Stardinimekiri 2024

1101

Paatkonda

29

Riiki

1892

Meest

428

Naist

2320

Osalejaid kokku

# Klass Klubi Riik Liikmed Tiimi nimi
102 SUP_MEN SuppiVarr
  • Soome
  • Varri Lapp
Suomen Palokatko ja saumaus oy
103 K2MEN PõlvaPaadimees
  • Eesti
  • Ranar Pügi
  • Matthias Mandel
Aer4
104 K2MEN Merimelojat
  • Soome
  • Ilkka Ritvos
  • Markus Lastikka
Merimelojat/SMM
105 K1MEN Vanakoolimehed
  • Eesti
  • Anto Liivat
Urmas Varm Team
106 K2MEN Rowing Club "Wet Foxy"
  • Läti
  • Jānis Erts
  • Gatis Lubāns
Rowing Club Wet Foxy
107 K2MEN Rowing Club "Wet Foxy"
  • Läti
  • Juris Rieksts - Riekstiņš
  • Raitis Rieksts - Riekstiņš
Rowing Club Wet Foxy
108 K2MIX Rowing Club "Wet Foxy"
  • Läti
  • Leedu
  • Kaspars Ramiņš
  • Sigita Galeckiene
Rowing Club Wet Foxy
109 K1MEN ProRunner
  • Eesti
  • Imre Kuklase
Udupasun
110 K1MEN Ant
  • Eesti
  • Villu Ant
Ant
111 K2MEN TILK
  • Eesti
  • Mart Tilk
  • Hans Arvet Tilk
TILK
112 K1MEN Proviisud
  • Eesti
  • Anti Proškin
Proviisud
113 K2MEN airesana.lv
  • Läti
  • Kristaps Kruzmanis
  • Juris Apters
airesana.lv
114 K2MIX Põrgupõhja
  • Eesti
  • Liina Veerbaum
  • Tauno Veerbaum
Põrgupõhja
115 K2MEN TimCon
  • Eesti
  • Janek Virves
  • Timo Jääger
Kihulased
116 K1MEN Simuna SK
  • Eesti
  • Tauno Ojasaar
VeeMeel
117 K1MEN Kilu kuival
  • Eesti
  • Kristo Vääri
Kilu Kuival
119 SUP_WOM Eesti Energia spordiklubi
  • Eesti
  • Helen Ennok
Helen
120 K2WOM Vanglateenistus
  • Eesti
  • Triin Salomets
  • Sigrid Vergi
Viru Vangla 1
121 C2MEN Topsik
  • Eesti
  • Robin Lõhmus
  • Mihkel Paal
Kane
122 K1MEN Stonenose
  • Eesti
  • Urmas Mei
Ära jama teeme ära!
123 K1MEN Stonenose
  • Eesti
  • Toomas Pärn
Ära jama teeme ära!
124 K1MEN Stonenose
  • Eesti
  • Toomas Sau
Ära jama teeme ära!
125 K1MEN tormajad
  • Eesti
  • Guido Mattisen
Tormaja
126 C2MEN Hommik Kanuuga
  • Eesti
  • Taavi Nagel
  • Andrus Nagel
Hommik Kanuuga
127 RAFT Slackline.ee
  • Eesti
  • Heigo-Elmar Vahesaar
  • Grethel Vahesaar
  • Karolina Pugal
  • Karel Kasar
  • Kristo Valtin
  • Vladislav Tomassov
  • Andri Karo
Slackline.ee
128 C2MEN Tossajad
  • Eesti
  • Kaspar Peebo
  • Aron Alt
Tossajad
129 K2WOM Kayak Realm Sports Club
  • Eesti
  • Maili Jorro
  • Mari Taal
Kayak Realm 2
130 C1MEN EXTRA
  • Eesti
  • Veiko Kook
EXTRA
131 K1MEN Visusti
  • Eesti
  • Urmas Mikko
Visusti
132 C2MEN Madalsagedustorpeedo
  • Eesti
  • Reino Bürkland
  • Garrett Kuut
Madalsagedustorpeedo
133 C2MEN Hunt
  • Eesti
  • Anar Ralja
  • Alari Remmelgas
TareViis
134 RAFT Acino Estonia
  • Eesti
  • Markel Padar
  • Lisa Nimi
  • Lisa Nimi
  • Lisa Nimi
  • Lisa Nimi
  • Lisa Nimi
Acino
135 K2MEN HamburgerJungs91
  • Saksamaa
  • Daniel Höse
  • Daniel Elsner
HamburgerJungs91
136 K1MEN Talinisu
  • Eesti
  • Keit Uusen
TeamU
137 K1MEN Kukemuna
  • Eesti
  • Jaanus Moorits
Tuleb, mis tuleb
138 K1MEN Sofia CC
  • Bulgaaria
  • Vasil Valov
Bulgaria
139 K2MIX MEIE
  • Eesti
  • Anti Roots
  • Janika Roots
MEIE
140 K2MEN sats
  • Eesti
  • Andro Kask
  • Kris Traks
Norm sats
141 K1MEN Robinson
  • Eesti
  • Toomas Verro
Robinson
142 K2MEN Luunja
  • Eesti
  • Neeme Porro
  • Erkki Raja
Luunja
143 C2MEN Pärnikud
  • Eesti
  • Kristjan Pärna
  • Arno Pärna
Pärnikud
144 K2WOM Ah ja Oh matkal
  • Eesti
  • Jaanika Kindlam
  • Reena Käo
Ah ja Oh matkal
145 K2MEN Tiiminimi
  • Eesti
  • Martin Sillandi
  • Madis Lätt
Eskalopp
146 K1MEN Nautilus
  • Eesti
  • Endrik Tambaum
Nautilus
147 C2MEN Kunda Viking
  • Eesti
  • Madis Helisalu
  • Madis Türkel
Kunda Viking
148 K2MEN Team Meie
  • Eesti
  • Janar Randväli
  • Timo Pajo
Põhjatuul
149 C2MEN SP 4-11
  • Eesti
  • Tanel Siigur
  • Rivo-Erich Rõigas
SP-4/11
150 K2MEN Hagel Matkad
  • Eesti
  • Kimmo Paap
  • Marko Paap
Vennad Paapud
151 RAFT Kagu Elekter
  • Eesti
  • Eiko Jõgi
Kagu Elekter
152 K1MEN ASCMR Mulhouse
  • Prantsusmaa
  • Steffen Hoppe
ASCMR