Stardinimekiri 2019
20.04.2019

# Klass Klubi Riik Liikmed Tiimi nimi
502 K2MEN Kiired ja Viinased
  • Eesti
  • Rudolf Põldma
  • Mark Henrik Vorobjov
Akvahoolik
503 C2MIX Põhja Ei Lähe
  • Eesti
  • Timo Piirmann
  • Merilin Rätt
Lõpp om Hää
504 RAFT Vennad Valkud
  • Eesti
  • Ranar Valk
  • Lenar Valk
  • Viller Maine
  • Tiina Valk
  • Olev Kroon
  • Jelena Kirillova
Kase 9
505 K2MIX Tri Stihii
  • Vene Föderatsioon
  • Kristina Sukhina
  • Ilia Andreev
Bavarian Ducks
506 K2MEN Le Torim
  • Eesti
  • Teet Torim
  • Erko Leemet
Le Torim
507 K2MEN Pojat
  • Eesti
  • Brent Mööl
  • Kaido Stroom
Pojat
508 K1MEN 2m.lv
  • Läti
  • Kristaps Kruzmanis
2m.lv
509 RAFT Võhandu Koprad
  • Eesti
  • Harri Meier
  • Margus Laanesaar
  • Agnes Kapanen
  • Terje Saar
  • Janika Loos
  • Kaarel Loos
  • Mari Kirsipuu
  • Magnus Meier
Võhandu Koprad & Naiskütid
510 RAFT Vabajalahundid
  • Eesti
  • Toomas Kaasik
  • Triin Paabo
  • Eveliis Koppel
  • Kalle Kiik
  • Enna Elismäe
  • Sander Suleva
Vabajalahundid
511 K2MEN HiiuV
  • Eesti
  • Indrek Volens
  • Mihkel Valdma
Arbuus
512 C2MIX #trellid
  • Eesti
  • Raul Reiljan
  • Jane Mednis
#trellid
513 K2MIX VM Lennuk
  • Eesti
  • Piret Lasn
  • Janno Väinola
VM Lennuk
514 C2MEN Weddeliku Tiheduse Eksperiment
  • Eesti
  • Ülo Veddel
  • Kaupo Eliste
Weddeliku Tiheduse Eksperiment
515 K1MEN Zorca
  • Vene Föderatsioon
  • Vitaly Shutov
Zorca
516 C2MEN Silja Line
  • Eesti
  • Karl Ruusmaa
  • Erik Kuzovkov
Silja Line
517 C2MEN M&I
  • Eesti
  • Margus Višnakov
  • Ivan Irbis
M&I
518 K2MEN Hundid
  • Eesti
  • Janari Talvistu
  • Madis Luuken
Hundid
519 C2MEN Strackly
  • Eesti
  • Veiko Soomets
  • Miko Nukka
Strackly
520 K2MEN vēsā mierā (easy)
  • Läti
  • Dzintars Rendenieks
  • Didzis Ziemelis
vēsā mierā (easy)
521 K2MEN SAK Tartu
  • Eesti
  • Toomas Lelumees
  • Indrek Juhanson
SAK Tartu / kolmas laine
522 K1MEN Vigrid
  • Eesti
  • Valter Aro
Vigrid
523 K2MEN Sõudeklubi Pärnu
  • Eesti
  • Laurits Puust
  • Arnold Sanglepp
Tagurpidi Paadis
524 K1MEN OneManClub
  • Eesti
  • Toomas Velka
OneManTeam
525 K2MEN Adrenaliinisüst
  • Eesti
  • Lauri Mäe
  • Hendrik Veevo
Adrenaliinisüst
526 K2MEN Spareto
  • Eesti
  • Dmitri Zutskov
  • Ervin Adojaan
Spareto
527 K2MEN Spareto
  • Eesti
  • Andrei Zabello
  • Jevgeni Trummal
Spareto
528 K1MEN Elering
  • Eesti
  • Arvi Mikk
Elering
529 C2MEN Võ Handu
  • Eesti
  • Valdo Lust
  • Meelis Ivask
Võ Handu
530 K2MIX Tristihii
  • Vene Föderatsioon
  • Konstantin Bragin
  • Elena Shemiakinskaia
Tristihii
531 K2MEN Staabi- ja Sidepataljon
  • Eesti
  • Mihkel Laur
  • Roomet Sedman
Rookel
532 K2MEN Tiim Guido
  • Eesti
