Stardinimekiri
05.09.2020

# Klass Klubi Riik Liikmed Tiimi nimi
1216 K1MEN Tahe Outdoors
  • Eesti
  • Aivar Juus
Tahe Outdoors
1217 RAFT Ekstreempark
  • Eesti
  • Taavi Irves
  • Kristjan Kuljus
  • Ozzy Taaler
  • Kasper Keps
  • Marken Nupp
  • Jan-Martin Pärnamets
Ekstreempark
1219 C2MEN Eesti Energia Spordiklubi
  • Eesti
  • Daniel Ehandi
  • Kaur Lauer
Eesti Energia Spordiklubi
1220 K1MEN JR Craftyard
  • Eesti
  • Martin Jasko
JR Craftyard
1221 RAFT Käbid ja Kännud
  • Eesti
  • Taavi Karu
  • Janno Ruuder
  • Risto Aim
  • Ülo Karpov
  • Silver Zikaras
  • Henri Karpov
  • Emil Elrond Karu
  • Lauri Ruuder
  • Tüürimees Ankur
Käbid ja Kännud
1222 C3MIX MTÜ Spordiselts
  • Eesti
  • Sten Toel
  • Triin Eevardi
  • Kaisa Kukk
Konn ja radiaator
1223 K2MEN MTÜ Spordiselts
  • Eesti
  • Aimar Liiver
  • Lembitu Luts
Vee-liug
1224 C2MIX MTÜ Spordiselts
  • Eesti
  • Siret Kupper
  • Aimar Kann
A&S
1225 C2WOM C&J Team
  • Eesti
  • Christina Luhamets
  • Jaana Rae
Vytautas
1226 C2MEN K.I.K.K.
  • Eesti
  • Kevin Kurm
  • Keivo Kõiv
Ahja moodulahi
1227 K2MEN SK Tammed
  • Eesti
  • Ergo Tamm
  • Tanel Tamm
ETTT
1228 K2MEN Saint Petersburg ГУТД
  • Vene Föderatsioon
  • Viking Menshikov Vladimir
  • Viking Menshikov Aleksandr
Гребля гонки марафоны
1229 K2MIX Robinzonada Adventure Team
  • Leedu
  • Gvidas Milkintas
  • Migle Zegleviciute
Robinzonada Adventure Team
1230 C2WOM Kaluriküla kanged mutid
  • Eesti
  • Kertu Tombak
  • Kertu Vuks
Kertu ruudus
1231 C3MEN Hõissa kauboi
  • Eesti
  • Martin Meitern
  • Gustav Kotkas
  • Oliver William Batchelor
Hõissa Kauboi
1232 C2MEN Haanja
  • Eesti
  • Aare Eiche
  • Priit Hiob
Haanja 2
1233 BOAT Sõudeklubi Pärnu
  • Eesti
  • Laurits Puust
  • Arnold Sanglepp
Õiget pidi paadis
1234 C2MIX Okk
  • Eesti
  • Kelli Nurm
  • Vallo Männiste
Vana Toomas
1235 RAFT Lappes Luunja
  • Eesti
  • Ranno Lätt
  • Jakob Punder
  • Iris Raudsik
  • Alex Gogolin
  • Leonid Gogolin
  • Ain Tammiku
  • Kristo Tilgar
  • Karol Kraus
  • Tõnis Villem
Lappes Luunja
1236 C2MEN Kardemoni mustad röövlid
  • Eesti
  • Oliver Oeselg
  • Maikel Mikson
Kardemoni mustad röövlid
1237 K1MEN Robinzonada Adventure Team
  • Leedu
  • Linas Samaška
Robinzonada Adventure Team
1238 K1MEN Robinzonada Adventure Team
  • Leedu
  • Vilimas Varanavicius
Robinzonada Adventure Team
1239 K2MIX Läti koondis
  • Eesti
  • Kaarel Kuslap
  • Kelli Saar
Läti koondis
1240 K2MIX Loodetavasti lõpuni
  • Eesti
  • Kaimar Kukk
  • Kadri Salumets
Loodetavasti lõpuni
1241 SUP_MEN ATÜ Ottoste Aiatööd
  • Eesti
