Stardinimekiri 2023

785

Paatkonda

17

Riiki

1310

Meest

314

Naist

1624

Osalejaid kokku

Eemalda kõik filtrid
# Klass Klubi Riik Liikmed Tiimi nimi
47 RAFT Kagu Elekter
  • Eesti
  • Eiko Jõgi
Kagu Elekter
60 RAFT AtsCo
  • Eesti
  • Martin Laurits
  • Ats Olesk
  • Andre Bringfeldt
  • Martin Laurits
Kuuni ja tagasi
109 RAFT Palju õnne, Stroom!
  • Eesti
  • Henrik Takkin
  • Lauri-Olavi Siitam
  • Antti Ventsel
  • Mikk Märtmaa
  • Kristjan Stroom
  • Taavi Porkveli
  • Sander-Mel Mellikov
  • Mario Vendla
Palju õnne, Stroom!
163 RAFT Papad
  • Eesti
  • Priit Tolga
  • Agur Koort
  • Kristjan Pisukov
  • Mait Märdin
  • Rene Nurges
  • Taago Mõttus
6 very skinny men in raft under 88kg
167 RAFT Goldtime
  • Eesti
  • Indrek Peterson
  • Tauno Mäesepp
  • Vahuri Eksi
  • Krister Tapper
  • Martin Kaljuste
  • Raini Toom
  • Richard Peterson
Goldtime
176 RAFT PASTUUT
  • Eesti
  • Allan Käo
  • Joonas Pärn
  • Jargo Pütsep
  • Claude Alt
  • Jorgen Oras
  • Taavi Peeters
  • Andri Karo
Pastuut
207 RAFT Pioneeripataljon
  • Eesti
  • Ottomar Kirspuu
  • Märt Mägi
  • Kevin Münter
  • Gert Raidla
  • Maru-Mehis Kore
  • Sander Jaama
  • Andreas Varter
Team Kaitsevägi/1. jalaväebrigaad/Pioneeripataljon
220 RAFT Lääne-Harju vald
  • Eesti
  • Reigo Krutto
  • Erkki Lageda
  • Rene Saare
  • Minna Pert
  • Karmen Seeger
Mõlakad
222 RAFT Vändaandur
  • Eesti
  • Tarmo Truup
  • Alo Viira
  • Taimar Jõgeva
  • Argo Ladva
  • Arvo Astla
  • Taavi Audo
Vändaandur
223 RAFT Väimela NST
  • Eesti
  • Andres Hillep
  • Indrek Raag
  • Innar Raag
  • Kert Viitkar
  • Ville Tüve
  • Herman Tilba
  • Karl Tarrend
  • Mihkel Lepist
  • Martti Tulev
Väimela NST
233 RAFT MAN Sport Team
  • Eesti
  • Christo Klettenberg
  • Kalle Lepiste
KeilMA
236 RAFT TaristuGrupp
  • Eesti
  • Hugo Leies
  • Erkki Zeiger
  • Alo Kann
  • Kalmar Luisk
TaristuGrupp
247 RAFT HHC
  • Läti
  • Sergejs Kostiļevs
  • Girts Rozenbergs
  • Gundars Johansosn
Team Plosts
265 RAFT Seiklus vees
  • Eesti
  • Kaupo Kaskla
  • Aigo Kurig
  • Marko Aasa
  • Aleksei Škretov
  • Romet Sutt
  • Esko Välling
Seiklus Vees
280 RAFT Vanglateenistus
  • Eesti
  • Edvard Remsel
  • Elar Tarkus
  • Janek Riives
  • Alex Mägi
  • Kristina Heering
  • Janar Saarniit
  • Merlys Toom
  • Angela Oksar
  • Ene Ojaperv
Tartu Vangla
293 RAFT 5 tugevat
  • Eesti
  • Hendrik Reimann
  • Tanel Levkoi
  • Mario Randoja
  • Kaur Kivimäe
  • Jevgeni Šerstjuk
Tiim Mongolid
317 RAFT Mehed metsas
  • Eesti
  • Gunnar Koitsaar
MM1
318 RAFT Mehed metsas
  • Eesti
