Stardinimekiri 2021

1195

Paatkonda

24

Riiki

2050

Meest

443

Naist

2493

Osalejaid kokku

Eemalda kõik filtrid
# Klass Klubi Riik Liikmed Tiimi nimi
199 K2MIX Nadezhda-SPb
  • Vene Föderatsioon
  • Nadezhda Eduardova
  • Aleksandr Eduardov
Nadezhda-SPb
258 K2MIX 802 TEAM
  • Vene Föderatsioon
  • Sergei Petrov
  • Anna Rogal
802 TEAM
265 SUP_MEN @hochu_sibassa
  • Vene Föderatsioon
  • Anton Bondar
@hochu_sibassa
266 K2MEN vk.com/canoemarathon
  • Vene Föderatsioon
  • Valgevene
  • Roman Sotnikov
  • Viachaslau Burlaka
Windy Blonde
269 SUP_MEN RznSUP
  • Vene Föderatsioon
  • Ilia Kariukhin
SUPRzn
278 SUP_MEN Saint-P SUP
  • Vene Föderatsioon
  • Oleg Rozhkov
Saint-P SUP
307 K2WOM FreeHiker
  • Vene Föderatsioon
  • Anna Bochegova
  • Alena Lesakova
Witches
317 K2MEN Northern Way
  • Vene Föderatsioon
  • Aleksandr Nesterenko
  • Innokenty Nesterenko
Northern Way
318 SUP_MEN SupCult
  • Vene Föderatsioon
  • Vitaliy Babenyshev
SupCult
319 SUP_MEN Sup-club.ru
  • Vene Föderatsioon
  • Sergey Kondratyev
@supclubru
334 SUP_MEN Sup_spb
  • Vene Föderatsioon
  • Konstantin Byvalyi
SUP_SPB
357 K2MEN Alexey
  • Vene Föderatsioon
  • Alexey Mayorov
  • Alexey Sopunov
Dream Team
384 K2MIX Badger fat
  • Vene Föderatsioon
  • Anna Myagkova
  • Vitaliy Gorbunov
badger fat
443 K2WOM Tarapita
  • Vene Föderatsioon
  • Kuznecevich Elen
  • Panova Tatiana
Tarapita
444 K2MEN Tarapita 1
  • Vene Föderatsioon
  • Kuznecov Sergey
  • Anton Shugai
Tarapita
493 K2MEN Dragon Sankt-Peterburg
  • Vene Föderatsioon
  • Igor Lychev
  • Mikhail Sorokin
DRAGON
511 K1MEN FINWAY
  • Vene Föderatsioon
  • Gennadii Pashchenko
RRC run club
512 K2WOM FINWAY
  • Vene Föderatsioon
  • Galina Pashchenko
  • Elena Iakovleva
Finway
728 K1MEN Geo
  • Vene Föderatsioon
  • Cherniatin Yuri
Titanic
757 K2WOM Botik
  • Vene Föderatsioon
  • Lidiia Sharapova
  • Olga Sokolova
Botik
1008 K1MEN vk.com/canoemarathon
  • Vene Föderatsioon
  • Sergei Kovshar
vk.com/canoemarathon
1009 K2WOM vk.com/canoemarathon
  • Vene Föderatsioon
  • Iuliia Lukavaia
  • Oksana Shevchuk
DreamTeam
1023 K2WOM Koryagi team
  • Vene Föderatsioon
  • Natalya Pyrig
  • Ekaterina Elokhovskaya
Koryagi
1030 SUP_MEN LazySpot
  • Vene Föderatsioon
  • Sergey Gross
SLOWMO
1032 K2MEN Koryagi team
  • Vene Föderatsioon
  • Vitaliy Raskatov
  • Nikolay Utkin
Koryagi
1058 SUP_WOM Tikhoy SUPoy
  • Vene Föderatsioon
  • Svetlana Bogomolova
Tikhoy SUPoy
1073 K1MEN Molodoy boez
  • Vene Föderatsioon
  • Aleksandr Sovkolov
Molodoy Boetc
1198 K1WOM Strela
  • Vene Föderatsioon
  • Larisa Antonova
Strela