikud 15:27:39
 22:27
06:47:34
470 157 K2MEN 1094
  • Reno Kurg
  • Nils Võsa
Coco Rasta 15:27:47
 22:27
06:47:42
471 3 MEGASUP 908
  • Alar Telk
  • Marit Dremljuga-Telk
  • Jaanus Hallik
  • Maarja Hallik
ALAR AND THE THREE DRAGONS (Roosisaare surfiklubi) 15:28:10
 22:28
06:48:05
472 81 C2MEN 694
  • Janar Eelmaa
  • Marten Meiel
ZutzJaValmis 15:30:07
 22:30
06:50:02
473 158 K2MEN 228
  • Oliver Haav
  • Uku-Urmas Tross
Musical 15:30:20
 22:30
06:50:15
474 159 K2MEN 950
  • Jakob Johan Lindam
  • Tanel Uusküla
Kohalikud 15:30:46
 22:30
06:50:41
475 45 K2MIX 249
  • Karl Hendrik Tamkivi
  • Brita Laht
Aerjalalised 15:30:51
 22:30
06:50:46
476 82 C2MEN 121
  • Joosep Andrespuk
  • Kris Traks
Ollepa 15:31:14
 22:31
06:51:09
477 83 C2MEN 154
  • Aivar Tugedam
  • Martin Laur
Kelluke 15:32:54
 22:32
06:52:49
478 10 K2WOM 1305
  • Janeli Patrail
  • Hanna Rein
Kõige ägedamad 15:33:14
 22:33
06:53:09
479 84 C2MEN 349
  • Meliko Siniorg
  • Martin Veermäe
ARENA 15:33:27
 22:33
06:53:22
480 160 K2MEN 336
  • Ariks Lusis
  • Andis Silde
Limenis 15:34:31
 22:34
06:54:26
481 161 K2MEN 575
  • Margus Kelder
  • Jüri Lehestik
Tulilind 15:34:51
 22:34
06:54:46
482 162 K2MEN 838
  • Kaspar Kotter
  • Laur Lilienberg
Akvahoolikud 15:35:05
 22:35
06:55:00
483 125 K1MEN 470
  • Janno Flink
Kaheksateist 15:35:59
 22:35
06:55:54
484 163 K2MEN 775
  • Artūrs Ruseckis
  • Edvīns Lismanovičs
Latgaļu Optimisti 15:36:50
 22:36
06:56:45
485 12 SUP_MEN 2
  • Andris Grīnbergs
Green Team 15:37:49
 22:37
06:57:44
486 16 C2MIX 505
  • Kadri Soe
  • Alar Lokk
Teadmata kadunud 15:38:55
 22:38
06:58:50
487 164 K2MEN 582
  • Rasmus Penno
  • Mart Mahhov
Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing 1 15:39:09
 22:39
06:59:04
488 46 K2MIX 496
  • Ats Pedassaar
  • Beti Pedassaar
Ats & Beti 15:39:23
 22:39
06:59:18
489 10 RAFT 550
  • Toomas Pedosk
  • Meigo Talv
  • Tanel Heering
  • Anneli Härm
  • Sven Pabstel
  • Kati Tootsman
Varola 15:42:16
 22:42
07:02:11
490 85 C2MEN 502
  • Tauno Veerbaum
  • Elari Uibopuu
Kaks Lottet 15:42:29
 22:42
07:02:24
491 47 K2MIX 1117
  • Olavi PETERSON
  • Karolin Peterson
Isa ja tütar 15:42:57
 22:42
07:02:52
492 86 C2MEN 188
  • Toomas Meldre
  • Margus Paat
Ehituselement 15:47:23
 22:47
07:07:18
493 87 C2MEN 540
  • Leho Lemmats
  • Madis Tolmusk
M&L 15:48:18
 22:48
07:08:13
494 88 C2MEN 846
  • Ranno Pikkajago
  • Tarvi-Karlos Jens
Saeraami Saunavanad 15:49:34
 22:49
07:09:29
495 165 K2MEN 1223
  • Aimar Liiver
  • Lembitu Luts
Vee-liug 15:50:03
 22:50
07:09:58
496 126 K1MEN 23
  • Kaupo Sirk
Pole 15:50:10
 22:50
07:10:05
497 89 C2MEN 525
  • Tanel Vinkel
  • Tauri Eesalu
T&T 15:50:31
 22:50
07:10:26
498 127 K1MEN 1273
  • Toomas Velka
OneManTeam 15:50:52
 22:50
07:10:47
499 11 K2WOM 1269
  • Teele Tuuling
  • Hannula-Katrin Pandis
TugevadBlondid 15:51:20
 22:51
07:11:15
500 48 K2MIX 339
  • Reelika Perekonnanimi
  • Steven Perekonnanimi
Vorstiabi #3 15:51:26
 22:51
07:11:21
501 166 K2MEN 4
  • Carl Bret Parko
  • Kevin Suvi
Paradiisi sõudjad 15:51:51
 22:51
07:11:46
502 49 K2MIX 195
  • Margit Huttunen
  • Rivo Habakukk
Margit 15:52:54
 22:52
07:12:49
503 1 C3MEN 1113
  • Ivari Saar
  • Siim Saare
  • Marcus Hendrikson
Trader 2000 15:53:16
 22:53
07:13:11
504 167 K2MEN 1244
  • Marek Kesküll
  • Mart Targem
Saaremaine 15:53:41
 22:53
07:13:36
505 168 K2MEN 840
  • Marken Härm
  • Henri Võsokovski
Team tribal 15:53:44
 22:53
07:13:39
506 169 K2MEN 118
  • Ove Ant
  • Jan-Ivar Ant
Mõlamurdjad 15:53:53
 22:53
07:13:48
507 128 K1MEN 943
  • Kalev Viidemann
Kalev 15:54:19
 22:54
07:14:14
508 11 RAFT 37
  • Vambola Leis
  • Maie Pudersel
  • Kerstin Kauksi
  • Annika Rikas
  • Enn Kahri
  • Janar Pilv
Omaking 15:54:28
 22:54
07:14:23
509 13 SUP_MEN 782
  • Marten Lumet
Fansurf 15:54:57
 22:54
07:14:52
510 90 C2MEN 108
  • Ivo Kaljula
  • Tiit Teng
Anny 15:56:56
 22:56
07:16:51
511 170 K2MEN 1308
  • indrek zelinski
  • Mait Nõmme
Nõmmezelja 15:57:08
 22:57
07:17:03
512 12 RAFT 934