  • Gunnar Koitsaar
MM2
319 RAFT Mehed metsas
  • Eesti
  • Gunnar Koitsaar
MM3
320 RAFT Mehed metsas
  • Eesti
  • Gunnar Koitsaar
MM4
321 RAFT Mehed metsas
  • Eesti
  • Gunnar Koitsaar
MM5
324 RAFT 1.JVBr
  • Eesti
  • Gert Nurk
  • Kristo Pihlak
  • Algis Petrov
  • Veigo Koppel
  • Artur Raudna
  • Rener Uibopuu
  • Kris Gregor Edo
  • Kaarel Kaspar Eit
  • Heiko Viidebaum
Team Kaitsevägi/1.Jalaväebrigaad
334 RAFT Omaking
  • Eesti
  • Vambola Leis
  • Kerstin Kauksi
  • Maie Pudersel
  • Enn Kahri
  • Annika Rikas
  • Steven Leis
Omaking
340 RAFT Vanglateenistus
  • Eesti
  • Kersti Juhanson
  • Tiina Mark
  • Tuljo Ööbik
  • Epp Laugaste-Poobus
  • Liis Kiik
  • Teele Naar
  • Kristjan Lokk
Vabaduse jõel
368 RAFT Team Exmet
  • Eesti
  • Raiko Saar
  • Veiko Estam
  • Kristjan Kruve
  • Priit Metsla
  • Olga Borissova
  • Kati Piir
  • Veiko Mettis
  • Sten Neudorf
  • Janar Varbola
  • Kertu Kauppinen
TEAM EXMET
369 RAFT Team Exmet
  • Eesti
  • Siret Sipelgas
  • Pille Ruuge
  • Märt Meerits
  • Kristian Jõema
  • Siim Sildnik
  • Jevgeni Jeremejev
TEAM EXMET
378 RAFT Kunda PK
  • Eesti
  • Priit Pilden
  • Andreas Pärn
  • Erki Lepp
  • Joonas Raivet
  • Rain Pajula
  • Mairo Einard
Kõverad Mõlad
389 RAFT Kruvikeeraja
  • Eesti
  • Iris Müntel
  • Taavi Müntel
  • Ebe Müntel
  • Mari Mizer
  • Mait Müntel
  • Jorma Toots
  • Jüri Müntel
  • Leeni Sadam
Napikad
407 RAFT Suusatajad
  • Eesti
  • Merle Vidder
  • Kristjan Uibo
  • Maris Moor
  • Heiki Prants
  • Ave Visnapuu
  • Marti Pungits
Suusatajad veel
427 RAFT Pihtas Põhjas
  • Eesti
  • Mart Sildnik
  • Leho Varik
  • Egert Merelaid
  • Mart Laansalu
  • Taavi Hansing
  • Rene Voog
TLREMM
431 RAFT Tiku ja Taku
  • Eesti
  • Herko Kibuvits
  • Janek Tambaum
  • Üllar Pärn
  • Hans-Kristen Reinvald
  • Marek Valk
  • Kaido Anier
Tiku, Taku & company
432 RAFT Faironwers Boundless Optimism Club
  • Eesti
  • Marek Läll
  • Erko Teor
  • Kairi Aadli
  • Siim Loitme
  • Luise Maria Tallo
  • Uku Lahe
Team Fairown
434 RAFT Multimek Baltic
  • Eesti
  • Tauno Veerbaum
  • Marcus Kukkonen
  • Kristjan Räbin
  • Brandon Helk
  • Mihkel Kuusik
  • Dmitri Vintergoller
  • Jane Laanmäe
  • Olav Malm
  • Rain Ottisaar
Multimek Baltic
446 RAFT Kae kos mütvä!!
  • Eesti
  • Taavi Riisenberg
  • Allan Riisenberg
  • Meelis Schmidt
  • Siim Valge
  • Jegor Samarin
  • Kristjan Mardo
  • Ott Riisenberg
  • Rainer Kreek
  • Anar Liivamägi
KAE KOS MÜTVÄ!!!!!
450 RAFT Põgenevad rosinad
  • Eesti
  • Silver Zikaras
  • Taivo Visnapuu
  • Mirko Kuusk