  • Allvar Väli
  • Riho Treumuth
Tiim Guido
533 C2MEN Go Reisiajakiri
  • Eesti
  • Villu Zirnask
  • Aivar Luud
Go Reisiajakiri
534 RAFT Ferroline Grupp
  • Eesti
  • Kristjan Trossmann
  • Martin Lille
  • Varmo Onton
  • Kristi Härm
  • Raido Kalvik
  • Priit Paatsi
  • Remo Ojaste
Ferroline Grupp
535 RAFT Eesti Energia Spordiklubi
  • Eesti
  • Siim Sööt
  • Maido Märss
  • Hardi Pukk
  • Anton Tõštšuk
  • Siim Valge
  • Asso Uibo
"Ma ju ütlesin jääme koju"
536 C2MEN Olümpia ujumisbasseini vetelpäästjad
  • Eesti
  • Vladimir Rjurikov
  • Maksim Rjurikov
Olümpia ujumisbasseini vetelpäästjad
537 K1MEN TeamMooska
  • Eesti
  • Priit Veeroja
TeamMooska
538 RAFT Kastre Karud
  • Eesti
  • Erki Lilo
  • Raino Lilo
  • Rain Jansen
  • Kaur Palm
  • Aarne Saar
  • Margus Jansen
  • Lehar Laurits
  • Margus Hämarik
  • Antti Lilo
Kastre Karud
539 K1MEN ORUMÄE RACING TEAM
  • Eesti
  • Marek Trolla
Tüühüürläne
540 RAFT MTÜ Spordiselts
  • Eesti
  • Martin Rakver
  • Timo Savioja
  • Riiko Joakit
  • Peep Kaljuvee
  • Priit Vislapuu
  • Ardo Kuus
  • Tõnis Mossin
  • Mart Laanelepp
Kiirem Kui Oti Yaris
541 K1MEN Herlock Team
  • Poola
  • Jacek Tubiszewski
Herlock Team
542 RAFT KL Võrumaa malev
  • Eesti
  • Toomas Piirmann
  • Urmas Vahter
  • Arvo Kaljapulk
  • Raul Sõmer
  • Sirli Hanni
  • Terje Piirmann
KL Võrumaa malev
543 K1WOM Üks kolmest
  • Eesti
  • Monika Adamson
Üks kolmest
544 K1MEN Alpiklubi Firn
  • Eesti
  • Johan Kütt
Kaks kolmest
545 K1MEN TriStihii
  • Vene Föderatsioon
  • Andrey Sosonkin
Elvis
546 C2MEN Tagala Magala
  • Eesti
  • Olar Tuuling
  • Karel Kalda
Kurvis Kraavis
547 K1MEN lynx
  • Eesti
  • Urmet Ilves
Lynxs
548 RAFT Varola
  • Eesti
  • Anneli Härm
  • Toomas Pedosk
  • Kati Tootsman
  • Meigo Talv
  • Tanel Heering
  • Toomas Heering
Varola
549 RAFT Kae kos mütvä!!
  • Eesti
  • Anar Liivamägi
  • Rainer Kreek
  • Meelis Schmidt
  • Taavi Riisenberg
  • Ott Riisenberg
  • Karmo Tõruke
Kae kos mütvä!!!
550 K2MIX Kajaku mafija
  • Läti
  • Jānis Krumbergs
  • Jūlija Krumberga
Kajaku Mafija
551 C2MIX Pogola
  • Eesti
  • Tõnis Piirisild
  • Triinu Piirisild
Pogola
Paatide Statistika
K2MEN 279
K1MEN 249
C2MEN 200
K2MIX 113
RAFT 110
C2MIX 52
SUP_MEN 35
K2WOM 28
K1WOM 27
C2WOM 19
C3MEN 12
SUP_WOM 8
UNK 5
BOAT 5
C1MEN 4
C3MIX 4
C4MEN 3
MEGASUP 2
WTB 2
C3WOM 1
KATA 1
UNK2MEN 1
K3MIX 1
C6WOM 1
Osalejate Statistika
Eesti 2271
Vene Föderatsioon 106
Läti 42
Leedu 30
Soome 29
Rootsi 18
Valgevene 8
Tšehhi Vabariik 6
Ungari 5
Itaalia 5
Ukraina 5
Norra 3
Taani 2
Poola 2
Ameerika Ühendriigid 2
Saksamaa 1
Ühendkuningriik 1
Iirimaa 1
Holland 1
Uus-Meremaa 1
Serbia 1
Slovakkia 1
Zimbabwe 1