  • Martin Ojamaa
  • Terje Alliksoo
  • Tauri Martisen
  • Virko Kukk
  • Tõnu Emberg
  • Peeter Puusaag
  • Vaido Tamm
  • Alar Lanna
  • Karl Kerdt
Timbeco Spordihullud 15:58:02
 22:58
07:17:57
513 91 C2MEN 1073
  • Kauri karv
  • Andry Krehhov
AKK 15:58:34
 22:58
07:18:29
514 17 C2MIX 1048
  • Alo Pelovas
  • Annika Ojasild
Ojasiilid 16:00:38
 23:00
07:20:33
515 50 K2MIX 187
  • Varmo Olesk
  • Kristel Mürk
Paadialused 16:00:45
 23:00
07:20:40
516 92 C2MEN 1053
  • Marek Maranik
  • Allar Kärmo
Kiired ja Vihased 16:00:49
 23:00
07:20:44
517 13 RAFT 1180
  • mihkel uring
  • tiit talumees
  • tagmar teemo
  • ain haavisto
  • Tamar Teemo
  • Erki Pruus
  • teet kosk
  • veiko talumees
rametum 16:01:47
 23:01
07:21:42
518 93 C2MEN 959
  • Tauno Linn
  • Rene-Evert Randveer
Kanuu West 16:03:10
 23:03
07:23:05
519 171 K2MEN 781
  • Alvin Välb
  • Taago Keller
Kiirusonpõhiline 16:03:24
 23:03
07:23:19
520 2 C3MIX 1176
  • Andre Allese
  • Maria Vita
  • Hannes Mäeorg
Kapten Herbert 16:04:05
 23:04
07:24:00
521 94 C2MEN 112
  • Aadi Saaret
  • Simon Margus
AS & Co 16:04:13
 23:04
07:24:08
522 95 C2MEN 827
  • Emil Abel
  • Jaagup Abel
Abelid 16:04:59
 23:04
07:24:54
523 96 C2MEN 888
  • Jürgen Adamson
  • Rauno Kiissel
on vaja? 16:05:06
 23:05
07:25:01
524 97 C2MEN 162
  • Siim Rinken
  • Priit Rinken
Paadivennad 16:05:15
 23:05
07:25:10
525 12 K2WOM 574
  • Sandra Luik
  • Kaia Kollo
MyFitness 2 16:05:25
 23:05
07:25:20
526 129 K1MEN 1038
  • Silver Salben
Higiliikur 16:05:39
 23:05
07:25:34
527 172 K2MEN 174
  • Lembit Kukk
  • Legendaarne Baarmen Kõrs
Eesti Baarmenite tiim: KUKÕ 100 16:06:23
 23:06
07:26:18
528 7 K1WOM 277
  • Keit Järve
K 8 16:06:44
 23:06
07:26:39
529 51 K2MIX 985
  • Christopher Juul
  • Merlyn Peters
MICH 16:07:07
 23:07
07:27:02
530 173 K2MEN 587
  • Erko Hermann
  • Kaspar Lauri
EML Louhi 16:07:52
 23:07
07:27:47
531 130 K1MEN 1263
  • Lauri Torn
Karl Jonas 16:08:14
 23:08
07:28:09
532 174 K2MEN 804
  • Inno Jürgenson
  • Siim Sebastian Saar
Eesti Energia Spordiklubi 16:08:40
 23:08
07:28:35
533 14 RAFT 791
  • Janar Steinberg
  • Erko Siiner
  • Kalmer Tarkus
  • Mihkel Aavik
  • Toomas Reinsalu
  • Timo Paide
  • Steven Šubin
Janarirakennus 16:09:11
 23:09
07:29:06
534 98 C2MEN 509
  • Karl Mendelman
  • Andi Aavik
Mendu-Anzip vol2 16:09:30
 23:09
07:29:25
535 131 K1MEN 1334
  • Oliver Lätte
Kilu 16:09:56
 23:09
07:29:51
536 99 C2MEN 165
  • Erkki Leek
  • Hennik Penek
Moonaküla Bulls 16:09:58
 23:09
07:29:53
537 132 K1MEN 680
  • Martin Laul
Seppuku 16:10:18
 23:10
07:30:13
538 175 K2MEN 22
  • Tõnis Krosmann
  • Kevin Kongo
Krost 16:11:10
 23:11
07:31:05
539 100 C2MEN 970
  • Dainis Männiste
  • Joosep Lang
Kepphobuste Duo 16:11:40
 23:11
07:31:35
540 101 C2MEN 783
  • Karl Õunapuu
  • Robert Salep
VASTUVOOLU 16:11:52
 23:11
07:31:47
541 102 C2MEN 256
  • Martti Saarme
  • Joosep Aia
Mägikits&Jõgikits 16:12:11
 23:12
07:32:06
542 18 C2MIX 144
  • Krista Kuus
  • Janek Stepanov
Oih ja Aih matkal 16:12:23
 23:12
07:32:18
543 103 C2MEN 1144
  • Taavi Audova
  • Jüri Lõokene
Kanged Kanuutajad 2 16:12:32
 23:12
07:32:27
544 104 C2MEN 788
  • Andrus Kaasik
  • Indrek Puurmaa
Vanakesed 16:13:40
 23:13
07:33:35
545 176 K2MEN 1078
  • Ken Uibo
  • Karl Uibo
Uibo 16:13:55
 23:13
07:33:50
546 105 C2MEN 828
  • kristjan krüünvald
  • Erki Rannu
kass artur 16:15:41
 23:15
07:35:36
547 13 K2WOM 143
  • Jane Mednis
  • Laura Rogenbaum
JaLa 16:17:12
 23:17
07:37:07
548 177 K2MEN 1293
  • Imre Käpa
  • Argo Käpa
Käpad 16:18:05
 23:18
07:38:00
549 106 C2MEN 917
  • Erkki Lageda
  • Reigo Krutto
Mõlakad 16:19:55
 23:19
07:39:50
550 107 C2MEN 132
  • Marko Torm
  • Tõnis Soppe
Viking Line Eesti Ööjooks 2020 16:20:38
 23:20
07:40:33
551 108 C2MEN 1170
  • Norman Leemets
  • Jevgeni Ossovik
Newbies 16:21:25
 23:21
07:41:20
552 109 C2MEN 504
  • Rivo Neuhaus
  • Jarmo Neuhaus
EUK 16:21:35
 23:21
07:41:30
553 110 C2MEN 279
  • Mihkel Ling
  • Andres Jalakas
Püüdmatu Maaja 16:22:06
