Stardinimekiri 2021

1211

Paatkonda

24

Riiki

2087

Meest

423

Naist

2510

Osalejaid kokku

# Klass Klubi Riik Liikmed Tiimi nimi
1179 C3MIX EverGreen
  • Eesti
  • Riivo Leiten
  • Marge Lääts
  • Meelis Rätsep
EverGreen
1180 K2MEN Kliinik 32
  • Eesti
  • Erik Pallase
  • Martin Martma
K32 Pro
1181 K2MEN Jahiselts Nõmme
  • Eesti
  • Taavi Juht
  • Meelis Juht
T.M. JUHT
1182 K2WOM World of Kayaks
  • Eesti
  • Marilin Urva
  • Mai-Liis Põhjala
MX2
1183 K1MEN Stonenose
  • Eesti
  • Toomas Sau
Stonenose
1184 C2MEN Aeruklubi Watergate
  • Eesti
  • Peep Jürmann
  • Raido Raudnagel
Aeruklubi watergate
1185 K2MEN PTE
  • Eesti
  • Rene Tootsi
  • Ilja Lestsenko
PTE
1186 K2MIX Vormiloojad
  • Eesti
  • Egert Oiov
  • Piret Lauk
Vormiloojad
1188 C2MIX Avastiku
  • Eesti
  • Eva Edovald
  • Matthew Mitt
Avastiku
1189 K2MEN Soggy Boys
  • Eesti
  • Markus Kuslap
  • Villem Nilbe
Soggy Boys
1190 K2MEN Ramudden
  • Eesti
  • Karl Sooväli
  • Rünno Eermann
Ramudden
1191 RAFT Ramudden
  • Eesti
  • Tovio Salusoo
  • Raiko Lauri
  • Renet Tohu
  • Timo Toome
  • Tauri Lõhmus
  • Oliver Linnas
Ramudden
1192 K2MIX A-Rühm
  • Eesti
  • Kairi Kõrve
  • Tarmo Rahkama
Merejäägrid II
1193 K2MEN Emajõe aeruklubi
  • Eesti
  • Toomas Elmet
  • Kaspar Kõiva
Seiklus partner
1194 K2MEN C!Tehnola
  • Eesti
  • Margo Valk
  • Geido Kõrgesaar
C!Tehnola
1195 K2MEN Boost
  • Eesti
  • Andre Elissaar
  • Lembit Aaslav-Kaasik
Boost
1196 K1MEN SK Keremeister
  • Eesti
  • Pertti Juronen
Metsamehed
1197 K1MEN Salaca
  • Läti
  • Deins Kuzmins
salaca
1198 K1WOM Strela
  • Vene Föderatsioon
  • Larisa Antonova
Strela
1199 K3MEN Barrister
  • Eesti
  • Meelis Pirn
  • Rainer Pirn
  • Rasmus Merirand
Võsu Vihased
1200 K2MEN Kipsimehed
  • Eesti
  • Robin Sepp
  • Jago Hommik
Kipsimehed
1201 K2MIX S&Co Rent
  • Eesti
  • Terese Nugiseks
  • Sander Puri
S&Co Rent
1202 SUP_MEN Nummert
  • Eesti
  • Peeter Nummert
NUMMERT 3.0
1203 RAFT Kodutud rebased
  • Eesti
  • Meril Klaos
  • Joonatan Hallik
  • Violetta Platonova
  • Roland Rokka
  • Keidi Kottisse
  • Steven Rugam
Kodutud rebased
1204 C2MEN Kuuse
  • Eesti
  • Rait Kuuse
  • Taavi Kuuse
Kuused
1205 RAFT Käsiajam
  • Eesti
  • Kurmo Eilo
  • Anar Laur
  • Tiit Tasane
  • Veljo Viikant
  • Margus Hallang
  • Timo Tann
Käsiajam
1206 C2MEN OK Võru
  • Soome
  • Eesti
  • Veiko Kuusk
  • Indrek Kuusk
Võru kuused
1207 K1MEN Merevägi
  • Eesti
  • Mairo Küünarpuu
Merevägi
1208 C2MEN EM&K Ehitus
  • Eesti
  • Jaan Valk
  • Karl Lindma
EM&K Ehitus
1209 C2MEN Saarlane
  • Eesti
  • Andris Lokna
  • Juho Toomsalu
Saarlane
1210 K2MEN Tri Poloski
  • Eesti
  • Hannes Metssalu
  • Risto Pärnapuu
Tri Poloski
1211 RAFT MediRaft
  • Eesti
  • Reemet Pirk
  • Jakob Meier
  • Pille-Riin Piirmets
  • Helenel Karu
  • Anett-Airiin Saarso
  • Mairold Mätas
MediRaft
1212 K1MEN no
  • Eesti
  • Ott Nool
Slava käsi
1213 K2MEN 2. jalaväebrigaad
  • Eesti
  • Hanori Perlov
  • Aleksandr Varikov
B ja C
1214 C2MEN Dünaamiline Duo
  • Eesti
  • Madis Vihmann
  • Janar Õunap
Dünaamiline Duo
1215 C2MEN Öölokaal
  • Eesti
  • Allan Roosimägi
  • Siim Juuse
2meest3muna
1216 K2MEN Rotalia
  • Eesti
  • Rain Kilkson
  • Arnold Rein Tatunts
B-rühm
1217 C2MEN Rahulikud
  • Eesti
  • Jaanus Elmers
  • Enrico Sala
Rahulikud
1218 K2MEN Laena aeru
  • Eesti
  • Mairo Veeroja
  • Alvar Veeroja
Anna Aeru
1219 RAFT Rademar
  • Eesti
  • Kert Olle
  • Martin Juksar
  • Marcus Juksar
  • Rait Ermann
  • Rain Seepõld
  • Imre Truu
  • Krister Kallas
  • Kevin Hallop
  • Oskar Juksar
  • Ronald Juksar
Rademar
1220 K2MEN World of Kayaks
  • Eesti
  • Matti Tuul
  • Sten-Eric Uibo
World of Kayaks
1221 C2MEN Tšempionid
  • Eesti
  • Hendrik Post
  • Jörgen Treial
Tšempionid
1223 BOAT Onu Bella
  • Eesti
  • Meelis Lindemann
  • Tanel Preitof
  • Erkki Freibach
Onu Bella
1224 K1MEN autogavanni
  • Eesti
  • Markko Kolossov
kolo
1225 K1MEN Embassy of Latvia
  • Läti
  • Raimonds Jansons
Embassy of Latvia
1226 K1MEN Estonian Ultrarunners Team
  • Eesti
  • Rain Vellerind
Tuldav Lohe
1227 K1MEN ---
  • Eesti
  • Lauri Larionov
LLL
1228 K1MEN Lendav Konn
  • Eesti
  • Janek Mähar
Lendav Konn
1229 C2MIX TN2
  • Eesti
  • Olav Nirk
  • Katrin Taigla
KO2
1230 C1MEN Õkva prõlla
  • Eesti
  • Lembit Nokkur
Marta