Stardinimekiri 2024

1275

Paatkonda

29

Riiki

2290

Meest

487

Naist

2777

Osalejaid kokku

# Klass Klubi Riik Liikmed Tiimi nimi
506 RAFT Vanglateenistus
  • Eesti
  • Rait Kuuse
  • Taavi Kuuse
  • Toomas Kiisla
  • Argo Tomingas
  • Kadri Margus
  • Alvar Prints
Vanglateenistus 1
508 K1MEN Istub Ilusti
  • Eesti
  • Ekke Johan Pukk
Paljajalu ja laisalt
509 C2MEN Trollid
  • Eesti
  • Hugo-Leon Leies
  • Andre Ojala
Trollid
510 K2MEN Nasval saab aerutada
  • Eesti
  • Kalver Kukk
  • Tanel Kukk
Nasva
511 K1MEN ---
  • Eesti
  • Maksim Kreimer
---
512 C2WOM Kanuukoomikud
  • Eesti
  • Triinu Viikholm
  • Keidi Paldis
valed valikud
513 RAFT Võitjad
  • Eesti
  • Kaire Raasik
  • Katriin Põlluäär
  • Annemari Muru
  • Anet Müürsoo
  • Henry Lass
  • Märt Leesment
Võitjad
514 C2MEN Holzmaier
  • Eesti
  • Gert Nahkur
  • Erki Pärna
Holzmaier
515 RAFT Pärnu Sõudekeskus Kalev
  • Eesti
  • Ilmar Naaber
  • Siiri Oad
  • Heigo Vuuk
  • Annes Noormets
  • Kaupo Koplus
  • Signe Tohv
  • Kaido Koppel
  • Kaido Kägu
  • Ave Metsar
  • Rünno Moorits
Sõudjad aerupaadis, see on vaatamisväärsus
516 K2MEN Lithuanian kayak marathon team
  • Leedu
  • Julius Survila
  • Edvinas Brazaitis
Lithuanian kayak marathon team
517 K2MIX Aktivist
  • Eesti
  • Tiit Pertel
  • Kai Pertel
Tunne kodumaad
518 C2MEN A&O
  • Eesti
  • Rauno Kõlu
  • Alari Uudla
Kiilakad Õnged
519 K1MEN Kayaking Latgale
  • Läti
  • Janis Vilcans
Kayaking Latgale
520 RAFT PASTUUT
  • Eesti
  • Allan Käo
  • Ragnar Leemets
  • Holger Enok
  • Helen Otto
  • Anton Maškov
  • Henri Porila
  • Marko Valter
  • Raivo Marjapuu
  • Mihkel Pärn
Holgeri esimene kord!
521 C2MEN 6. märts
  • Eesti
  • Taimar Piir
  • Rauno Zoo
6. märts
522 K2MEN Ain Boot
  • Eesti
  • Erki Rääk
  • Jaanus Karu
Ain Kleines Boot
523 RAFT Lumememmed
  • Eesti
  • Sven Link
  • Terje Truu
  • Kaivo Mänd
  • Andor Pilve
Pikalt ees
524 K1MEN Perekond Alumaa
  • Eesti
  • Mairo Alumaa
Alumaa
525 K1MEN UNIMUTS
  • Eesti
  • Karl Jakobson
Unimüts
526 K1MEN Krootuse
  • Eesti
  • Erkki Lepik
Lohe
527 C2MIX Virksi
  • Eesti
  • Kristiina Volmer
  • Mehike Tambik
Virksi
528 C2MEN Soveldaja Aeruklubi
  • Eesti
  • Ernst Valdmaa
  • Matis Rüütel
Raudpuus
529 C1MEN Boix
  • Eesti
  • Siim Boitsov
Boix
530 K2MEN Kiired Süstlad
  • Eesti
  • Martin Hirv
  • Joosep Naruskberg
Kiired süstlad!
531 RAFT Melelöövlid
  • Eesti
  • Mattias Idavain
  • Andreas Rambi
  • Mikk Saviste
  • Kasper Tafenau
  • Martin Raid
  • Reeno Aksel Aava
  • Mark Mathias Vuuk
Melelöövlid
532 K2MEN Come Row With Me
  • Eesti
  • Erik Tamme
  • Kaarel Saar
Vesioinad
533 K1MEN Twin Towers
  • Eesti
  • Jakob Magi
Twin Towers
534 K1MEN Twin Towers
  • Eesti
  • Otto Põllumaa
Twin Towers
535 K1MEN Clube de Canoagem de Ovar
  • Portugal
  • Daniel Silva
TugaKayak
536 K1MEN Team75
  • Eesti
  • Tom Küüsmaa
Tom Küüsmaa
537 K2MIX MTÜ Swedbanki Spordiklubi
  • Eesti
  • Mikk Mutso
  • Meelika Õismaa
Hobiseil
538 C2MEN Kanuu ja Möla
  • Eesti
  • Rivo Bergmann
  • Kristjan Pihlo
Kanuu ja Möla
539 RAFT Vanglateenistus
  • Eesti
  • Martin Nelis
  • Hannes Liivak
  • Olari Kaljuste
  • Ingemar Palmsaar
  • Ardo Õiglane
  • Jaano Saar
Tallinna Vangla
540 RAFT E-SERVICE
  • Eesti
  • Erik Arro
  • Egert Ader
  • Vaido Sooäär
  • Karl Allik
  • Karl Soosaar
  • Tauno Laurson
E-service
541 K2MEN Baranka
  • Eesti
  • Edgar-Norman Kaasik
  • Marek Martin
Baranka
542 K1MEN Kõrtsu
  • Eesti
  • Magnus Aasumets
Kiissa
543 K2MEN -
  • Eesti
  • Kaarel Õun
  • Murad Magomedkerimov
Giovanni
544 C2WOM Sõstrad
  • Eesti
  • Liisi Kirss
  • Ingrit Kaldoja
Sõstrad
545 K2MEN # tiim Urmas Varm
  • Eesti
  • Üllar Plangi
  • Reiko Zäär
Urmas Varm Team
546 K2MEN yks
  • Eesti
  • Tõnu Jeret
  • Konstantin Raimla
yks
547 K1MEN Elering
  • Eesti
  • Arvi Mikk
Elering
548 K1MEN Aloja
  • Läti
  • Imants Dāvidsons
Aquarius
549 C2MEN Haanja
  • Poola
  • Krzysztof Żyła
  • Olaf Kuitkowski
Rokmates
550 K2MEN K7
  • Eesti
  • Priit Kirotar
  • Kaarel Nurmsalu
K-7
551 C2MEN Mikk & Ivar
  • Eesti
  • Ivar Arulaid
  • Mikk Mereküla
Mikk & Ivar
552 K2MEN Aega On
  • Eesti
  • Rimon Reinmets
  • Alan Reinart
Aega on
553 SUP_WOM Trail Diesel
  • Eesti
  • Piret Paal
Trail Diesel
554 K1MEN Aluver*
  • Eesti
  • Seren Mühala
Mine Hulluks
555 K2MIX A&M
  • Eesti
  • Argo Ladva
  • Marian Külaviir
Kopp on Ees
556 RAFT ascetic
  • Eesti
  • Ruslan Aizatulin
  • Anton Savits
  • Grigori Gavrilov
  • Filipp Shubin
  • Aleksei Petrov
  • Daniil Ivanov
  • Vladimir Svet
Bareraft