 23:22
07:42:01
554 14 SUP_MEN 887
  • Andrei Zaborski
Andu888 16:22:48
 23:22
07:42:43
555 1 C1MEN 584
  • Gundars Patmalnieks
Patmalnieks 16:22:57
 23:22
07:42:52
556 15 RAFT 201
  • Heigo-Elmar Vahesaar
  • Tauri-Viljar Vahesaar
  • Rando Mändar
  • Arthur Raichmann
  • Mehis Lõhmus
  • Henri Randla
Vennad Ja Co 16:23:06
 23:23
07:43:01
557 52 K2MIX 637
  • Ingel-Brit Parmas
  • Karl-Erik Laid
MiksMitte 16:24:14
 23:24
07:44:09
558 111 C2MEN 40
  • Raido Täht
  • Taimar Siirak
Hemtest 16:25:18
 23:25
07:45:13
559 8 K1WOM 1031
  • Kristiina Ehala
Tahe Outdoors 16:25:33
 23:25
07:45:28
560 178 K2MEN 372
  • Lauri Tamm
  • Martin Kreutzberg
Laurtin 16:27:12
 23:27
07:47:07
561 133 K1MEN 148
  • jaanus anderson
MATRIX1 16:28:26
 23:28
07:48:21
562 15 SUP_MEN 564
  • Reimo Hammerberg
mysup.ee 16:29:19
 23:29
07:49:14
563 19 C2MIX 771
  • Raivo Rudissaar
  • Birgit Vana
Suht suva 16:29:43
 23:29
07:49:38
564 179 K2MEN 552
  • Toomas Heering
  • Mihkel Toomas Heering
Heeringad 16:31:36
 23:31
07:51:31
565 112 C2MEN 547
  • Tanel Kaldma
  • Hardi Tiitus
Vennad 16:32:15
 23:32
07:52:10
566 16 RAFT 568
  • Gert Nurk
  • Algis Petrov
  • Jan Velin
  • Matti Ahvenainen
  • Tõnis Voore
  • Erik Jõesaar
1.JVBr 16:32:40
 23:32
07:52:35
567 9 K1WOM 1077
  • Silvia Lehemets
Väike My 16:33:23
 23:33
07:53:18
568 134 K1MEN 364
  • Reio Soosaar
Pirita Marina Sport 16:33:42
 23:33
07:53:37
569 113 C2MEN 707
  • Mairo Veeroja
  • Alvar Veeroja
Laena aeru 16:34:27
 23:34
07:54:22
570 114 C2MEN 714
  • Ott Karu
  • Rein Visnap
Voolikud 16:34:44
 23:34
07:54:39
571 16 SUP_MEN 1241
  • Voldemars Jelkins
SUPer 16:36:32
 23:36
07:56:27
572 115 C2MEN 982
  • Aleksei Mihhailov
  • Ervin Liivoja
Nordtimber 16:36:42
 23:36
07:56:37
573 20 C2MIX 96
  • Rene Roone
  • Kristi Viil Sild
Aia23 16:36:53
 23:36
07:56:48
574 116 C2MEN 1128
  • Margus Kivirüüt
  • Preet Russak
Kilpkonna idüll 16:37:26
 23:37
07:57:21
575 180 K2MEN 299
  • Siim Urm
  • Heigo Hausenberg
Auruvedur 16:37:31
 23:37
07:57:26
576 17 RAFT 160
  • Evar Raid
  • Margo Martin
  • Juhan Remmet
  • Peep Helgand
  • Pille Vinne
  • Katrin Madissoo
IMELISED 16:38:25
 23:38
07:58:20
577 117 C2MEN 1072
  • Miko Lentsius
  • Taivo Lentsius
Lentsiused 16:40:47
 23:40
08:00:42
578 118 C2MEN 981
  • Joonas Kütt
  • Kristjan Mänd
Joosas 16:41:28
 23:41
08:01:23
579 18 RAFT 589
  • kert preeden
  • kristjan roosileht
  • tōnis roosileht
  • elmo teesalu
  • maike roosileht
  • andra käär
Räpina vetelpäästjad 16:41:52
 23:41
08:01:47
580 53 K2MIX 548
  • Martin Siimer
  • Merike Annuk
Valged Aerud 16:42:49
 23:42
08:02:44
581 2 C3MEN 1276
  • Gert Port
  • Timo Koiksoon
  • Kristjan Tugedam
Kardaanikunnid 16:43:08
 23:43
08:03:03
582 181 K2MEN 429
  • Marek Trolla
  • Risto Prei
Haavalehekesed 16:43:28
 23:43
08:03:23
583 3 C3MEN 1014
  • Hannes Lember
  • Marten Randma
  • Ralf Oja
Kapten Magusad Nibud 16:44:34
 23:44
08:04:29
584 182 K2MEN 748
  • Kristjan Tsion
  • Gennadi Tsion
Henry I 16:46:25
 23:46
08:06:20
585 135 K1MEN 802
  • GABRIEL VAAKS
Üksik Hunt 16:46:31
 23:46
08:06:26
586 136 K1MEN 1044
  • Janno Salben
Torpeedo 16:46:38
 23:46
08:06:33
587 183 K2MEN 915
  • Eiko Onga
  • Tõnno Kask
HAKA Plast 16:46:57
 23:46
08:06:52
588 119 C2MEN 870
  • Priit Sõna
  • Priit Kooser
Priit ja Priit 16:47:50
 23:47
08:07:45
589 137 K1MEN 832
  • Urmas Mikko
Visusti 16:50:38
 23:50
08:10:33
590 19 RAFT 968
  • Raul Sõmer
  • Harry Härra
  • Aivar Voronov
  • Fred-Jürgen Taro
  • Ahti Lepp
  • Artur Vodi
KL Võrumaa Malev 16:52:07
 23:52
08:12:02
591 54 K2MIX 713
  • Tuuli Sooru
  • Kaido Sooru
Harakas 16:52:35
 23:52
08:12:30
592 55 K2MIX 651
  • Tanel Oja
  • Triin Hallik
Tinnu&Tannu 16:52:51
 23:52
08:12:46
593 184 K2MEN 511
  • Arvi Lepp
  • Allan Tamme
Fisherman fisherman 16:53:17
 23:53
08:13:12
594 21 C2MIX 1298
  • Ehtel Taevere
  • Rauno Linamaa
R&E 16:53:20
 23:53
08:13:15
595 138 K1MEN 1088
  • Yury Balandin
Yury Balandin 16:54:57
 23:54
08:14:52