  • Handri Kuslap
  • Marko Kuusk
  • Tero Villik
Matcamehed
490 RAFT SMITi Raft
  • Eesti
  • Tanel Kikka
  • Jaanus Tikka
  • Tiit Kallavus
  • Alar-Mikk Udu
  • Kaisa Kõre
  • Jana Teder
SMIT
493 RAFT Pinesti tugevad
  • Eesti
  • Kristi Johanson
  • Riina Nõukas
  • Jaanus Aan
  • Taavi Petersell
  • Mait Karu
  • Heiki Boitsov
  • Janek Kähr
  • Martin Hendrikson
  • Timo Tootsman
Pinesti Tugevad
506 RAFT Meie
  • Eesti
  • Indrek Kõpper
  • Tarmo Saar
  • Janar Randväli
  • Rain Rohtla
  • Madis Kõpper
  • Mati Lember
  • Rauno Ebral
Meie
508 RAFT Väle Tigu
  • Eesti
  • Marko Eifel
  • Rainer Kauler
  • Alesja Kivisaar
  • Kate-Eddy Tihamets
  • Carmen Apsolon
  • Jüri Pütt
  • Roneck Apsolon
Väle Tigu
509 RAFT Rademar
  • Eesti
  • Martin Juksar
  • Rait Ermann
  • Kevin Raja
  • Marcus Juksar
  • Silver Nõukas
  • Krister Kallas
  • Oskar Juksar
Rademar
530 RAFT Acino Estonia
  • Eesti
  • Markel Padar
  • Peep Helgand
  • Raivo Rudissaar
  • Annika Luik
  • Kristjan Madissoo
  • Ainar Härm
  • Helina Vinne
  • Katrin Madissoo
  • Tõnis Ülevaino
  • Marten Moro
Acino
532 RAFT TEAM BLUE
  • Eesti
  • Marko Schmidt
  • Oleg Dmitrijev
  • Pille Vaher
  • Ilja Pahhomov
  • Kertu-Liis Vaguri
  • Erik Püvi
  • Henri Rauk
Team Blue
534 RAFT Scoutspataljon
  • Eesti
  • Jan Velin
  • Oliver Jõesaar
  • Toomas Veskimäe
  • Raido Miljan
  • Joosep Joaveski
  • Andres Peet
Team Kaitsevägi/ Scoutspataljon
535 RAFT Bonux Lenor Fairy
  • Eesti
  • Rivo Hulkko
  • Risto Kimmel
  • Rain Kimmel
  • Tairo Vahtmäe
  • Heilo Kraam
  • Kristjan Haggi
Bonux Lenor Fairy
554 RAFT Ei Aer Ei Peatu Ei Ei
  • Eesti
  • Kristjan Nõmmik
  • Airiin Antson
  • Joonas Ärmpalu
  • Priit Pähklamägi
  • Tuuli Vapper
  • Kaupo Arro
  • Marten Martinson
Ei Aer Ei Peatu Ei Ei
559 RAFT Sõbrad
  • Eesti
  • Kaarel Variksaar
  • Rasmus Riis
  • Martin Steinberg
  • Kristjan Lõoväli
  • Kristjan Vilipõld
  • Rando Tihane
Tšempionid
586 RAFT HOHÜ
  • Eesti
  • Ain Kaare
  • Eveli Nõgesmäe
  • Inna Kalliver
  • Juhan-Mats Kuningas
  • Kaisa Lastik
  • Triin Paabo
Veri on paksem kui vesi
612 RAFT Püssid ja Habemikud
  • Eesti
  • Teele Susi
  • Kätlin Kelner
  • Omary Suvi
  • Ats Pärnamägi
  • Eveli Andrek
  • Reio Vaard
Püssid ja Habemikud
619 RAFT Vanglateenistus
  • Eesti
  • Mikk Altermann
  • Kerlyn Roosipõld
  • Sander Sakkos
  • Jürgen Valem
  • Kaspar Karo
  • Rauno Blaubrük
Viru Vangla 5 üksus
621 RAFT Varola
  • Eesti
  • Silvar Suu
  • Sigmar Suu
  • Allar Möll
  • Toomas Meister
  • Ingo Saunik
  • Siim Heering
Puusaltsõudjad