Stardinimekiri 2021

1195

Paatkonda

24

Riiki

2050

Meest

443

Naist

2493

Osalejaid kokku

# Klass Klubi Riik Liikmed Tiimi nimi
833 C2MEN Trennihundid
  • Eesti
  • Indrek Linde
  • Priit Luud
Vanamehed
834 K1WOM Patmalnieks kanoe kool
  • Läti
  • Ruta Patmalniece
Patmalnieks kanoe kool
835 C2MIX Haanja RK
  • Eesti
  • Mati Laur
  • Monika Märtin
Seemneke
836 K2MEN XTsport
  • Eesti
  • Marko Tammist
  • Jüri Joonas
XTsport
837 C3MIX Skeleton Technologies
  • Eesti
  • Sigrid Mutso
  • Ardo Kõiv
  • Ants Vill
Gamestopp
838 C2MIX Redneck Booze Crew
  • Eesti
  • Enriko Tooding
  • Marlin Lõvi
Redneck Booze Crew
839 K1WOM Tahe Outdoors
  • Eesti
  • Tiina Klooster
Tahe Outdoors
840 K2MEN STA
  • Eesti
  • Rasmus Talviste
  • Morten Talviste
Ninja500
841 K1MEN moomoo
  • Eesti
  • Martti Sala
moomoo
842 C2MEN Tiim “Supra “
  • Eesti
  • Silver Ottas
  • Rando Burenkov
Supra
843 C2MEN Falcon 9
  • Eesti
  • Silver Sosnovski
  • Mart Lilium
Tartu Express
845 K2MEN Simmod
  • Eesti
  • Siim Ennuvere
  • Siim-Erik Pärn
Simmod
846 K2MIX Nõbu’d
  • Eesti
  • Silvia Lehemets
  • Hannes Lehemets
Eesmärk 10h+2h
847 C2MIX Võidukas paar
  • Eesti
  • Kärt Otto
  • Sander Haukamägi
Haukamägi
848 C2MEN Navy Siil
  • Eesti
  • Andero Luhamets
  • Urmet Riisalu
Navy Siil
849 C2MEN JAPS/SKS
  • Eesti
  • Madis Merirand
  • Tanel Pindi
JAPS/SKS
850 C2MEN SK Nahksed Tainad
  • Eesti
  • Lauri Leitsalu
  • Mikk Umbleja
SK Nahksed Tainad
851 C2MEN Kivipurustaja
  • Eesti
  • Martin Heintalu
  • Raino Tarbe
Kivipurustaja
852 SUP_MEN Mets
  • Eesti
  • Mihkel Mets
Mets
853 C2WOM GOAL DIGGERS
  • Eesti
  • Anete Pleksner
  • Mirell Hintser
GOAL DIGGERS
855 RAFT Vapper Kuusik
  • Eesti
  • Egert Roots
  • Victoria Kübard
  • Karl-Henri Akimov
  • Ruth Kübard
  • Hanna Kübard
  • Viktor Kassatkin
Vapper Kuusik
858 K2MIX Hakuna matata
  • Eesti
  • Marko Veidemann
  • Helena Veidemann
Hakuna matata
860 MEGASUP Süvariigi spordiklubi MTÜ
  • Eesti
  • Siim Sadrak
  • Erko Hermann
  • Sander Vislapuu
  • Kaspar Lauri
  • Siim Salum
MARM
861 K1MEN Upes Skola / Žagarkalns
  • Läti
  • Jānis Ezerlīcis
Free Solo
863 K2MEN Esimest korda
  • Eesti
  • Kaarel Talvoja
  • Ott Kell
Esimest korda
864 C2MEN Jätke aerud väljapoole
  • Eesti
  • Andres Haavik
  • Peeter Vahe
Peretüli
865 K2MIX Triivijad
  • Eesti
  • Kati Helmja
  • Andre Valkman
Triivijad
866 K2WOM On külm ja on hilja
  • Eesti
  • Hannariin Lamp
  • Emma Lauk
On külm & on hilja
867 SUP_MEN HMTB
  • Eesti
  • Alar Jaanson
4-vedu
868 C2MEN Tõrva Firefighters
  • Eesti
  • Mikk Palover
  • Mart Liblik
Merikurat ja Õnnetu Mart
869 K1MEN HedonSPA
  • Eesti
  • Andres Lelov
Hedon SPA
870 K1MEN MMM
  • Eesti
  • Madis Moor
Plastvann: sõsar
871 K1MEN Tasa sõuad....
  • Eesti
  • Lauri Suit
Tasa sõuad ....
872 K2MIX Meremeloodia
  • Eesti
  • Siim Aimla
  • Johanna Liisa Aimla
Johanna ja Siim
873 C2MEN Tõrva Firefighters
  • Eesti
  • Alari Kais
  • Ivar Kais
Ette vaatust, Räpina dessant!
874 K2MIX Mändla
  • Eesti
  • Jaanika Mändla
  • Rauno Ragnar Magnus
Loolu ja Pepe
875 C2WOM Madula
  • Eesti
  • Eneken Kost
  • Marvi Roosaar
Madula
876 K2MIX Slackline.ee
  • Eesti
  • Heigo-Elmar Vahesaar
  • Grethel Vahesaar
X kord
877 K2MEN Forgot to Warm-up
  • Eesti
  • Raul Ventsel
  • Erik Tannberg
Forgot to Warm-up
878 C2MIX Kolm Saaronit
  • Eesti
  • Margo Saaron
  • Kristiina Saaron
Valgakad
879 K1MEN Lõvi
  • Eesti
  • Rait Leheveer
Lõvi
880 C2MEN Haanja
  • Eesti
  • Aare Eiche
  • Priit Hiob
Haanja 2
882 C2MIX Kolm Saaronit
  • Eesti
  • Anu Vilt
  • Raul Tammela
Valgakad2
883 K2MEN Kastruliärikad
  • Eesti
  • Nikita Skvortsov
  • Kristjan Klasen
Kastruliärikad
885 K1MEN Nummert
  • Eesti
  • Mihkel Nummert
NUMMERT 1.0
886 K2MIX Toomas
  • Eesti
  • Toomas Variksaar
  • Maarja Variksaar
Maarja&Toomas
887 C2MEN Rööptõmblejad
  • Eesti
  • Ivo Malve
  • Madis Soopa
Rööptõmblejad
889 K1MEN Estonian ACE Adventure
  • Eesti
  • Rain Eensaar
ACE Adventure Aurik
890 K2WOM TomCruise
  • Eesti
  • Helis Ojala
  • Nadežda Nazarenko
TomCruise
891 RAFT TTÜ Filmiklubi
  • Eesti
  • Mari-Liis Kasemets
  • Rene Allkivi
  • Tanel Kossas
  • Getter Johanna Kern
  • Henri Vajak
  • Elina Liibak
TalTech Filmiklubi