596 185 K2MEN 185
  • Toms Šimis
  • Mārtiņš Šimis
Laivu noma "Daugmales" 16:55:04
 23:55
08:14:59
597 186 K2MEN 1156
  • Helari Täll
  • Oliver Ämarik
Helari ja Oliveri turbo 16:55:28
 23:55
08:15:23
598 56 K2MIX 1130
  • Raido Semm
  • Tiina Vester
Süst veeni 16:55:37
 23:55
08:15:32
599 120 C2MEN 699
  • Imre Nemvalts
  • Ilja Ollõkainen
ILL/NEM 16:56:44
 23:56
08:16:39
600 121 C2MEN 75
  • Ragnar Pikk
  • Edgar-Norman Kaasik
Tartu Isad 16:58:48
 23:58
08:18:43
601 57 K2MIX 173
  • Kristi Unga
  • Siim Reinla
Siirmetsad 16:59:40
 23:59
08:19:35
602 122 C2MEN 634
  • marion kedrov
  • Taavi Vahi
KuuJääbikud 16:59:54
 23:59
08:19:49
603 187 K2MEN 878
  • Denis Danilin
  • Artjom Bahtejev
Big Black Dog 17:00:06
 00:00
08:20:01
604 1 RAFT_WOM 1022
  • Vivika Lapp
  • Eve Roomets
  • Triinu Hausenberg
  • Diana Pungar
  • Inga Org
  • Kadri Rodima
Aerutavad inglid 17:00:51
 00:00
08:20:46
605 14 K2WOM 408
  • Keidy Kändra
  • Kaisa Komp
Sirvo 17:01:12
 00:01
08:21:07
606 139 K1MEN 1205
  • Kristjan Erusk
Apollo 11 17:01:19
 00:01
08:21:14
607 140 K1MEN 1208
  • Maanus Kullamaa
Apollo 11 17:01:20
 00:01
08:21:15
608 123 C2MEN 230
  • Sander Nahk
  • Kristjan Rosenberg
Melliste Racing Team 17:01:43
 00:01
08:21:38
609 141 K1MEN 735
  • Silver Pütsep
Hõbenool 17:02:10
 00:02
08:22:05
610 124 C2MEN 1080
  • Kaspar Kitsing
  • Sander Kitsing
Golden Aminu 17:03:27
 00:03
08:23:22
611 20 RAFT 232
  • Henrik Antsov
  • Mihkel Ojamets
  • Indrek Allvee
  • Martin Merbach
  • Mihkel Marvig
  • Madis Laanesoo
Raftohhism 17:05:10
 00:05
08:25:05
612 5 C2WOM 499
  • Triinu Kula
  • Triinu Raamat
Triinud 17:06:54
 00:06
08:26:49
613 22 C2MIX 489
  • Innar Lutsar
  • kea Koltsov
Hiired ja Tihased 17:07:57
 00:07
08:27:52
614 142 K1MEN 1226
  • Kevin Kurm
Ahja moodulahi 17:08:05
 00:08
08:28:00
615 125 C2MEN 986
  • Marek Miroljubov
  • Veiko Veinberg
Laevurid 17:08:57
 00:08
08:28:52
616 58 K2MIX 176
  • Karry Küünemäe
  • Carita Küünemäe
Küünemäed 17:09:10
 00:09
08:29:05
617 59 K2MIX 523
  • Ragnar Vällo
  • Merili Liivoja
SloMo 17:09:50
 00:09
08:29:45
618 126 C2MEN 918
  • Avo Sipelgas
  • Valdo Jahilo
Keskkonnaagentuur1 17:11:20
 00:11
08:31:15
619 1 UNK4MIX 1122
  • Aavo Meitus
  • Timo Meitus
  • Tomi Meitus
  • Birgit Käärik
M8US 17:11:30
 00:11
08:31:25
620 21 RAFT 513
  • Elar Kala
  • Aleksandr Varikov
  • Hanori Perlov
  • Valeri Kuragin
  • Ahti Pill
  • Tauno Koppel
Veeblid Kuperjanovi JVP-st. 17:12:15
 00:12
08:32:10
621 2 RAFT_WOM 579
  • Rita Kivila
  • Signe Kaasik
  • Annika Aust
  • Aleksandra Klokova
  • Elle Leppik
  • Vivika Peets
Kumminaised 17:14:10
 00:14
08:34:05
622 60 K2MIX 631
  • Mari Holopainen
  • Kristjan Tamm
UpTheStream 17:17:26
 00:17
08:37:21
623 188 K2MEN 604
  • Andreas Malk
  • Roomet Oja
Siga1092 17:17:34
 00:17
08:37:29
624 23 C2MIX 833
  • Ranar Pügi
  • Maarja-Lill Mahlakas
Põlva Gümnaasiumi PINDPINEVUS 17:18:51
 00:18
08:38:46
625 6 C2WOM 837
  • Helle Mihkelsoo
  • Anneli Narits
Powerpuffs 17:19:27
 00:19
08:39:22
626 127 C2MEN 1145
  • Marko Aatonen
  • Pelle Puusepp
Kanuuuurija 17:20:28
 00:20
08:40:23
627 189 K2MEN 1286
  • Triin Viilvere
  • Olivier de Schaetzen
Navigatsioonihäire 17:20:53
 00:20
08:40:48
628 7 C2WOM 685
  • Kaisa Viira
  • Kaili Viira
Väga Visad Vannipardid 17:21:12
 00:21
08:41:07
629 22 RAFT 892
  • Kaido Kilk
  • Gert Tarasov
  • Alar Nõmmik
  • Henri Uiboaed
  • Ragnar Lauga
  • Miko Saarniit
  • Kaimar Kütt
AntiDoping 17:24:18
 00:24
08:44:13
630 128 C2MEN 183
  • Kristjan Kotkas
  • Erlend Kotkas
duofit 17:24:54
 00:24
08:44:49
631 190 K2MEN 1119
  • Sander-Ville Võsa
  • Karl Jõgi
Üks Köök 17:27:37
 00:27
08:47:32
632 61 K2MIX 573
  • Laura-Liza Sööt
  • Genes-Deivid Pikani
MyFitness 1 17:27:56
 00:27
08:47:51
633 129 C2MEN 1256
  • Raul Volke
  • Taimo Tammepõld
Tamrex 17:30:51
 00:30
08:50:46
634 143 K1MEN 116
  • Mait Tall
Parvetaja 17:30:58
 00:30
08:50:53
635 191 K2MEN 920
  • Ivar Augasmägi
  • Cris Poll
HAKA Plast 17:33:22
 00:33