  • Otto Täht
Ottoste
1242 K2MEN Tan&Rax
  • Eesti
  • Tanel Russ
  • Ragnar Rannasto
Tan&Rax
1243 K2MEN Studio 54
  • Eesti
  • Rene Treifeldt
  • Toomas Talts
Studio 54
1244 K2MIX Jääküll
  • Eesti
  • Marek Kesküll
  • Eva Haavel
Saaremaine
1245 UNK1MEN Pelmeen
  • Eesti
  • Risto Hinno
Pelmeen
1246 K1MEN TÜASK
  • Eesti
  • Koit Põder
SAK
1247 K2MIX Eesti Pagar
  • Eesti
  • Alar Reiska
  • Evelyn Himma
Cristella1
1248 C2MEN kuivalt kohale
  • Eesti
  • Mart Põld
  • Mait Mäesalu
KOLMAS KORD
1249 K2MEN TÜASK
  • Eesti
  • Raigo Põder
  • Kristjan Oras
das World of Kayaks team
1250 K1MEN ERR Sport
  • Eesti
  • Rivo Saarna
ERR Sport
1251 RAFT Keskkonnaagentuur
  • Eesti
  • Peeter Kuusik
  • Eno Noorsalu
  • Ruta Tamre
  • Jan Markus Raudik
  • Martin Vest
  • Arthur Kivi
Agentuur Eliit
1252 C2MIX Küpsised
  • Eesti
  • Henri Kapp
  • Andra Seepter
Küpsised
1253 C2MEN Priima-Greta
  • Eesti
  • Mikk Köösel
  • Siim Ojaver
Priima-Jonna
1254 K2MEN ATTYN
  • Vene Föderatsioon
  • Timofei Volkov
  • Andrei Volkov
ATTYN
1255 K2MEN Sanehex
  • Eesti
  • Algis Antsi
  • Kaspar Konist
Sanehex
1256 C2MEN Tamrex
  • Eesti
  • Raul Volke
  • Taimo Tammepõld
Tamrex
1257 C2MEN Ekstreempark
  • Eesti
  • Tõnu Hendrikson
  • Peeter Hendrikson
Ekstreempark Kiilikas
1258 MEGASUP XO SUP WAY
  • Vene Föderatsioon
  • Iuliia Riabova
  • Timur Kim
  • Sergey Pronin
  • Vladimir Kodintsev
XO SUP WAY
1259 RAFT Ühenduses peitub jõud!
  • Eesti
  • Allan Käo
Ühenduses peitub jõud!
1260 SUP_WOM Star1
  • Eesti
  • Katrin Randver
Staar1
1261 K2MEN Freehiker
  • Vene Föderatsioon
  • Sergey Repin
  • Evgenii Ilin
Freehiker Team
1262 SUP_WOM Mõivõikuilahe
  • Eesti
  • Ülle Allik
Maivõikuilahe
1263 K1MEN Karl Jonas
  • Eesti
  • Lauri Torn
Karl Jonas
1264 C2MIX Amazing Horses
  • Poola
  • Eesti
  • Roza Lakota
  • Lauri Säde
Amazing Horses
1266 K1MEN zelark
  • Vene Föderatsioon
  • Aleksandr Zhuravlev
Two Captains
1267 C2MIX Mölder
  • Eesti
  • Kerttu Mölder
  • Andres Mölder
Mölder
Paatide Statistika
K2MEN 366
K1MEN 303
C2MEN 220
K2MIX 149
RAFT 103
C2MIX 50
SUP_MEN 48
K2WOM 37
K1WOM 26
C2WOM 18
SUP_WOM 14
C3MEN 9
C1MEN 8
UNK 8
MEGASUP 6
BOAT 6
RAFT_WOM 5
C3MIX 5
C3WOM 2
UNK2MEN 2
UNK3MEN 2
UNK4MIX 2
UNK1MEN 2
K3MEN 1
WTB 1
K3MIX 1
C4MEN 1
UNK4MEN 1
SKIJAK 1
Osalejate Statistika
Eesti 2465
Vene Föderatsioon 111
Läti 58
Leedu 38
Rootsi 16
Soome 14
Valgevene 13
Poola 12
Ukraina 7
Taani 5
Tšehhi Vabariik 4
Norra 4
Austria 3
Šveits 3
Holland 2
Belgia 1
Ungari 1
Island 1
Mehhiko 1
Uus-Meremaa 1
Ameerika Ühendriigid 1
Zimbabwe 1