08:53:17
636 192 K2MEN 1068
  • Kevin Apri
  • Armin Ruuse
Tahe Outdoors 17:33:33
 00:33
08:53:28
637 193 K2MEN 1155
  • Enar-Klaus Kunman
  • Cardo Veski
Adisain Aerutajad 1 17:33:36
 00:33
08:53:31
638 194 K2MEN 1029
  • Jorma Suu
  • Ivar Rätsep
Tahe Outdoors 17:33:40
 00:33
08:53:35
639 195 K2MEN 1154
  • Sten Evert
  • Kevin Luige
Adisain Aerutajad #2 17:33:44
 00:33
08:53:39
640 196 K2MEN 452
  • Kaarel Tõll
  • Enriko Lill
Tasõudjad 17:35:29
 00:35
08:55:24
641 130 C2MEN 740
  • Kait Krull
  • Priit Lomp
VisaHing 17:40:29
 00:40
09:00:24
642 23 RAFT 599
  • Tambet Laan
  • joonas böckler
  • Rando Mitt
  • Joost Podekrat
  • Karl-Joosep Volmerson
  • Silver Pajus
MMXX Garlic Boys 17:43:09
 00:43
09:03:04
643 62 K2MIX 532
  • Timothy Silcock
  • Kersti Reinuste
Kessu & Co 17:43:26
 00:43
09:03:21
644 197 K2MEN 614
  • Rooland Harjo
  • Silver Järvamägi
Jeld-Wen 17:44:45
 00:44
09:04:40
645 198 K2MEN 462
  • Andres Trummal
  • Jevgeni Trummal
Spareto 1 17:44:56
 00:44
09:04:51
646 24 RAFT 406
  • Merlis Malm
  • Alor Kasepõld
  • Mikk Palover
  • Mart Liblik
  • Mati Mölder
  • Timo Laks
  • Alari Kais
Tõrva Firefighters 17:46:25
 00:46
09:06:20
647 17 SUP_MEN 158
  • Janar Adamberg
Team Chuck Norris 17:46:30
 00:46
09:06:25
648 131 C2MEN 845
  • Sven Sabas
  • Kristjan Jansons
Võhandu Eliit 17:47:14
 00:47
09:07:09
649 132 C2MEN 207
  • Kalev Eensaar
  • Janno Viskus
Vallalised 17:47:42
 00:47
09:07:37
650 199 K2MEN 1069
  • Priit Annusver
  • Rauno Volmar
Kajakas 17:48:26
 00:48
09:08:21
651 133 C2MEN 562
  • Kevin Väljaots
  • Erik Berendsen
cold beer 17:49:50
 00:49
09:09:45
652 134 C2MEN 949
  • Raido Krutto
  • Sten Olof Abram
Rock Tuumik 17:50:11
 00:50
09:10:06
653 25 RAFT 1217
  • Taavi Irves
  • Steve Kurvits
  • Ozzy Taaler
  • Kasper Keps
  • Marken Nupp
  • Kristo Kivioja
Ekstreempark 17:50:25
 00:50
09:10:20
654 135 C2MEN 204
  • Jürgen Aosaar
  • Rainar Laes
Tiitlikaitsjad 17:52:44
 00:52
09:12:39
655 26 RAFT 1194
  • Mikk Kooser
  • Valter Kooser
  • Siim Kooser
  • Mairo Hollo
  • Raul Kooser
  • Karl Kooser
  • Kristen Plakso
  • Siim Verrev
  • Mart Teppo
MereMägilased 17:53:20
 00:53
09:13:15
656 200 K2MEN 253
  • Martin Käärik
  • Karel Nappus
Keskeakriisi ennetusmeeskond 17:54:49
 00:54
09:14:44
657 24 C2MIX 969
  • Annika Talvis
  • Stefan Vingerfeld
Märjad Kannikad 17:55:01
 00:55
09:14:56
658 136 C2MEN 317
  • Rivo-Erich Rõigas
  • Tanel Siigur
SP 4-11 17:55:14
 00:55
09:15:09
659 137 C2MEN 889
  • Madis kirt
  • Lauri Raev
LaMa 17:58:00
 00:58
09:17:55
660 138 C2MEN 1127
  • Kalle Ojassalu
  • Kardo Ojassalu
EstFoxTeam2 17:58:44
 00:58
09:18:39
661 63 K2MIX 578
  • Rene Levin
  • Anett Nurm
Kindlalt ei lähe tülli!! 17:58:51
 00:58
09:18:46
662 201 K2MEN 451
  • Madis Kaasik
  • Talis Ponna
Tasõudjad 17:58:54
 00:58
09:18:49
663 139 C2MEN 825
  • Miroslav Rolko
  • Jiri Tintera
CzechEST mehed 17:59:03
 00:59
09:18:58
664 1 C4MEN 535
  • Ardi Ailt
  • Hendrik Vaaks
  • Hardi Vilt
  • Joosep Sõnajalg
Rüblikud 17:59:40
 00:59
09:19:35
665 27 RAFT 951
  • Harri Meier
  • Margus Laanesaar
  • Terje Saar
  • Janika Loos
  • Sirle Saar
  • Ain Põime
  • Ivo Eller
  • Priit Koemets
Võhandu koprad & Naiskütid 18:00:48
 01:00
09:20:43
666 28 RAFT 1051
  • Taavi Linnus
  • Lauri Suit
  • Oliver Parv
  • Georg Suur
  • Roger Rööpson
  • Kaarel Põldemaa
Babahh 18:02:11
 01:02
09:22:06
667 140 C2MEN 1001
  • Tanel Torn
  • Lasse Virolainen
Powerslide 18:03:28
 01:03
09:23:23
668 1 UNK4MEN 629
  • Toomas Treiman
  • Sander Hansen
  • Robert Hansen
  • Taivo Nurk
Kanuu.ee 18:03:51
 01:03
09:23:46
669 29 RAFT 424
  • Vidrik-Rein Arukask
  • Carry Raud
  • Taavi Rähn
  • Marek Orumaa
  • Siim-Sander Kangur
  • Otto Abel
  • Vairo Kasepalu
Long Row Shift 18:04:43
 01:04
09:24:38
670 30 RAFT 332
  • Oliver Tüür
  • Annes Kalle
  • Siim Vahi
  • Mihkel Pedask
  • Ravo Kask
  • Martin Taal
Reservistid ja LogP 18:05:28
 01:05
09:25:23
671 25 C2MIX 930
  • Mairo Kütt
  • Kirke Hordo
Mairo&mina 18:09:09
 01:09
09:29:04
672 64 K2MIX 208
  • Kristi Näpping
  • Priit Põntson
*** 18:10:25
 01:10
09:30:20
673 141 C2MEN 80
  • Reigo Kimmel
  • Magnus Ahuna
3x3 KORVPALL 18:12:03
 01:12
09:31:58
674 15 K2WOM 492
  • Terese Nugiseks
  • Tagni-Therese Pai-Koskinen
S&Co 18:12:42
 01:12
09:32:37
675 31 RAFT 467
  • Ranar Valk
  • Lenar Valk
  • Mikk Mosona
  • Liisa Mosona
  • Olev Kroon
  • Viller Maine
Lõpetajad 18:14:10
 01:14
09:34:05
676 144 K1MEN 1028
  • Jaan Hellermann
Tahe Outdoors 18:14:19
 01:14
09:34:14
677 65 K2MIX 171
  • Birgit Raid
  • Veiko Veber
Kakumetsa Tiim 18:14:28
 01:14
09:34:23
678 32 RAFT 1200
  • Aleksander Rahnel
  • Stenver-Kris Pungas
  • Indrek Kangur
  • Mihkel Sudarinen
  • Vaiko Laaniste
  • David Tina
Vietnam Flashbacks 18:14:53
 01:14
09:34:48
679 33 RAFT 761
  • Andreas Ellervee
  • Jürgen Lorenz
  • Karl-Martin Uiga
  • Siim Sillaots
  • Karl Lubja
  • William Braun
Koslep 18:16:56
 01:16
09:36:51
680 34 RAFT 871
  • Andreas Põldaru
  • Risto Känd
  • Aleksei Veetlev
  • Koit Kaupmees
  • Marko Villemson
  • Mihkel Holzmann
Kesklinn 18:21:48
 01:21
09:41:43
681 202 K2MEN 44
  • maikel ellisaar
  • radik Šahmatov
viikingid 18:22:19
 01:22
09:42:14
682 16 K2WOM 960
  • Kaari Kuusmann
  • Kadi Kuusmann
Näis Mis Saab 18:22:55
 01:22
09:42:50
683 35 RAFT 1304
  • Henn Hendrik Sepp
  • Kaarel Kaspar Eit
  • Taavi Traks
  • Tarvi Teras
Vesikadetid 18:23:21
 01:23
09:43:16
684 145 K1MEN 383
  • Markus Hellermann
Deafkayaker 18:26:31
 01:26
09:46:26
685 66 K2MIX 595
  • Silvi Punt
  • Kiur Kuusma
1 kober+1 18:27:25
 01:27
09:47:20
686 26 C2MIX 1023
  • Sirje Lang
  • Jaan Lang
Laane 18:29:56
 01:29
09:49:51
687 203 K2MEN 454
  • Indrek Keis
  • Kaspar Lõhmus
KLIK 18:32:50
 01:32
09:52:45
688 204 K2MEN 553
  • Teet Pruuli
  • Madis Õnnik
200+ 18:35:49
 01:35
09:55:44
689 27 C2MIX 74
  • Kaupo Veegen
  • Diana Veegen
50+ 18:36:32
 01:36
09:56:27
690 4 C3MEN 743
  • Mario Randoja
  • Jevgeni Šerstjuk
  • Hendrik Reimann
Mürsikud 18:37:44
 01:37
09:57:39
691 146 K1MEN 546
  • Robin Orgulas
Viimane rekka 18:37:54
 01:37
09:57:49
692 67 K2MIX 41
  • Johanna Hink
  • Kristjan Kostin
JHK 18:41:08
 01:41
10:01:03
693 147 K1MEN 309
  • Andres Voore
Andres 18:41:51
 01:41
10:01:46
694 68 K2MIX 417
  • Raido Randoja
  • Liis Järvamägi
Kõik on võimalik 18:42:00
 01:42
10:01:55
695 28 C2MIX 1009
  • Ann Esko-Mägi
  • Rivo Mägi
Mesinädalad 18:42:14
 01:42
10:02:09
696 142 C2MEN 679
  • Toomas Akmenskis
  • Mikk Kallari
Ummamuudu setod 18:42:22
 01:42
10:02:17
697 205 K2MEN 384
  • Edgars Rubikis
  • janis Vitins
Gulbju ezers 18:42:42
 01:42
10:02:37
698 36 RAFT 227
  • Kalle Kiik
  • Madis Kaasik
  • Toomas Kaasik
  • Jenny-lotta Kuusk
  • Keidi Paldis
  • Teet Kannike
Pehkinud mõla 18:45:03
 01:45
10:04:58
699 69 K2MIX 697
  • Kaspar Kasepõld
  • Evelin Trink
TänaKojuEiLähe 18:45:38
 01:45
10:05:33
700 37 RAFT 1278
  • Aare Aasa
  • Eino Prants
  • Tiit Post
  • Andri Raat
  • Arvo Raat
  • Priit Johanson
  • Veiko Kook
  • Kaido Kook
  • Andreas Valg
Harri mälestussõit 18:47:17
 01:47
10:07:12
701 143 C2MEN 468
  • Silver Saaremäel
  • Claus Kastein
PÄHKLINÄPP 18:47:37
 01:47
10:07:32
702 70 K2MIX 281
  • Mart Rosin
  • Relika Meriloo
Relika & Mart 18:48:44
 01:48
10:08:39
703 38 RAFT 944
  • Eiko Nõgols
  • Antti kelner
  • Raigo Lindmets
  • Jaanus Metsaots
  • Kert Kivimäe
  • Anti Peensalu
Rohelised, kollaste ratastega 18:51:21
 01:51
10:11:16
704 39 RAFT 861
  • Martin Rimmel
  • Kristi Härm
  • Aleksander Stepanov
  • Tõnu Sepp
Ferroline Grupp OÜ 1 18:53:56
 01:53
10:13:51
705 40 RAFT 779
  • ahti asmann
  • Marti Viirmäe
  • Vahur Roossaar
  • Marko Viimsalu
  • Erik Raal
  • Marius Kupper
VKG 18:54:42
 01:54
10:14:37
706 29 C2MIX 367
  • Siim Angerpikk
  • Kristine Palm
KõigeTähtsamOnLeidaPaat 18:59:34
 01:59
10:19:29
707 1 C3WOM 1325
  • Ingrid Peek
  • Sigrid Vorobjov
  • Maris Salekešin
3 Naist paadis 19:01:03
 02:01
10:20:58
708 71 K2MIX 401
  • Rando Rannala
  • Kaia Kask
Pinget Pole 19:01:47
 02:01
10:21:42
709 144 C2MEN 1174
  • Urmet Kivi
  • Jaanus Jalajas
Keravälk 19:02:57
 02:02
10:22:52
710 3 SUP_WOM 1262
  • Ülle Allik
Maivõikuilahe 19:05:46
 02:05
10:25:41
711 41 RAFT 1235
  • Ranno Lätt
  • Evar Saar
  • Indrek Tenno
  • Alex Gogolin
  • Ain Tammiku
  • Kristo Tilgar
  • Karol Kraus
  • Tõnis Villem
Lappes Luunja 19:08:16
 02:08
10:28:11
712 145 C2MEN 224
  • TÕNIS PÄRNALA
  • Alari Pihlapuu
A&T 19:08:24
 02:08
10:28:19
713 42 RAFT 282
  • Uku Pilv
  • Raido Tammleht
  • Marko Mitt
  • Rein Lehtmets
  • Kuldar Kark
  • Martin Kanarbik
  • Risto Trahv
JUUST DO IT! 19:10:59
 02:10
10:30:54
714 43 RAFT 1195
  • Tarmo Sulg
  • Rainis Kolga
  • Joel Raudsepp
  • Kaarel Mardo
  • Tanel Kingsepp
  • Toomas Sarv
Kondimootorid 19:14:14
 02:14
10:34:09
715 206 K2MEN 184
  • Priit Sulamägi
  • Tiit Pikk
DWH 19:17:46
 02:17
10:37:41
716 44 RAFT 529
  • Tea Närap
  • Vallo Tõnuvere
  • Jaanus Kokkonen
  • Martti Noring
  • Alari Spaal
  • Tarmo Närap
  • Robert Spaal
Põhja minek 19:17:53
 02:17
10:37:48
717 207 K2MEN 1193
  • Raimonds Jansons
  • Aivar Jaeski
Rail Baltica 19:18:08
 02:18
10:38:03
718 45 RAFT 399
  • Martin Laurits
  • Kuido Ivandi
  • Siim Markus
  • Marko Madisson
  • Art Kristjan olesk
AtsCo 19:19:12
 02:19
10:39:07
719 46 RAFT 159
  • Markel Padar
  • Kaimo Lõiv
  • Kati Suur
  • Reimo-Taavi Lõbu
  • Helina Vinne
  • Ats Astover
OHTLIKUD 19:20:09
 02:20
10:40:04
720 47 RAFT 600
  • Valdo Hälvin
  • Raido Saremat
  • Silver Annuk
  • Kardo Ludvi
  • Siim Ennemuist
  • Ergo Eelmets
Milrem Robotics 19:22:38
 02:22
10:42:33
721 8 C2WOM 677
  • Evelin Kruus
  • Mona Roots
Paaristõuked 19:22:53
 02:22
10:42:48
722 48 RAFT 670
  • Arle Junolainen
  • Meelis Pähna
  • Tõnu Tootsi
  • Andri Hokkonen
  • Tiit Grünthal
  • Henri Heiste
  • Jan-Kristen Volmerson
  • Rene Tootsi
  • Juhan Lilleorg
PTE 19:28:14
 02:28
10:48:09
723 72 K2MIX 755
  • Kristjan Seiman
  • Sandra Sutting
Kärmed Koprad 19:28:39
 02:28
10:48:34
724 49 RAFT 734
  • Jorma Helenurm
  • Emil Hiiesalu
  • Irina Raudsepp
  • Egerd Erreline
  • Hannes Vilba
  • Aivar Sarapik
Vigastatud Võitlejate Ühing #1 19:29:04
 02:29
10:48:59
725 146 C2MEN 754
  • mihkel sonk
  • joosep eller
MUSTU 19:29:30
 02:29
10:49:25
726 147 C2MEN 275
  • Margo Engel
  • Priit Randla
Winnetou 19:30:27
 02:30
10:50:22
727 50 RAFT 882
  • Anti Rüütli
  • Jaanus Peeter Rüütli
  • Erki Rüütli
  • Marko Ojaste
  • Richard Kolsar
  • Meelis Kolsar
Veeni tagasi ja edasi 19:31:56
 02:31
10:51:51
728 51 RAFT 84
  • Tõnis Peil
  • Ragnar Salk
  • Ago Veilberg
  • Toomas Stroo
  • Livar Liblik
märulipäästjad 19:33:51
 02:33
10:53:46
729 148 K1MEN 924
  • Kristjan Truu
Saarlased 19:34:32
 02:34
10:54:27
730 149 K1MEN 692
  • John Õun
Saarlased 19:35:11
 02:35
10:55:06
731 150 K1MEN 922
  • Mario Truu
Saarlased 19:35:52
 02:35
10:55:47
732 148 C2MEN 437
  • Marko Jääger
  • Andreas Peetre
Paadisandid 19:37:44
 02:37
10:57:39
733 52 RAFT 541
  • Martin Kreek
  • Kairi Kreek
  • Kaspar Kärner
  • Toomas Kreek
  • Kristin Nurk
  • Margit Veeborn
  • Kristo Puustusmaa
Bear Chills 19:42:08
 02:42
11:02:03
734 53 RAFT 684
  • Kristjan Trossmann
  • Varmo Onton
  • Martin Lille
  • Laur Pakk
  • Dmitri Jegorov
  • Arne Reinberg
  • Kaupo Mändla
  • Piret Kibur
  • Kristjan Tituk
Virx KT/Ferroline Grupp 19:49:37
 02:49
11:09:32
735 30 C2MIX 953
  • Karin Torri
  • Kuldar Kutti
Rannapungerjas 19:53:58
 02:53
11:13:53
736 54 RAFT 378
  • Toomas Skitin
  • Aimar Laadi
  • Hannes Kivilo
  • Ivari Põld
  • Ivo Kuter
  • Aimar Tõnts
  • Rait Merilo
  • Siim Nazarov
  • Allan Arula
Viiking 20:00:54
 03:00
11:20:49
737 31 C2MIX 912
  • Raigo Õunamaa
  • Triin Õunamaa
Õun(ad) 20:07:57
 03:07
11:27:52
738 55 RAFT 544
  • Karl Lomp
  • Kätlin Lindsaar
  • Madis Vasser
  • Arno Värv
  • Margit Kattai
  • Toomas Tiisler
Go With the Flow 2020 20:08:43
 03:08
11:28:38
739 149 C2MEN 686
  • Avo Raikna
  • Mart Saarepuu
Vanad Vändad 20:10:13
 03:10
11:30:08
740 208 K2MEN 656
  • Juhan Noode
  • Gert Reinberg
Kargan kuival, ujun vees 20:13:13
 03:13
11:33:08
741 56 RAFT 590
  • Tauri Mikk
  • Tamur Mikk
  • Tanel Tammemägi
  • Kristjan Tuisk
  • Mirko Variksaar
  • Rainer Soo
  • Ardo - Andre Mikumets
ÕV Lennuterminal 20:15:39
 03:15
11:35:34
742 57 RAFT 923
  • Lauri Ratas
  • Markus Aru
  • Jorma Ratas
  • Emilia Rozenkron
  • Katri Tähtinen
  • Ida Pernaa
  • Indrek Polding
  • Reedik Sõber
Mr. Worldwide 20:17:52
 03:17
11:37:47
743 5 C3MEN 1032
  • Tiit- Priit Soorand
  • Janno Klausner
  • Rando Veberson
Tahe Outdoors 20:19:57
 03:19
11:39:52
744 58 RAFT 337
  • Anu Kiivikas
  • Tarmo Sova
  • Helen Gull
  • Daniel Snegirjov
  • Danel Rebane
  • Paul Kiivikas
Vorstiabi Volts 20:24:11
 03:24
11:44:06
745 209 K2MEN 723
  • Jalmar Mäe
  • Andrei Suhodol
Võhandu Viikingid 20:26:26
 03:26
11:46:21
746 59 RAFT 1326
  • Andreas Vaks
  • Eric Rebane
  • Talis Hillar Aulik
  • Josep Mihkels
  • Hendrik Põntson
  • Nils Holger Kõomägi
  • Villem Susi
  • Otto Põllumaa
1. JVBr TTKo 20:28:03
 03:28
11:47:58
747 9 C2WOM 503
  • Kertu Vares
  • Getter Kartau
Sparta 20:36:21
 03:36
11:56:16
748 2 C3WOM 786
  • Merje Matvere
  • Anu Jõgeva
  • Kairit Pahk
Hilja Halada 20:39:09
 03:39
11:59:04
749 3 RAFT_WOM 447
  • Kaire Uiboleht
  • Merle Vidder
  • Janeli Raudsik
  • Karin Varikov
  • Anu Toomjõe
  • Maris Moor
Suusanaised 20:41:37
 03:41
12:01:32
750 60 RAFT 872
  • Elo Heinaste
  • Kati Rausberg
  • Zaven Sarkisjan
  • Jörgen Kippel
  • Joosep Kivimäe
  • Martin Rausberg
Olümpiakoondis/Sõudeklubi KOOK 20:54:47
 03:54
12:14:42
751 150 C2MEN 82
  • Janno Kallasse
  • Meelis Lemats
Estonia 21:00:43
 04:00
12:20:38
752 61 RAFT 396
  • Aivars Alt
  • Alo Alt
  • Annika Oja
  • Siim oliver Oja
  • Anneli Ramjalg
Aldid 21:02:43
 04:02
12:22:38
753 62 RAFT 379
  • Kristjan Vider
  • Madis Salus
  • Ermo Tikk
  • Eerik Muuli
  • Kevin Martihhin
  • Kaupo Martihhin
JÕEKARUD 21:04:42
 04:04
12:24:37
754 63 RAFT 289
  • Artjom Šestajev
  • Andrei Semenjutin
  • Sergei Suvorov
  • Stanislav Iljin
  • Taavi Kainel
  • Jevgeni Tolstouhhov
  • Kristjan Maade
Otse diivanilt 21:19:06
 04:19
12:39:01
755 64 RAFT 724
  • Raili Jahtmaa
  • Tiivi Rüütel
  • Annabel Rüütel
  • Albert Rüütel
  • Lehar Lehes
  • Kristjan Kõivoste
Mürakarud 21:30:53
 04:30
12:50:48
756 32 C2MIX 1234
  • Kelli Nurm
  • Vallo Männiste
Vana Toomas 21:31:02
 04:31
12:50:57
757 4 RAFT_WOM 478
  • Egge-Katri Plakk
  • Evelin Ojaper
  • Elo Orle
  • Jaanika Lend
  • Marika Parkman
  • Karin Lüütsepp
Ainult naised 22:07:03
 05:07
13:26:58
758 65 RAFT 732
  • Mihkel Keldoja
  • Andreas Olli
  • Kätlin Vodja
  • Erik-Jörgen Sempelson
  • Merle Lillik
  • Tarvi Torn
  • Rainar Sagar
  • Margus Sellin
  • Merili Laul
CrossFit Tartu 22:10:11
 05:10
13:30:06
759 66 RAFT 811
  • Silver Valter
  • Lauri Levistu
  • Jaan Kukk
  • Natjan-Naatan Seeba
  • Kuido Ever
  • Mario Üle
  • Tarvo Viirg
  • Kadi Kalev
KüVJ Team Kaku 22:15:29
 05:15
13:35:24
760 67 RAFT 987
  • Liis Nõmmik
  • Rasmus Paulus
  • Indrek Joala
  • Mait Metsa
  • Kristian Nõmmik
  • Kristjan Teearu
Inseneriprojekt 22:38:06
 05:38
13:58:01
761 2 C1MEN 622
  • Tanel Jaanimäe
Mudaaugu Tiigikonn 22:42:07
 05:42
14:02:02
762 151 K1MEN 157
  • JAAN LIIDERS
Katamaraan 22:47:55
 05:47
14:07:50
763 68 RAFT 146
  • Jekaterina Dubrovina
  • Tõnis Pello
  • Jaanika Sulev
  • Viktor Leševitš
  • Gert Trumm
  • Marite Einland
LHPD 22:48:17
 05:48
14:08:12
764 69 RAFT 864
  • Merlis Pajustik
  • Liis Post
  • Sandra Rikas
  • Joosep Zirk
  • Kaisa Langus
  • Karl Kikas
Vastseliina Noortekeskus 23:05:30
 06:05
14:25:25
765 70 RAFT 334
  • Suzanne Perekonnanimi
  • Jaanika Perekonnanimi
  • Liina Perekonnanimi
  • Toomas "Kiilakas" Perekonnanimi
  • Marko Perekonnanimi
  • Karlo Perekonnanimi
Vorstiabi #1 23:10:12
 06:10
14:30:07
766 151 C2MEN 335
  • Margus Nigol
  • Peeter Pau
LÕPUPAAT 23:33:47
 06:33
14:53:42